Zamanla daha da ağır gelen bir anınız oldu mu?

Zamanla daha da ağır gelen bir anınız oldu mu? Düşündükçe daha da üzen ve her seferinde başka acı bir yönünü farkettiğiniz bir anınız oldu mu?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• 14 Subat 2011 - sevgililer gunu hersey hazrlanmis. Yemege gidecegimiz restaurantta ascisindan garsonuna herkes organize olmus. Yuzuk buza konmus. Yemege dakikalar kalmis. Evlenme teklif edecegim gun ihaneti ogrenmem asla icimden cikmaz. 11 Sene verdigim mucadelenin bir ihanetle yikilmasi aklima geldikce canimi yakar.

0|1
    0|0
    • bunu yapan bir kadın olamaz ya utandım resmen...

• yaaa çok üzüldüm ben buna gerçekten içim yandı desem doğrudur.. bu kadar kolay ve ucuzmu en iyisini yapmışsınız. aşka küskünlükte de haklısınız ben olsam bir daha kimseyi sevmeye değer görmem...

• Aslinda aska kus degilim AMA daha temkinliyim ask konusun da.

En iyi cevap icin tesekkurler ne kadar kotu bir cevap olsa da =D

Erkekler Ne Diyor 11

• O ağırlığı üstümden atmaya çalıştım.Sonra fark ettimki görmezlikden gelmek,kabullenmek ve hayata devam etmek.Yoksa hayatın okadar hızlı yol aldığı yerde halen yerinde saymak herkesin gelip geçtiği yollarda bir duyguya esir olmak.Olmaz.Hayat kısa ve yaşanmış ise yaşanmışdır.Geçmiş geleceğe taşınmaz insan geçmişde kalır.Su gibi üzüntüyü kederi tasayı akıp gitmesini sağlamak gerek.

0|1
    0|0
    • bazen biraz durup sindirmek lazım bence çünkü onu akışına bırakınca alacağın dersler de gidiyor ve muhakakk iz bırakıyor ummadığın yerde karşına gelebiliyor..

• e tabi ki insana verilmiş en büyük mükafat unutmak zaten her acı ilki gibi her heyecan ilki gibi kalsa ne olur :) kalb mi dayanır buna onun da rutini var atışı var :)

• :) Acılarımı hergünümde hatırlasaydım yaşamanın anlamını unuturdum.Bazen unutmak değilde herzamanda değil var olduklarını bilirsin ama hayatın akışına kapılırsın ve kabullenirsin ya işde öyle bir şey.Hayat işde öyle birşey sonuçta.Zaten hayat kalbin sınır noktalarını sınamakda sınır tanımıyor.:)

• sevdgim kıza tam acılcakken deftern arasnda resmlerını grmem ve snfa o resmlerı gstermesı erkek arkadasım askerde şu an dıyıp :) daha lısedeyken askere gden ccokla ckması benimde onu ıctan ıce sevmem ve sadece tek bırıne bnu anlatmam o dertlesmelerm hepsı brer anıydıı ..

0|1
    0|0
  • var ,epey var..

0|1
    0|0
  • ewet var gerçeken,benimgi bir adam,öyle kolay kolay yıkılmaz,her darbe ile ,

benim gibi insanları ,dostlarından gelen ,arkadan vurulmuş tek darbe yere serer,

kalleşlere dikkat edelim

0|1
    0|0
  • anasınıfına baslarken babam okula bırakmıştı beni bende o gün ne aglamıstım beni yanlız bırakma diye bana bi tokat atmıstı bende oturdum sessiz sessiz aglamaya basladım. o baba mı son görüsümdü

0|1
    0|0
  • link eskilere ait birşey kalmadı :) .tek ağırlık yaşamak...

0|1
    0|0
  • ılk askımın benı reddetmesı,hala onu sevıyorum, Aslı burdaysan Senı Sevıyorum

0|1
    0|0
  • yok ya olmadı

0|1
    0|0
  • son ayrılığımı unutmadım,onunla bu hale nasıl geldik neden geldik düşünmeden edemiyorum...

0|1
    0|0
  • geçmişi cabuk unuttuğum için olmadı hatırlanmaya değer bir gelecek dünyalara bedel

0|1
    0|0
  • Şükür ki yok ne mutlu bana :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet. Hatta aklıma her geldiğinde keşke şöyle yapmak yerine böyle yapsaymışım diyorum.

0|1
    0|0
    • evet öyle oluyor değil mi :( ama işte bitmiş..

• Evet, çok geç artık bazı şeyler için. En iyisi hatırlamamaya çalışmak. :)

• olmazmı var tabi.

0|1
    0|0
  • aksine kilo kaybediyorlar.

0|1
    0|0
  • Düşünmek istemiyorum yükler ağır yürek hafif kaldrmaz :(

0|1
    0|0
    • elinde oluyor mu peki...

• kimi zaman elimde değil patlak veriyor bir kendimi bi şekilde motive edip tekrar hayat devam acılar insanları olgunlaştırıyor :(

• dayak yediğim günü hala unutamıyorum. hatırladıkça içim acıyor

0|1
    0|0
    • çok kötü bu işte çok hemde geçmiş olsun :(

• ya benim bbam yapmıştı. sonra oda pişman oldu ama iş işten geçti. bide sırf eve geç geldim diye.

• o daha kötü :( daha acı eşini kızını döven erkekler duymak acı ya :(

Yükleniyor...