Dolabınızı ne sıklıkla düzenlersiniz? Kullanmadığınız giysileri, giysi ihtiyacı olanlara veriyor musunuz?

İki sene önce inanılmaz bir depresyona girdim. Ve iki sene boyunca bununla mücadelem sürdü... Bu süreç boyunca aldığım giysilerin haddi hesabı yok, tüm paramı boşu boşuna giysilere vermekle kalmadım, üstelik çoğu aldığım giysileri de hiç kullanmadım. Annem o dolabımı o halde gördüğü her vakit şok geçirir ve bana patlardı.

Ben de bugün onun dediğini yapıp giymediğim kullanma fırsatı hiç bulmadığım yeni ve güzel giysilerimin bir kısmını ihtiyacı olanlara vermeyi düşünüyorum.

Sizler de bunu yapar mısınız?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben kıştan yaza geçerken ya da yazdan kışa işte, genel bir düzenleme yaparken kullanmadığım, küçük gelen ya da biraz eskidiğini düşündüğüm giysilerimi toplar, komşumuza veririm. O da ihtiyacı olanlara dağıtır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben belediye ye veriyorum.Bizim ilçe belediyesi eski kıyafetleri topluyor sonra düzenleyip ihtiyaç sahiplerine veriyor.Bir Allah razı olsun yeter bana.

1|1
    0|0
  • düzenlidir herzaman...abimlerin eşyaları dışarda gezinir o ayrı bir mesele ...giymediğim kıyafetleri verdim.

1|0
    0|0
  • ben mesela yaz gelırken alısverıs yaparım, gecen senekılerı arkadaslarımı verırım,

1|0
    0|0
  • dolabı ne zman düzenledimki :)

0|0
    0|0
  • danane

0|0
    1|0
    • Alakasız, cevap niteliği taşımayan bir cevap daha.

Şikayet butonu.

• Dolabimi her aksam duzenlerim

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben köydeki akrabalarıma gönderiyorum annem ile. Dolabımı yılda bir/iki sanırım. O da annem zorluyor.

1|1
    0|0
  • Evet yapiyorum bizim burda var öyle yerler ihtiyaci olan insanlara veriliyor tabi iyi olanlari veririm arada hic giyinmediklerimde olur aralarinda. Cöpe atmakdansa baskalarinin isine yarasin

1|1
    0|0
  • ben eskiyen ya da giymediğim,giymeyeceklerimi anneme veriyorum o buluyo birilerine veriyo

1|1
    0|0
  • arada düzenlerim ama bazen dağınığımdır :( ihtiyacm olmayanları bi şekilde değerlendiririm

1|0
    0|0
  • Hiç vermedim. Annem t-shirtleri toz bezi yapar genelde :D

0|0
    0|0
  • hep karmaşık takılıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...