Vücut çalışmam ve 2aylik sonuç?

1.70 boyundayim 49 kiloyum iki ay ince 40kiloydum cok cok zayiftim hala oyleyim gerci kemiklerim gozukuyor kilo alma programindayim ayni zamanda kas yapiyorum iki ay calistim bu sonucu aldim hala kaburgam gozukuyor ama kpanacak o da insallah :)
sizce nasil?

http://hizliresim.com/EQvYR9

Güncellemeler:
Oh oh gecenin ikisinde iki yumurta iki bardak süt :):):)
http://i.hizliresim.com/lBnokl.jpg

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut olarak 2 ayda bir değişiklik , üstelik bu kiloda olmazdı. Bu önemli değil , önemli olan bunun bir takıntı halini alması ve giderek hastalıklaşması. Bunun adı bigorexia nervosadır , anorexia nervosa nın tersine çalışan bir mekanizması vardır. Yersin ama o kadar seçici olursun ki , kas geliştirici olarak duydukların dışında birşeye el sürmez , habire harekete yönelip bitince de aynanın karşısından kopamazsın. Bu giderek günün büyük kısmını alsa da , vücut algın bozulduğundan ( muscle dismorphy) hiç bir zaman yeterli görmezsin. Bu linkteki yazıyı da ciddiye alarak okumanı öneriyorum :

www.uslanmam.com/.../140915-bigoreksiya-nedir.html

Son dönemlerde, biraz da sosyal medyanın kızları elde etmede kas ve boyun önemi vurgulanması ile bilince yerleşen , ancak alınan steroid ve proteinlerin de yan etkilerinin olması yüzünden de geri dönüşsüz kayıplar verdiren bir obsesif kompülsif nöroz.

Henüz nasıl tedavi edileceği konusunda çalışma yok , tek yol bu işlerden vazgeçmek.

0|1
    0|0
    • Uyarınız için sağolun benim öyle bir takıntım yok günlük 1 saatimi ayırıyorum en fazla aynaya da çok bakmam hatta gelişimi farketmek için bir ara bakmayı yasaklamıştım kendime :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 49mu? İskeletten 5 dakika once dogmussun sanirim..
    Daha cook yolun var

0|0
    0|0
  • Yuhhhh 40 kilo mu abi sen yaşamayı bırakmışsın !

0|0
    0|0
    • Hayata tutunmaya çalışıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• 9 kilo almak kolay iş değil. başarılarının devamını azminin bitmemesini dilerim kardeş ASLA PES ETME spor dolu günler

0|1
    0|1
  • kardeşim genetik yapın gerçekten iyi, 49 kiloya göre vücudun çok iyi duruyor.
    70kg'da seni düşünemiyorum bile.

düzenli beslen ve düzenli antremanlar yap.

0|1
    0|0
  • Kas yok birader, öyle kısa vadede olacak işler değil bunlar. 3-5 ayda vücut yapmak gibi bir niyetin varsa hiç vakit kaybetmeden şimdiden bırak. Millet senelerce çalışıyor.

0|1
    0|0
    • Niyetim kilo almak. Ve sağlıksız kilo almaktansa kas yaparak alayım diyorum. Şu an başarılı gibi gözükyor çalışmalarım 2 ayda 9 kilo aldım. Teşekkürler yinede.

• iyi iyi ama kilo almaya bak en az 65 olmalısın.

0|1
    0|0
  • Bende 45 kiloyum 1.75 boyum var cidden işe yarıyor mu dostum?

0|1
    0|0
    • Normal kilo almaya gore cok daha zor kas yaparak almak. Ama ben cok ugrasiyorum cabaliyorum insallah 60 hedefim yapacagim. Sen de bir an once basla bence zayif olmak kotu sey cevrenin tepkisi olsun hicbir kiyafetin sana olmamasi olsun..

• Aynen dediklerinin hepsi doğru. Ben kilo almak istiyorum sadece kas yapmak değil. Teşekkürler dostum

• Iyi gidiyorsun devam ;)

0|1
    0|0
  • Cok eksigin var. Bol bol ye

0|1
    0|0
  • sana tavsiyem şimdi kilo alma kışa girdiğimizde kışı bulk olarak geçir sonra yazıda definasyon olarak

0|0
    0|0
    • 1 yılda definasyona mi sokacan adami kardes

• kışı bulk olarak geçir nisandada definasyon yap

• Ben şu an sonuçtan memnunum öyle sporcular gibi vücut yapma gibi bir niyetim yok sadece kiloya ihtiyacım var ve bu kiloyu alırken sağlıklı alayım sonra bir de onunla uğraşmayayım diyorum. Teşekkürler yorum için

• Hedef nasıl bişey peki?
    Benimkilerden fazla mı yapıcaksın? :)

0|0
    0|0
    • Hayır öyle bir hedefim yok sadece kilo almayı düşünüyorum vücut yapma iknci planda ama resimle biraz karartma efekti verilip çizgiler belirginleştirilmiş gibi geldi bana :) Niye öyle dediğini de anlayamadım aşşağıda senden çok daha iyi abiler tavsiye verirken senin böyle bir tavır takınman ilginç.

• Sakin ol şampiyon :) ters bişey mi söyledik sanki.
      Sen yanlış anladın heralde.
      Merak ettim sadece 40 kilosu olan birinin 2 ayda 9 kiloyu nasıl aldığını.
      Resmimle ilgili söylediklerine de darılmayacağım :)
      Ne de olsa 3 senedir antrenman yüzü görmemiş bir vücut :)

• Bu kadar kısa sürede o kiloyu aldıysan helal olsun der susarım kardeş :) kalan spor hayattında başarılar dilerim sana

• İki ayda nasıl 9 kilo aldın bana bunu söylermisin bende kilo almak istiyorum

0|0
    0|0
    • Bol bol protein et süt yoğurt yumurta ve düzenli antrenman. Ve tabi her gece yatmadan önce ara bir öğün

• Eyvallah kardeşim sağolasın bu arada vücut çalışman iyi biraz kilo eksik eğer 70–75 kilo olsan çok harika gözükür

Yükleniyor...