1 aydır konuşuyoruz, hoşlandığını söyledi ama gerisi yok. Neden?

Beni daha iyi tanımaya falan mı çalışıyodur 1 aydır konuşuyoruz hoşlandığını söyledi en başta ama konuya girmiyo..

gerçekten hoşlandığını nerden anlarız ?

Mesela bu çocuk beni hiç kırmıyo kırmaktan kaçınıyo ve bazen çok sıkıcı muhabbetımız olmasına rağmen yınede konusuyoruz yanı kaçmıyo ...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bi kızla arkadaş oldum sonra knk olduk daha sonra ise aslında niyetim sevgili yapmaktı baktım kız bana çok güveniyor knk diyor bende salladım başka teklifi sonra bu kızdan hoşlandığımı anlayıp buna yinede teklif ettim kız o gün sevgili yapmış önceden söyleseydin konuşurduk ona göre dedi çocukta böyle düşünüyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çocuk seni kırmıyo demekki hoşlanıyo zmn bırakmış bazı şeyleri acele etmek istemiyor o sana hoşlandığını söylemiş sende hoşlanıyosan hoşlandığını söyle

0|0
    0|0
  • Çocuk seni kırmıyor diye

senden hoşlanıyor anlamına gelmez.

Saygılı efendi biridir.

1 ay içinde durumunuz belli olur.

1|1
    0|0
    • hoşlandığını söylemiştii ..

• erkekler her kızdan hoşlanır ya etraflarında.bn gün içinde yaklaşk 120 tane kızdan hoşlanabiliyorm yolda :D:D

0|1
    1|0
    • sana kaç kızdan hoşlandığını sordugumu hatırlamıyorum ama neyse sağol

• Durum vahim senin paşam :)

• o bir adım atmış sende bir adım at ve konuş onunla eğer istiyorsa çıkabileceginizi söyle...yani zaten yemek pişmeye başlamış altını kısmak lazım gibi geldi bana?...

0|0
    0|0
  • bir aydır beraber olduğum biri bana bundan fazlasını söylese zaten yalan derdim.

aşkım bitanem muhabbetlerine girilmez bir ayda.

0|0
    1|0
    • normal mi yani, gerçekten hoşlanıyo mudur ozaman.

• girenler öyle bir giriyor ki hemde bırak bir ayı on günde giren kız gördüm ben ve canlı şahidide benim... :)

• ask_yorgunu, giren var, yok demiyorum. ama bana sağlıklı gelmez diyorum. yalandır, çürüktür.

• aşık sana ölüyo muhtemelen aşkından.oldu mu ? bu nası ?:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tepkini bekledi bence ya da senden başka konuşacağı kimse yok seni oyalıyor başka bir şey gelmiyor aklıma

0|0
    0|0
    • oyaladığını zannetmiyorm.

• devamı yok değil bak konuşuyoruz biyere gidiceğinde beni özliceğini söylüyo ama çıkma konusuna girmedihala

• seni elinde tutuyor o zaman insan neden teklif etmez ki madem bu kadar düşkün sana .

• bu soruyu bize yöneltmemelisin. (bkz. 1 aydır konuşulan ama gerisini getirmeyen kişi.)

0|0
    0|0
  • He benim basımda da var ondan bi tane :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...