Bir gün evlenebilecek miyim?

düşünüyorum ya bugünlerde daha çok .arkadaşlarım kuzenlerim hepsi evlendi.herkes soruyor sen ne zaman evleniyorsun diye ya.bende düşünüyorum bu ara istedikçede olmuyor .ben bir gün evlenebilecek miyim?

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu bir tek Allah bilir, ancak evlilik olayına fazla takılmamak lazım, olacaksa zaten olur, hani derler ya "Su akar yolunu bulur" diye. Hayırlı olacaksa olsun, evlenip de mutsuz olan çok. Üstelik benim çevremde bekar olup da gayet mutlu olan bir sürü kadın var. Önemli olan mutlu olabilmek, mutlu olmak da evlenmeye bağlı değil bence.

0|0
    0|0
    • bence bağlı .evlilik önemli.ben bekar olup çok mutlu olduklarına inanmıorum öyle görünüyordur sadece .her kadın evlenmek yuva kurmak çocuk sahibi olmak ister .

• Bazı yaşlılar da evlendirme konusunda istekli olur aslında, işyerindekiler aracı olup biriyle tanıştırırlar belki. "Evlenmiyor musun?" diye takılan olursa, "Evlenecek birini buldunuz da biz mi evlenmedik?" gibi bir şakayla karşılık ver, eşek değillerse anlarlar.

• yok burası öyle bir ortam değil herkes işini ypar çıkar .istemiorumda açıkcası öyle birşeyi .

Erkekler Ne Diyor 20

• Umut diyelim.Askerlik arkadaşlarım içinde bile ben bekar kaldım.Yaşıtlarım olan arkadaşlarda da durum vahim.Düşün benden yaşı bir yaş küçük oğlu var 4 yaşında.İstiyorum aslında.ama ne gönlüme göre birisi var nede anlayabilen.Dediğim gibi umut diyelim.Eminim günün birinde hiç ummadığımız bir anda belki gerçek bir sevgi içinde buluruz kendimizi.Galiba zaman ve mekan meselesi.

0|0
    0|0
  • yavrularınınzdan bi tane verirsiniz artık :/

0|0
    0|0
  • DOĞRU KİŞİYİ BULURSAN EVLENİRSİN İNŞALLAH..

AYNI DERT BENDE DE VAR SABIR VE SÜKUT İLE DOĞRU OLAN KİŞİYİ BEKLEMEKTEYİM..

0|0
    0|0
  • evlenirsin evlenirsin canını sıkma acele etme duruma göre hayatını belirlersin

0|0
    0|0
  • Sen evlenebilir misin bilmiyorum ama o evlenen arkadaslarin bosanabilir.Gunumuzdeki bosanma oranlari goz onunde alindiginda onlarin bosanma ihtimali senin evlenme ihtimalinden fazla.

0|0
    0|0
  • Bende küçükken hep, bende bir gün araba sürebilecek miyim? benimde ehliyetim olacak mı be? diye düşünür dururdum :) Her şeyin bir zamanı var. Zamanı gelince olup gidiyor farkına bile varmıyorsun :) Akışına bırakmak en iyisi. :)

0|0
    0|0
  • bende istiyorum ama yakıştıramıyorum nedense kendime..

..

evin reisnden çok eşimle kanka gibi olurum heralde ya.

..

resmiyet beni geriyo

0|0
    0|0
  • kaderde ne varsa alnımıza ne yazılıysa gün gelir yaşanır merak etme kaderde varsa tabiki evlenırsın sende gün gelır

0|0
    0|0
    • benimkinde yok

• zaten ne dersen ters teptiriyosun kı

• positif düşünsemde olmuyor

• he ya yaşıtlarım okulu bitirdiler evlendiler vesaire. ben hala geziniyorum ortalıkta boş boş. evlenelim mi*

0|0
    0|0
  • az önce bir müneccim geçti. ve bayan dudakta bir gün evlenecek dedi.

0|0
    0|0
    • ahahahhaa inşşş .ne zamnmış sorsaydın

• heyytttt kaçın ablam geliyor, ablam ve gayri resmi ben

• Kimler evleniyor.Takma kafana evlenirsin.

0|0
    0|0
  • 175 ve çok güzelsin

0|0
    0|0
  • gel evlenelim anlat kendini bana

0|0
    0|0
    • demek çok süper bi kızsın. belli zaten hep seçmişsin ama beğenmemişsin.

• süpperim 1.75 boy 55 kilo kızıl beyaz ten ahahha.kaldıramıolar ya demek

• dur hele ya..evlenirsin ne dert ediyorsun..

0|0
    0|0
  • niye evlenemeyeceğini düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • çünkü sürekli yanlış insanlar denk gelior benim istedğim gidior ..beni isteyeni ben istemiorum .yani hep şansızım bu konuda .

• ben başkasına kaptırır mıyım ya başkası kapamaz. kız beni seviyordu sevmese zaten zerre düşünmezdim. bende seviyordum o da seviyordu ama ayrıldık. hep içimde bir yara gibi kaldı ve kalacak ömür boyu...:(( halen kimseyi beğenemiyorum deli gibi sevmiştim hayatımda ilk defa bi kızı bu kadar beğenmiştim ne biçim bi kaderim varmış..

• benimkini kaptılar evlenir belki o kadınla .bilmem .son sevgilimdende ayrıldık oda beni çok kırdı .kime elimi atsam değerli oluyor

• evet evlenebileceksin

0|0
    0|0
  • herşeyin zamanı var tabikide evlenirsin

0|0
    0|0
  • dogum olum ve nikah tarihi degismezmis zamani gelince evlenirsin

0|0
    0|0
  • Kısmet bu işler biri zırt diye çıkar zort diye evlenirsin görürsün :D

0|0
    0|0
  • görücü usulü evlen ...büyüklerin uygı-un birini bulsunlar...

0|0
    0|0
    • cık ben aşk istiyorum

• zamanla seversin...nice büyük aşklar...3 ay sonra bitiyo kavga dövüş...vs..vs...

• yok ya ben öyle yapamıorum denedim

Kızlar Ne Diyor 12

• evlenmek isteyipte evlenemeyen birini tanımıyorum. bence mahallende falan yapılan gün ortamında çıtlat. yakın zamanda taliplerin çıkar :D

0|1
    0|0
    • aman yok gün falan bana göre değil o işler .gidiolar marangoz falan buluyolar üniveriste mezunuyu mühendis kıza

• her üniversite mezunu kendini yetiştiyor mu yani? yada bir marangoz alt sınıf mı oluyor? kendini geliştiremiyor, çünkü marangoz... Tamam sen evde kal.

• üff öyle demek istemedim ki.ama ben eğitimsiz birinle olamam yani.öyle olucaksa evlenmem banane .ben okadar okudum oda bana uygun olucak hatta daha üstün .evde kaldım zaten ahhaaa

• evlen dediler diye evlenme anacım.. hayatını perişan heba etme.. bazen gerçekten bekarlık sultanlık o evlenenlerin 6 ay sonraki hallerine bak sen

0|0
    0|0
  • Ne kadar kafana takarsan okadar zorlaşır:) zamana bırak iyisimi.

0|0
    0|0
  • kısmet

0|0
    0|0
  • evlenirsin bende evlilikten kacıyorum benide zorla evlendircekler nerdeyse bıktım bu mahalle baskısından yahuu

0|0
    0|0
  • eğer işin varsa erkekler senle hemen evlenir.Ama evde oturan bi tipsen sansın yok

0|0
    0|0
    • var .öle deme ya ev kızları hemen evlenior aslıl biz kalıyoruz

• param için evleniyorsa evlenmesin bu arada mühendisim iyi kzanıyorum kimseye paramı yeridrmem evimin hanımı olucam ben ...para yediren kadınınıda anlamam .güzellikleri olmadığı için parayla tavlıyolar

• Alın yazın asla değişmez canım. Evlenirsin inşallah hem ne güzel bekarlık sultanlık :P

1|0
    0|0
  • boşveer evlenip nayapacaksın özgür yaşamak varken

0|0
    0|0
    • yok yaw sıkıldım

• aynen öyle düşünüyolar... e ne diyelim amin diyelim

• amin amin

• yaşasın bekarlık! valla evlilik zindan gibi öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • olur ya evlilik de olur :)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı, bakalım.

0|0
    0|0
  • Valla bende akrabalarin agzini kapamak icin evlenim diyorum butun arkilerim evlendi cocuk sahibi oldular bi ben kaldim su okulumda bitmek bilmiyo zaten bitirmednde istemiom ama yasta geciyo

0|0
    0|0
    • hee herkes konuşuyor koca bulamadı diyolar .halbuki kriterlerim yüksek anlamıyolar allahım ya .katil olam valla bir gün

Yükleniyor...