KS'de düşünce özgürlüğünün olmadığını düşünüyorum siz?

KS Üyeleri Sitede düşünce özgürlüğünün olmadığını düşünüyorum siz?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Cevabını beğenmeyen üye engeli basıyor zaten sorun kalmıyor o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• son derece haklısın.düşünce özgürlüğü olmadıgı gibi,insanlara düşüncesinden dolayı hakaret eden zavallılar var.burası sanki orta çağın avrupası gibi kilise zihniyeti taşıyorlar.insanları ellerin den gelse afaroz edecekler

1|1
    0|0
  • çoğu düşünemiyor bile sen özgürlüğünden bahsediyorsun ://

0|0
    0|0
  • önyargılı çok insan va evet, sorum/yorumum haksız yere kaldırıldı diyen de var çok

0|0
    0|0
  • var. insan içinden geleni yazdığında hemen başka bişey yazıyorlar. bende olmadı ama cevaplarda gördüm.

0|0
    0|0
  • özgürlükden ne beklediğine bağlı, eskıden yoktu ama şimdi ks de guzelce küfür edebılıyorum:/

0|0
    0|0
  • düşünce özgürlüğünden ziyade beyin yok beyin ! sevmek zorunda değilsiniz zaten umursamayan umursamıyor böyle şeyleri ama saygısızlığa tahammül yok bende

0|0
    0|0
  • ben her turlu dusuncemı cakıyorum sayfalaraa ozgurlugu olusturuyorum kendımce ısteyen begensın ıstemeyen begenmesın engelı cakar gecerım saygılar...

0|0
    0|0
  • var ya ne açıdan yok ki ? :S

0|0
    0|0
  • bu düşünce özgürlüğü olmayan haliyse olmuşunu düşünemedim...

0|0
    0|0
  • olsa ne olur olmasa ne olur...

0|0
    0|0
  • Ayırımcılık var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• En rahat sitelerden biri bence

0|0
    0|0
  • engelleyebiliyorsun sonra istediğin yorumu yazabiliyorsun sonraa cevap alıyorsun almak istemiyoran yne engelliyorsun düşnceni beğenen artlıyor beğenmyen eksiliyor ...demek ki özgürüzz :)

0|0
    0|0
  • Olana da gömüyorlar eksiyi çok adiller.

1|0
    1|1
  • Bazen kendimi çarmıha gerilmiş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • özgürüm .

onlara uymuyorsam siliyorlar cümlelerimi ya da eksiliyorlar.

sonuç özgürüm.

0|0
    0|0
  • hakaret içermeyen hiçbir cümle silinmemeli.bu kısıtlama hoş değil.

0|0
    1|0
  • Ben rahatça dillendirebiliyorum düşüncelerimi gerek siyaset olsun gerek din olsun. Birçok sitede kısıtlama var ama burada yok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...