2 gün önce ayrıldığınız sevgilinizden mesaj var! Duygularınız?

Sanırım en çokta kurduğumuz hayallerin artık gerçekleşmeyecek olma ihtimali acıtıyor. Ya da yokluğunu bilerek uyanmak her güne mesela. Hiç gelmeyeceğini bilmek. Beraber uyanmak istediğimiz fakat yine yalnız uyandığımız bir günle daha karşı karşıyayız. Günaydın beni hiç anlamayan her fırsatta hep kıran biraz olsun değer vermeyen buna rağmen sevmekten vazgeçmediğim beni hiç düşünmeyen kırılırmıyım üzülürmüyüm diye hiç düşünmeyen sevdiğim günaydın

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Söyliyim..mesaji okur..telefonu aldığı yere bırakır ve her sabah yaptığı gibi işemeye gider..hissettiğiniz yoğun duygularla yaptığınız her eylemin karşı tarafta fırtınalar yaratacağını zannediyorsunuz

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• kötü olur

0|1
    0|0
  • bence biraz bekle, hiçbir şekilde iletişim kurma ve hakkında bilgi almasına izin verme, bu daha fazla etkiler.

0|0
    0|0
  • Seven bir erkeğin hoşuna gider duyguları kabarır ama sevmiyosa o mesajı arkadaşlarına felan okutur bak oğlum kızlar peşimi bırakmıyo *mk der. Ben sana söyliyim içinde yaşadığın duygu travmasını karşı taraf yaşamıyosa boşa olur bu mesaj ki bence boşa olacak.

1|0
    0|0
  • kahvaltısını da yatağına götür tam olsun dflksghfdhkklş

0|0
    0|0
  • ne halin varsa gör, sen akıllanmazsın :/

0|0
    0|0
  • ayrılık sonrası mala bağlanan şiirsel dönemdesin...

bir süre sonra tüm erkekler şerefsizdir dönemine girceksin...

en sonunda demet akalının unuttum gittim heyooo şarkılaır ile iyice sünger çekersin oğlana

0|0
    0|0
  • guzeldi valla içinden gelıyorsa at ben attım ohh içim rahatladı kendi duşunsun bundan sonra topu ona attım sende oyle yap sen dusunecgne o düşunsün

0|0
    0|0
  • eğer birbirinizi gerçekten çok sevdiyseniz yani onun sevgisinden eminsen kısaca "geri dön" diye bir mesaj at. onu çok incitmediysen sana dönecektir. eğer sevmiyorsa yapılabilecek fazla birşey yok. hatta hiç mesaj atmaman daha iyi olur

0|0
    0|0
  • anlık bir laf çakmadan öteye gitmez...

0|0
    0|0
  • "hay a... k... ******* **** ****** kurtulamadık *****den **** " Duygularım böyle olur. yıldızlar sansür.

0|0
    0|0
  • bunları yapan birine hiç yazma, acı zamanla iyileşir.

0|0
    0|0
  • İlişki uzmanları yine işbaşında. Adamlar çözmüş. Hail to you champions.

0|1
    0|0
  • Artık evine geri dön haydarım.Kısa ve etkileyici olursun :)

0|0
    0|0
  • atma pismanlıktır ben attım bi yeri kalktı herhalde degere bindi hanım efendi tersliyo

1|0
    0|0
  • bana geri donme demeyin ya allah belasini versin bu olayin..

0|0
    0|0
  • höff

0|0
    0|0
  • adios yaz yeter

0|0
    0|0
  • ne alaturka bir mesaj

0|0
    0|0
  • tekrar başa dönersin iyide olmaz

0|0
    0|0
  • bu mj sana mı geldi.. öyleyse sevgilin benimle aynı kafadaymış.. bende bunu yazacak güç kalmadı o ayrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Birşey yazma hiç umurunda olmaz. Umrunda olsa idi herşeye rağmen seni sevmeye önemsemeye devam ederdi. Sen bir kadınsın kendini aşağılatma ve acını sessizce yaşa. o seninle aynı duyguları paylaşmıyor. Sözlerinle ancak onun egosunu şişirirsin ve seni aşağılar. Emin ol söylediğin herşeye onu sevdiğin her saniyeye iliklerine kadar pişman olacaksın. İnan ki seven değer veren erkek sevdiğini gösteriyor, hiçbir kusurunu görmüyor ve öyle bir sahip çıkıyor ki...öyle erkeğe kul köle ol ama seni terk etmiş birinin arkasından yalvarma.

0|0
    0|0
  • içinde kalmasın bence at mesajını.çünkü bazen yapmadıklarımızada pişman oluyoruz , belki değişir herşey , mucizelere inan.

0|0
    0|0
  • seviyorsa çok şey hisseder geri döner ama sevmiyorsa sallamaz arkadaşlarına anlatıp güler geçer.

0|0
    0|0
  • bence atma... gercekten onu sevıyorsan onun sana gelmesıne bekle ve hayatına kaldıgın yerden devam et. doldurulmyacak bı bosluk bıraktıysan emın ol tıpıs tıpıs sana gelecektır.

0|0
    0|0
  • ya bi kere seviyosan gitmesine izin vermzsin asla vermezsin yaaa.gerektiği yerde küfür et sevgiline ama gitmesine izin verme

0|0
    0|0
  • ne kadar çok relative clause var çocuk nası parse etcek bunları :S

0|1
    0|0
  • Üff. Ne bayıqs bir ilişkiymiş arkadaş.

0|1
    0|0
  • gençliğim aklıma geldi.

0|0
    0|0
  • Ne gereği var.

0|0
    0|0
  • bence atma cevap bile vermez havaya girer .o seni arasın bekle .seni seviyorsa döner gelir .

0|0
    0|0
  • eskiyi boşver

0|0
    0|0
  • hicbisey.

0|0
    0|0
  • Direkt geri dön diyeydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...