Spor salonunda sevmediğiniz davranışlar?

antrenman set esnasında birinin bana soru sormasına tilt olurum bide gerçekten cevap vermemi bekliyor ya dumbelli fırlatasım geliyor!!!

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• sohbet arkadaşı arayanlar var sana engel oluyolar falan veya yüksek sesle konuşup gülüşen arkadaş grupları.. paraları bol diye gelenler.. 2 günlük sporla zayıflayacağını sanan teyzeler.. baştan aşağı süzülmek sürekli milleti inceleyen insanlar bunlar yüzünden 2 spor salonu değiştirdim şu an memnunum şükür

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklerinn spor yapan kiz gormemis gibi bakmasina sinir olurumm

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim kafa bir yere benziyor yorumlara bakılırsa :) Gideyim bende bakalım ne maceralar olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeşim tam 20:00 gibi salondan geldim 45 dk da çıkktım salondan
    ve bu süre içinde ilk defa gördüm daha millet öyle bir terliyorki yatmış adam dumple press yapıyor setleri bitti dedim bittimi evet dedi bir kalktı full TER şıpır şıpır her tarafından akıyor ve kalktığı yeri ne sildi nede bir şey yaptı sonra bir baktım bir yerde daha aynısı oldu bu ne l*n böyle dedim..

0|1
    0|0
  • adamın setinin bitmesini bekliyorum ve seti bittiğinde o dinlenirken bende bir set girmek istiyorum soğumamak için.

"abi bir set alıyım mı" diyorum.
    "bekle son setim" diyor.

l*n amua şey yaptığımın oğlu sanki dambılı alıp eve götürücez, bir set girip sana geri vericem.
    nası sövesim geliyo belli değil.

0|1
    0|0
  • Başlayalı daha 1hafta olmuş kişilerin gelip benimle aynı hareketlere girmeye çalışanlara gıcık kapıyom ya bide hareketi anlamıyo salaklar

0|1
    0|0
  • Bide aletle ne zaman işin bitecek diyorlar * bitince gelirsin sen sorunca sanki erken bitecek

1|1
    0|0
  • Kaldiramayacagi yukun altina girip abuk subuk ses cikaranlar

1|1
    0|0
  • protein tozu içerken gelip ölürsün diyenler

0|1
    0|0
  • spor salonunda uyuz oldugum biri var 30 kg dumbell la vurasım geliyor herife

0|1
    0|0
  • birisinin bana hareketi göstermeye çalışması
    ve demet akalın çalması

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/2vRWjq.jpg al şu parayı konuyu kapat !

0|0
    0|0
Yükleniyor...