Vücudum sekillensin istiyorum çok değil sadece belirgin olsun karın ve göğüs kaşı?

bı yardmcı olur musunuz 183 boyum 71 kıloyum omuzlarım genıs ama zayfm bıraz sekıllensın ıstıyorum spora basladım ama evde yapıyorum onerılernz neler ne yapmalym kac ayda olur?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Senin adın ne sen benim erkek arkadasimmisin :D

0|0
    0|0
    • Yok deglm deglm :)

• Ne biliyim boy kilo aynı sorun aynı :D

• Yok tesadüf ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Alt yapın yoksa en az 6 7 ayda şekillenirsin oda tam uyarsan beslenme uyku ve ağırlık antrenmanına bence bir salona yazıl evde çok uzun zamanını alır ve alet gerekli disiplin gerekli vg sporu evde olmaz klupte daha daha olur.

0|0
    0|0
  • göğüs kası zordur üstü gelişse altı gelişmez altı gelisse üstü gelişmez

0|0
    0|0
  • 3 ayda vücudun düzenli beslenip uyursan şekillenir evde neler yapıyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • ıkı dumbell var ınternetten step vıdeolara bakarak yapıyorum 1 hafta ders 1 ı uygulcam beslenme ıcın de program yaptım 60 mekık 60 sınav cekıyorum ılk basladgm ıcın

• aynen kilon iyi ama 75 kilo olsan daha iyi olur vücut geliştirmede kilo çok önemlidir

• ıste olamıyorum 77 olsam vucut gelstrmcem ama alamıyorum 6-7 kılo eksgm var cok zayf gornuyorm otrmuyor vucudm metabolımam cok hızlı kılo almayı denedım alamıyorum

• Biraz daha çalışmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...