Kaslı erkekler hoşuma gidiyor. başkalarıda ben gibi mi acaba?

Sapik miyim neyim anlamadim ama su kasli erkekler benim fena dikkatimi cekiyor o larin yaninda kendimi huzur ve 100%guvende hissediyorum.. baskalarida ben gibi mi acaba?

0|0
531

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Hangi ülkenin kaslılarından bahsediyorsun? Türk kasından bahsediyorsan herkes seninle aynısını düşünmeyebilir :D

0|0
    0|0
  • şimdi tüm ömrü boyunca kız ayarlamak için kas yapan asosyal mallar gelir buraya ben nasılım der hahahaha D:

0|0
    0|0
    • Neden bu bir yetebek o kadar agiri kaldirmak asosial erkekleride severim cok konusan bos bos laf edenlerden sinir olurum

• Kasin yok diye mi bu sinir

• Bende 5 e kadar baklavalarım olan resmi koymuştum ergenliğe gerek yok diyip kaldırdım betül sağolsun. Ama kascı falan değilim yorgunum baya görüşürüz

• Profil resmimdeki gibi mi? :D

0|0
    0|0
  • senin gibi bayanlarıda biz bulamıyoruz iştee

0|0
    0|0
    • Var her yerde...

• ilginc benim yaklasik olarak butuk arkadaslarim kiz arkadaslarim ayni dusuncedeler benle .. kimseyi takmayin siz yapin sorunuzu seysiniz hem diger erkeklerde kiskanir cunku onlarin cevrelerinde kiz olamadigi icicin

• eeee benimde çevremde kız yok

• fetiş olabilir gayet normal birşey :D böyle kızların olduğunu umarak yapıyoruz bizde ama benim daha yol çok kas yapmaya :D

0|0
    0|0
    • Yavas yavas zamanla !! Proteinde al cabucak olur sonra hepiniz benle tanisin :D

• haha peki :D proteinimi aldım bekliyorum hesabı :D

• oha u*lan alin proteinleri kaslari yapin baska kizlar sefa sursunbenden hesap odeyim yokyaa :D:D:

• Kaslarını emerim diye laf yemiş bir erkek olarak o. kadar da yogunlasmayin derim..

0|0
    0|0
  • bende göbek var kardi ama hiç kimse verdiğim güveni sana veremez fakat kaslı erkeklere sorunda yer vererek beni kaybettin ((:

0|0
    0|0
  • kaslarından dolayı olsa gerek :P

0|0
    0|0
  • örn johny bravo :D

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/6Y3bME
    Nasil begendinmi?

0|0
    0|0
    • ayyy yok be fazla abartili bu ne

• önemli olan yürek.

0|0
    0|0
  • içleri kof olur kas yığını olurlar ama boş olurlar bı keresınde ünlü bir mafya babasının sözüdür bu tetiği herkes çekemez tetik çekmek bilek işi değil yürek işidir demişti o masadakıde o yıllar en zayıf çocuk bendım..

0|0
    0|0
  • benden tiksinirsin heralde :)

0|0
    0|0
    • Eger o resim sensen harika diyebilirim

• çoğu kız steroidli vucutlar sevmez sen istisnasın galiba :D

• Siz dis gorunuse aldanin yurek olmayinca kas ne ise yarar ama guzel duruyo tabi:)

0|1
    0|0
    • Yurekte var neden olmasin... cok sevimli oluyor hele sarilinca ayi gibiler heheh insab kayboluyor iclerinde

• Bokser de uti bee severim... kasta yap bir harbi seksi olursun 👌

• Unide bir basliyim ozamn gogus bir eksik kaldi onuda gelistiriyim

• Vay be kaslı erkekler ne şansli herkes sen gibiyse ohh yaşadı millet

0|0
    0|0
    • Sansilar yaa kasli kafinda sansli cunku kasli erkek alir onu

• Kimde boyle olmadiki herkes mucadele etti sende ugrasacakdin elde edeceksin ter dokeceksin

• Bak bakalım profile

• soruyu soran arkadaşın kız oldugundan şühhesi olan varsa bende onlarlayım bilgileri olsun :)

0|0
    0|1
    • ne dmeke istedin simdi?

• ne biliyim? kiz suphesi falan dmek bu?

• kız olmadıgını düşünüyorum bunu anlamıcak ne var genelde bayanlar kaslı erkekleri tercih etmezler istinalar hariç anlatabildimmi

• fos kas olanlarda var fazla güvende hissetme kendini :D

0|0
    0|0
    • Artik bilemmem dikkami ceker her zmaan ilk onlar tercihimdir

• Su kaslılar yok balık mı bunlar

0|0
    0|0
  • Adam göbekli de olsa yüreksiz olmasın

0|1
    0|0
  • Bu türde en eyi vücut Bruce Lee'nin vücududur bence..

0|0
    0|0
    • Hayir o zayif

• Zaten oyle onun hareketleri okadar hizli ki film cekersen onu internettle yavaslatirmislar... ama hala zayif benim dedigim kasli su ayilar varya o aama bruceliye sonsuz sagilar

• Hala dünyanın en hızlı hareket edebilen insanı ünvanını elinde tutuyor, muhteşem biriymiş tek kelimeyle..

• Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya bu yaratiliştan gelen bişey erkeğe güç kadını korusun diye verilmiştir. Kadin iç güdüsel olarak kendini koruyan bir eş ve en iyi babayı çocugu için seçmeye meyillidir. Yani bazi şeyler içgüdüsel ve kasli erkekler benim de ilgimi çekiyor ama cekici olduklari için korusunlar diye değil. Ve büyük ihtimalle bana çekici gelmesenin sebebi de bilinc altinin bu içgüdüyü farklı şekilde yorumlamasidir. Yaniiii yine dediğime geliyoruz. İçgüdüsel.

0|1
    0|0
    • Evet onlar o sekilde yaratildi ama gercekten spor yapincalarda guzel duruyor bir ekstradan guzel

• Yaniii tabi güzel.

• "erkeğe güç kadını korusun diye verilmiştir" harbi iyimiş :DDD

• Kas çok seksi duruyor cidden

0|1
    0|0
    • Heee kiz iyi sapiklastim heheh olmeden kasli bir erkeklee evlenmeyelim ya yatmaliyim

• Her zaman iyi durur :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim öyle ama hiç memnun değilim kaba duruyo sanki

0|0
    0|0
    • sacmalama kaba mi acayip tatlilar ay birde saril sen onlara ayi gibiler heheh buyuk kasli ve sen kucuk kaybolursun heheh :D allah ayirmasin

Yükleniyor...