Zayıfım spor yapmak istiyorum yardım edin?

Zayıfım spor yapmak istiyorum yardım edin baklavalar hafif belli olsun istiyorum ama halim yok kollarım acıyor şınav falan çekemiyorum bacaklarım acıyor nasıl önleyebilirim

Güncellemeler:
İnternetten insanity workout diye bişey buldum az önce onun cardio abs sini yaptım o kadar zorlanmadım her gün bunu yapsam nasıl olurum sizce

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Ilk seferlerde acır ama kaslar gelişene kadar dişini sıkacaksın sonrası rahat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle bol bol kırmızı ve beyaz et tüketmelisin, yumurta ve karbonhidratı bol almalısın.. Sonra kendine bir program yap mesela 2 set halinde ve her set arasında mola vererek günde 10 tane şınav , 20 mekik , 5 barfix ile başla.. Ve her hafta bunları 5er 5er arttır.. Bunları yapmadan önce de ısınmayı ve açma germeyi unutma kendini sakatlarsın.. Sadece şınav , barfix ve mekik ile kalma , şınavın farklı türlerini , barfixin ve mekiğin de farklı türlerini yap.. Ve bol bol da ip atla.. O zaman emin ol 2-3 ayda istediğin şekle gelirsin..

0|0
    0|0
    • 47 kiloda barfiks çekebilir miyim

• 161

• En az bir 5 kilo alman gerekiyor.. Ama çalışarak da kilo alabilirsin tabi , dediğim şeyleri aksatmazsan 2-3 ay içinde istediğin duzeye gelirsin..

• kilo boy günlük beslenme nedir?

0|0
    0|0
  • hergün yapmanı önermem, vücuduna ve kaslarına dinlenmeleri için zaman vermelisin.
    ek olarak protein ağırlıklı beslenmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • ben 8 yıllık taekwondocu olmama ragmen baklava filan öenmli değil sağlığın yerinde ise kendıne barışık isen sorun etme illa spor yapmak istersen tavsiyem yüzme derim :) ya da koşu

0|0
    0|0
    • Kendin yap başkasına yapma de doktorların mesleğini kötülemesi gibi madem tavsiye etmiyosun niye yapıyosun

• bir bayana baklava yakışmaz bacaklarda selülit yoksa sorun yoktur demek bana gelcek olursak seni baklavamda yüzdürürüm görünce aklavamı gözün şaşı olur :)

• Bunun icin bir prof la gorusmelisin zayif san spor yaparak kendini dahad zorlayabilirsin bol protein karbonhidrat onerecektir sana muhtemelen ama uzmam biri ile gorusmeni tavsihe ederim

0|0
    0|0
  • 3*4 aydır body yapıyorsan kreatin kullan güç ve performans verir

0|0
    0|0
  • her çalışmanda kasların hasar görüyor ve bir onarım süresi gerekiyor. tabiki bu sürede ağrı oluyor. ağrı geçmeden yaptığın spor yerinde saymaktan başka bir işe yaramıyo. zamanla alışcak bünye.

0|0
    0|0
  • zayıfsan sal kendini yemeğe spor ilerki zamnda sarkmalar olduğu zaman yap

0|0
    0|0
  • bir anda olacak değil yavaş yavaş bir de düzenli beslen tamam

0|0
    0|0
  • Anlatırdım ama arkadaşların silme huyu var

0|0
    0|0
  • Gece sporu tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Zayıfsın birde ağirlik falan çalişayim dersin kaslarini eritirsin uzman biriyle konuş.

0|0
    0|0
  • Kızda baklava olsa nolur olmasa nolur.

0|0
    0|0
    • Ya bu gidişle zaten ooooooooo

• Ya ben bu gidişle yapamam ki zaten halim yok sen direk sonuca geçtin yapabileceğimi düşünüyo musun

• Zor ama bir spor salonuna felan gitsem evdede uğraşsan kesin olur bazı arkadaşlarım yapti ama spor salonunda gittiler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten ona zamanla lışacaksın. Yürüyüş yaptıktan sonra egzersizlerle sporunu tamamla ve bunu haftada 4-5 gün yaü ilk 1 hafta ağrı çekersin sonra alışırsın. Ben günde 140 mekiğe çıktığımı hatırlıyorum. Tabi sonra bıraktım yine aynı b*k :)

0|0
    0|0
  • Yavaşa yavaş alıştır kendini

0|0
    0|0
  • plates yap cok iyi ilk zorluyo sonra alışıyosun sıkılaştırıcı ve yağ yakıcı ben ebru şallının dvdsinden yapıyorum çok seviyorum

0|0
    0|0
  • baklava kadında iğrenç duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...