Motorsiklet Aşığıyım :)?

Bu aşkımı henüz keşfettim, 2 saat önce, ömrümde ilk kez, birinin motosikletinin arkasına binip E5'te hız yaptık, inanılmaz bir adrenalin :)
Üzerim pek müsait olmadığı için kısa sürdü ancak bu akşam için sözleştik, rahat bir tayt, üstüme de kışlık naylon yağmurluğumu giyecem, çok rüküş olacam biliyorum ama rüzgar yemeyim :)
Hepinize tavsiye ederim, harika birşey :)
Motorsiklet

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• motorsikletlilere hep önyargıyla bakmışım.2 ay önce manavgatta düzenlenen motor festivaline tesadüfen katıldım. ve acayip zevk aldım. motor tutkunları eğitimli ve kültürlü insanlardı en dikaktimi çeken. subayından-doktorundan-mimarından hepsi vardı... motor benimde içime işledi galiba... en kısa zamanda kendime motor alacam..)) iyi eğlenceler sana..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Motosiklet tutkudur, yaşam tarzıdır.
    Onunla viraja girdiğinde, onunla aralardan geçtiğinde, hız yaptığında hissettiğin duygu tarif edilemez.
    16 yıllık arkadaşım ölürümde binmem diyordu, şu an motosiklet alma planları yapıyor.
    Baduda benim motosikletim. :)

http://i.hizliresim.com/nYz7Ra.jpg

http://i.hizliresim.com/X2VvXO.jpg

http://i.hizliresim.com/9vM4dO.jpg

1|0
    0|0
  • Eğer viraj dönerken kafanla yer arasında bir karış mesafe kalmadıysa, yol gözünüzün ucunda bir tünel gibi uzayıp gitmediyse o aşkı, o adrenalini yaşamamışsınız demektir. Ayrıca, kasksız, kıyafetsiz ve eklem koruması olmadan bindiyseniz; bu hayatınıza mal olabilirdi. Şakaya gelmez, dikkatli olun

0|0
    0|0
  • bence hiç hız yapmayın ama nenden tanımadığın insanın motoruna bindin anlamadım ama neyse onu sorgulamam ama hızlı gitmek güzel tabi ama sürücü için çok yorucu birşey olsa gerek racing motorları durdurmak çok zahmetli iş..

0|0
    0|1
    • artık kız tavlama tekniği geliştirdim kendime ben de motor alacam..

• her seferinde motordan indikten sonra elim ayagım titrer heyecandan

antalya-kemer istikametinde viraj yaparım iyi hızlara çıkarım virajlarda , antalyada kullandıgımız bir deyim var EN İYİ MOTOR SÜREN SUANDA ANDIZLI MEZARLIGINDA YATIYOR deriz.

motorun en iyi süreni olmaz motorun ögrenmeside olmaz tamam iyi biliyorum ögrendim dedigin anda patlarsın kask takmayı ihmal etme sakın mankencilik yapmayın
    ufak bir dip not bacaklarınla pilotun belini sık daha rahat arkada tutunursun :)

0|0
    0|0
  • motorsiklete dışarıdan baktığında aman tehlikeli vs gibi bakılıyor ama özgürlük ya Harley'in V2 tak tak tak tak kıçının altında patlata patlata ilerlerken ki o patlamaların sağ elinin avuç içinden kontrol etmek kafanın hiçbiryerinde bir cam sütun olmadan ilerlemek bir harika binmeyen sürmeyen anlayamıyor ki

0|0
    0|0
  • Motosiklet candır..

0|0
    0|0
  • motosiklet bir tutkudur anlatılamaz yaşanır :)

0|0
    0|0
  • senin söylediğin motorsiklete biz hastalık diyoruz canm :D

1|0
    0|0
  • Hayabusanın gastankın üzerinde 250lerde değilsen, tatmamışsın demektir...

0|0
    0|0
  • bende motor hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • Aynen ninja 300 almayı dusunuyorum :) bende seniin gibiyim

0|0
    0|0
  • Süper bilirim

0|0
    0|0
  • Seni kask, ceket, koruma olmadan arkasına alan adam nasıl bir öküzmüş. r yok ayrıca.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayattan zevk almaya 2 saat önce başlamışsın demekki :))

Hızı arttır rüzgarı hisset ;)

1|0
    0|0
  • Motora bineceksen kaskın, boyunluğun, motor ceketin, bacak kol korumaların mutlaka olmalı en ufak kazada sakat kalman, en iyi ihtimalle ölmen işten değil. Evet büyük adrenalin ama güvenlik çok önemli.

0|0
    0|0
  • evet harikadir deli doluyum bende onun icin hiz ve motorsiklet kacinilmaz , bazen esim napiyon diyor ama takan kim ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...