Ayrıldığınız sevgilizi görünce nasıl hissediyorsunuz?

Mesela Sevgilinizle ayrıldınız. Sen bir sevgili buldun ve birbirinize sarılmış yada el ele tutuşmuş bir şekilde gezerken eski sevgilinle karşılaştın. O an ne düşünüyor olursun?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• garip bır duygu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• artık bişey hissetmiyorsam bişey düşünmem, yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • bı acayıp olurum o kadar yanii o kadarcık...

0|0
    0|0
  • aa nabıyon hacı diyesim geliyo :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tam tersı oldu ya bende.cocuk yanımdan kızla gecınce kendımı tuhaf hıssettım ama cıddı anlamda hıcbısey hıssetmedım.kızın tıpıne baktım guzelmıs dedım.he cocuga deger verıyo olsaydım bırak sevmeyı falan.eve geldıgımde bunalım sarkılar ve zırıl sabaha kadar artık :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

Duygularımı kontrol edebildiğim için anında soğuyabiliyorum.

Negatif bir şey hissedecek kadar bile değeri kalmıyor,o kadar nötr oluyorum ki.. oh :)

0|1
    0|0
  • aynısın yaşadım hatta durakta bekledik o da arkamızdaydı tren-öküz misali 15 dakika bekledik. şükürler olsun senin gibi biriyle değil de huzuru bulduğum biriyle beraberim diye geçirdim içimden. gayet de memnun oldum karşılaştığıma.

0|0
    0|0
  • ya bende sorun var herhalde ben ayrıldığım kişiyi tamamen unutuyorum.. görsem bile yabancı birinden farksız oluyor inan.ç böyle hiç bişi yok gibi..

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa bişey hissetmem..kıskanmam rahatsız olmam..görmemezlikden gelir geçerim yanından.

0|0
    0|0
  • bir sey hissetmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...