Kapat

Zayıfım spor yapmak istiyorum yardım edin?

Zayıfım spor yapmak istiyorum yardım edin baklavalar hafif belli olsun istiyorum ama halim yok kollarım acıyor şınav falan çekemiyorum bacaklarım acıyor nasıl önleyebilirim

Güncellemeler:
İnternetten insanity workout diye bişey buldum az önce onun cardio abs sini yaptım o kadar zorlanmadım her gün bunu yapsam nasıl olurum sizce

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Ilk seferlerde acır ama kaslar gelişene kadar dişini sıkacaksın sonrası rahat

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle bol bol kırmızı ve beyaz et tüketmelisin, yumurta ve karbonhidratı bol almalısın.. Sonra kendine bir program yap mesela 2 set halinde ve her set arasında mola vererek günde 10 tane şınav , 20 mekik , 5 barfix ile başla.. Ve her hafta bunları 5er 5er arttır.. Bunları yapmadan önce de ısınmayı ve açma germeyi unutma kendini sakatlarsın.. Sadece şınav , barfix ve mekik ile kalma , şınavın farklı türlerini , barfixin ve mekiğin de farklı türlerini yap.. Ve bol bol da ip atla.. O zaman emin ol 2-3 ayda istediğin şekle gelirsin..

0|0
    0|0
    • 47 kiloda barfiks çekebilir miyim

• 161

• En az bir 5 kilo alman gerekiyor.. Ama çalışarak da kilo alabilirsin tabi , dediğim şeyleri aksatmazsan 2-3 ay içinde istediğin duzeye gelirsin..

• kilo boy günlük beslenme nedir?

0|0
    0|0
  • hergün yapmanı önermem, vücuduna ve kaslarına dinlenmeleri için zaman vermelisin.
    ek olarak protein ağırlıklı beslenmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • ben 8 yıllık taekwondocu olmama ragmen baklava filan öenmli değil sağlığın yerinde ise kendıne barışık isen sorun etme illa spor yapmak istersen tavsiyem yüzme derim :) ya da koşu

0|0
    0|0
    • Kendin yap başkasına yapma de doktorların mesleğini kötülemesi gibi madem tavsiye etmiyosun niye yapıyosun

• bir bayana baklava yakışmaz bacaklarda selülit yoksa sorun yoktur demek bana gelcek olursak seni baklavamda yüzdürürüm görünce aklavamı gözün şaşı olur :)

• Bunun icin bir prof la gorusmelisin zayif san spor yaparak kendini dahad zorlayabilirsin bol protein karbonhidrat onerecektir sana muhtemelen ama uzmam biri ile gorusmeni tavsihe ederim

0|0
    0|0
  • 3*4 aydır body yapıyorsan kreatin kullan güç ve performans verir

0|0
    0|0
  • her çalışmanda kasların hasar görüyor ve bir onarım süresi gerekiyor. tabiki bu sürede ağrı oluyor. ağrı geçmeden yaptığın spor yerinde saymaktan başka bir işe yaramıyo. zamanla alışcak bünye.

0|0
    0|0
  • zayıfsan sal kendini yemeğe spor ilerki zamnda sarkmalar olduğu zaman yap

0|0
    0|0
  • bir anda olacak değil yavaş yavaş bir de düzenli beslen tamam

0|0
    0|0
  • Anlatırdım ama arkadaşların silme huyu var

0|0
    0|0
  • Gece sporu tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Zayıfsın birde ağirlik falan çalişayim dersin kaslarini eritirsin uzman biriyle konuş.

0|0
    0|0
  • Kızda baklava olsa nolur olmasa nolur.

0|0
    0|0
    • Ya bu gidişle zaten ooooooooo

• Ya ben bu gidişle yapamam ki zaten halim yok sen direk sonuca geçtin yapabileceğimi düşünüyo musun

• Zor ama bir spor salonuna felan gitsem evdede uğraşsan kesin olur bazı arkadaşlarım yapti ama spor salonunda gittiler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten ona zamanla lışacaksın. Yürüyüş yaptıktan sonra egzersizlerle sporunu tamamla ve bunu haftada 4-5 gün yaü ilk 1 hafta ağrı çekersin sonra alışırsın. Ben günde 140 mekiğe çıktığımı hatırlıyorum. Tabi sonra bıraktım yine aynı b*k :)

0|0
    0|0
  • Yavaşa yavaş alıştır kendini

0|0
    0|0
  • plates yap cok iyi ilk zorluyo sonra alışıyosun sıkılaştırıcı ve yağ yakıcı ben ebru şallının dvdsinden yapıyorum çok seviyorum

0|0
    0|0
  • baklava kadında iğrenç duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...