Vefa İstanbul'da bir semt adıymış. Sabri reis ikinci sınıf insan muamlesi görüyor. Ne düşünüyorsunuz?

tr.eurosport.com/.../story.shtml
15 yıl hizmet ettiği Galatasaray’da şu an A takım binasına girmesi kesinlikle yasak olan Sabri'nin yemekleri sadece A takım futbolcularının yiyebileceği ve bu yüzden kadro dışı kalan sporcuların yemeklerini evde yiyip gelmelerinin istendiği söylendi. A takım malzemecisinin Sabri ile kesinlikle ilgilenmeyeceği, antrenman malzemelerinin A2 takımı malzemecisi tarafından karşılanmasının istendiği vurgulandı.

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• 25-29 mavi ve gizli arkadaş, gözüme çok batıyorsun bu ara Galatasaray sorularınla.
    Neyse evet, ayıp yapılanlar. Hatta yazıklar olsun denecek kadar.

0|0
    0|0
    • Bir galatasaraylı olarak fanatikçe değil objektif ve tarafsız değerlendirmeler yapıyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatih gitti takım bozuldu. Sabri oynatılmasa da en azından saygı duyulmalı.

0|0
    0|0
  • Sabrim yok ya artık Galatasaray maçlarını izleyesim gelmiyor.
    Reziller .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabri gibi gs için cani pahasina formasini terleten adama bile bunları yapabiliyorsa o takimdan hiçbirşey olmaz isterse 50tane kupa kazansin. gerçi hakan şükür ergun hakan unsal ve gibi oyunculara yapilanlarida biliyoruz

0|0
    0|0
  • Artık Galatasaraylı değilim, nefret ettirdi bu yöneticiler bizi takımdan ya.

0|1
    0|1
  • heykelini diken de var, eskiyince s*ken de. galatasaray böyle bir klup panpa.

0|1
    0|1
  • farklı bişi yapsaydi gs şaşırırdim ama bu habere şaşırmadım gsden beklenen hareketler

0|0
    0|1
  • bende galatasaraylıyım ama cok sevıyorum takımı hemde ole taraftara ucluk cektırmekle futbolcu olunmuyor afedersınde prfsyenel adam lazım bıze

0|0
    0|1
  • Yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Ya evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...