Hayatınızın alt üst olduğu an neydi?

bugüne kadar yaşadığınız en kötü olay neydi hayatınızı alt üst eden sizi bunalıma sokan hayata küstüren ve hala unutamadığınız olay neydi?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim kişi hiç bi sebep yokken yatağında ölü bulunmuş.Annesini aradığımda çok kötü olmuştum.Bi de sınav stresi tabi,iyice yıprattı bezdirdi beni ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ilk aşk olduğum insan trafik kazasında hayatını kaybetti,beni en çok bunalıma sokan,hayata küstüren ve asla da unutamayacağım olay bu.

1|1
    0|0
  • soru güzel.

ben çok sevdiğim insan tarafından aldatılmıştım. bunu hala unutamadım. onu affettim ama hala unutamadım ve etkileri devam ediyor güven yok.

o dönem kalbimde şiddetli çarpıntım olmuştu rahatsızlanmıştım şimdide biraz korkunca ya da üzülünce oluyor.

0|1
    0|0
    • sorumu beğendiğin ve cavap yazdığın için teşekkürler...

• kurban bayraminda dedemin felc gecirmesi

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • 5 yıllık canciğer arklarımın 5iyle birden küsmemdi heralde. Hemde doğum günümü kutlarken.

0|0
    0|0
  • hayatımı alt üst eden bir olay yaşadım ailevi bir durumdu ve gerçekten çok kötüydü 14 15 yaşındaydım ve bunu kaldırabilecek durumda değildim .

0|0
    0|0
  • ananemin ölmesi

0|0
    0|0
  • akla zarar çok oaly yaşadım ama bir tanesei paylaşamayacağım kadar üzücü hiç unutamıyorum

0|0
    0|0
  • sevgilimin esrar kullandığını öğrenmem ve halada kullanıyo olduğunu bilmem beni mahvediyo.(

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra bana "ben hep onunla evlenmek istedim, hep onunla hayaller kurdum ama, şimdi burada seninleyim.. seni de seviyorum ama, ona aşıktım" dediği an...

0|0
    0|0
  • guvendıgım o ınsanın yapmıs oldugu serevsızlık.nasıl tanıyamadım ıc yuzunu goremedım ve onun gıbı bırını yanımda bulundurdum bılmıyorum.ögrendım ınsanları...artık daha mesafelı ve sogukkanlı olmaya calısıcam ıyılık yapmıcam

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geçmişi unutmak en iyisi hiç hatırlamamayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • hatun kişinin vefatı idi..

0|0
    0|0
  • ölüm acısı ..

0|0
    0|0
  • valla anlatmayayım ama yakınlarda beni insanlardan tiksindiren bir olay yaşadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...