Çok zayıfım Body yapmaya karar verdim. Ne kadar zaman sonra meyvesini verir?

Dediğim gibi çok zayıfım. Artık bu illetten kurtulmak istiyorum. Vücut geliştirme kursuna yazılacağım. Aranızda bilgili arkadaşlar varsa size soruyorum. Ne kadar süre sonra kaslarım belirginleşir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• süreyi düşünme kısa hedefler koy kendine kısa olsunki her başarı seni bıraz daha kamçılasın git çantanı hazırla kapıyı vur çık herşey kafada biter ASLA PES ETME hala ne bakıyosun git bıraz demir kaldırrrrrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 3 senede.

0|0
    0|0
    • Şimdiden başlamam iyi olmuş öyleyse. Teşekkürler. Bazıları 2 ay falan diyor ama bazırları da 2-3 sene diyor pek bilemedim şimdi.

• peki vücutta farklılık görmeye ne kadar sürede başlarım. Yani gelişip gelişmediğini anlamak için soruyorum. Ne kadar süre sonra bir değişiklik olmazsa yanlış çalışıyor sayılırım.

• çok bilgim yok ama 5 6 ayda değişiklik görürsün

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk 3 ayda da belirginleşir ama beslenme uyku ve senin düzenli haftada 4 kere ve hareketlerin doğrululuğla alakalıdır...
    Benim tavsiyem önce kendi vücut ağırlıgın ile olan antreman çalış evde şınav barfiks squat mekik
    hatta pet şişeleriyle ufak ufak omuz press de çalışabilirsin...

Hatta imkanın varsa bir yüzme salonuna git daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun?

0|0
    0|0
  • En az 3 yıl

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi :( Çok abartı bir kas istemiyorum ortalama bir belirginlik işte.

Yükleniyor...