Arkadaşlar dogru mekik nasıl çekilir?

Arkadaşlar ben 1.64-e 49 kiloda olmama ragmen bariz belli çok göbeğim var :( evde mekik çekiyorum ama sanki göbeğim artıyor mekik çekince anlayamadım. Ben mekiği yatakta dizlerim bükük olarak çekiyorum tüm vücudumu kaldırıyorum. Mekik yaptıktan sonra da kasıklarımda agrı oluyor. Napabilirim arkadaşlar acil yardım :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1.75 boyun var kilim 70. Fitness. Şampiyonluk madalyam var YANLİS ANALAMA kendimi ovmuyorum sadece profesyonelim bak çok cabuk. Göbek eritmek için. İki elini parmaklarinla. Diyaframina koy eller üst üste olucak. Sonra. Mekige başla. Zaten ole yapinca goruceksin faydasini karbon kasilip agricak. Umursamaz 20 tane çek 3 dakika dinlenme sonra 20 tane daha yap. Sabah öğle aksam yap. Saygilar

0|0
    0|0
    • Yatakta çekmenin bir zararı var mı

• Kusuruma bakma yazim hatasi. Sirtini yere degdirmeden. Yapicsksin. Derdine çare oldum. Bunu dene ve. Dediğini yap zaten kemiklerin yere degmicek ve çok zordur. Ama Gulu seveceksen dikene katlancaksin dimi. Ve ornek kiz arkadssimi böle calistirdim sapsi. Fazla asiriya kacti. Karin kasi yaptı. Simdi. Birlikte. Calisiyoruz. Oda arkadaşlarına yardim ediyor. Tavsiyesi dinle başka melikler yalan emin ol bunu yapmasaydim. madalya ruyamiza bile gelmezdi ;)

• Coook sagol peki sırtımı yete degdirmeden nasıl yani hiç uzanmadan mı yapacagım yoksa uzanıp dizler bükük mü

Erkekler Ne Diyor 6

• mekik göbek veya karın yağlarını eritmez. mekik karın bölgesindeki kasları çalıştırır, yağlarla bir alakası yoktur. yağları yani göbeği eritmek istiyorsan düzenli beslenme ve düzenli cardio yapman gerekir.

0|0
    0|0
    • Yememi azaltacagım

• yağlı, şekerli ve unlu şeyler yemiyiceksin. yiyiceksende dozun yiyiceksin.
      protein ve kaliteli karbonhidrat ağırlıklı beslen ayrıca akşam ve sabah olmak üzere 30'ar dakkalık hızlı tempolu yürüyüşler yaparak 2, 3 ay içerisinde güzel sonuçlar alabilirsin.

• karın kaslarının üstünde yağ tabakası var sen karın kası çalışıyorsun ve gelişiyor yağları ileri atıyor ve daha göbekli görünüyorsun

0|0
    0|0
    • Ne alak

• çok alaka karın kasının üstünde yağ var mekik çekiyorsun karın kası güçlenio şişio yağları iyice ön plana atıyorsun

• https://www.youtube.com/watch?v=pkW-4wCfZ5A bunu her gün sabah akşam düzenli saat te yap 1 ayda taş gibi olursun kanka ben yapıyorum lazer angelova benzetiyolar beni

0|0
    0|0
    • Kanka on günüm var artı ekstra yüzüyorum haftada üç gün her gün bir km ama bu cok zorlar benı bır de yapacak zemin bulamıyorum sorun orada nerede yapabilirim zemin olarak

• sen bu attıgımı yap karnın öyle bir yanıcakki 2. güne yapamıcaksın karın kasları yandıgı zaman o kaslar kopuyor ve yenisi çıkıyor yenileride daha gelişmiş oluyor

• Tamam cok saoll

• Yemeği azaltıp, koşmakla başlayabilirsiniz. Önce yağlar gitmeli. İnternetten örnek beslenme listesi çıkar bir göz at derim.

0|0
    0|0
  • agrı yapması demek ıse yarıyor demek

0|0
    0|0
    • Ama kasıklarımda agrı oluyor karnımda değil yani yanlıs falan yapıyorsam göbeği arttırması söz konusu olur mu

• olmaz ınternette bakarak yapmayı dene

Kızlar Ne Diyor 1

• yatakta veya yatak gibi yumuşak zeminlerde sakın çekme fıtığa kadar yolu var

0|0
    0|0
    • Aa cidden mi ama yer de asırı sert yatınca sırttaki kemiklerim batıyor :(

• normal kalınlıkta bir mat al onun üstünde yap. çok sert zeminde de yapmak iyi değil.

• Oyle yapıcam artık hatta biraz da kalın olursa

Yükleniyor...