Fitness Yapanlar Bir Bakabilir Mi?

amino asit kullanan var mı yararı ve zararı neler oldu ben amino asit kullanmaya başlıyacağım bununla kombine edebilecek bir ürün biliyor musunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Amino-asit kullanmak yerine ben size doğal bir tarif vereyim. Hazır yaz mevsimi bitmemişken :)
    Malzemeler:

1 adet şeftali – 2 bardak yağsız süt – 1 çorba kaşığı bal

Yapılışı:

Dilimlediğiniz şeftalileri buzlukta dondurun. Antrenmandan sonra, donmuş şeftalileri Rondo’dan geçirin. Üstüne bir bardak sütü ekleyip tekrar geçirin. Ardından kalan sütü ve balı ekleyin. Milkshake gibi oluyor :-)

NOT: Bu tarif de toplam 20 gr protein vardır. Toplam 287 kaloridir.

Bu arada yanına biraz da badem ekleyerek (mesela 8 adet) 5 gr protein daha ekleyebilirsiniz. 8 adet badem 137 kaloridir.

Afiyet olsun…

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• neden amino asit? hedef ne? boy kilo kaç ne kadar zamandır yapıyorsun sporu daha sağlıklı bilgi verebilirim bunları öğrenebilirsem

0|0
    0|0
  • Muscletech Nitrotech protyein tozu + kreatin içeriyor gerekli amino asitlerle müthiş bir kombinasyon oluşturabilirsin.

0|0
    0|0
  • iyice araştırmadan almanı önermem, ben 1.5 senedir vg yapıyorum ve daha hiç bir supplement ürünü kullanmadım.

yakında Multipower Whey'e başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gerektiği zaman kullanman gerekli mesala glutamin bcaa bunlar definasyonda kas kaybını aaza indirmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...