Kickboks konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim?

Kickboksu seven biriyim 1 yıla yakındır yapıyorum ancak hala kendimi eksik hissediyorum, tavsiyeleriniz var mı? nasıl kendimi daha çok geliştiririm?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende 2 yıldır wing chun çalışıyorum aynı senin gibi hissediyorum daha erken zaman daha çok çalışma

0|0
    0|0
    • Anladım hocam insanın bazen bırakası geliyor ama çok seviyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• kişisel gelişim uzmanlarına başvur :D

0|0
    0|0
    • Bence sen bir psikoloğa görün zira bu kafayla çok yaşamazsın ;)

• kaba

• ukala

• Of soruya bak daha çok çalış o zaman... Ay anlamıyorum böyleleri...

0|0
    0|1
    • Haha evet :D

• Hiç sanmıyorum. Ya sanırım senin gibi birini fazla dikkate alıyorum uğraşmaya değmez ne istiyorsan yap söylediğin olsun son sözü söylemem üste çıkarmayacak senin yapamadığını yaparak belki işe yarar ha?

• Sen dil ve anlatım dersi almıyor musun? noktalam işaretlerini biraz, çok değil bak biraz kullansan daha anlaşılır olursun. Bu arada benden bir şeyler öğreniyorsun aferin ;) sevdim seni :D

Erkekler Ne Diyor 4

• valla samimi söyliyim 4 ay kadar yaptım ilk 3 ay öyle dayak yedimki kendimi hep eksik hissederdim son gittiğim ay :D acı hissetmedim artık vurduklarını adamların hissetmiyordum ve rakiblerimin hareketlerini ezberledim ve nakavt :D ondan sonra gitmedim :D

0|0
    0|0
  • 3 kişinin önünü kes bir şansını dene artıları eksikleri görürsün

0|0
    0|0
  • Dayak yiye yiye şampiyon

0|0
    0|0
  • Lisanslı taekwondo cu olarak konuşayım yol kenarında dur gördüğün ilk 5 kişilik guruba saldır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...