Aynı apartmanda oturuyorsunuz, tanışmıyorsunuz ve bu aşkı herşeyden çok istiyorsunuz. Ne yapmalı?

Hani insan çok şey yaşar bitirir tekrar yaşar bitirir ya da elinde olmadan biter ama tam umutların bittiği anda kanınızın son damlasındaki hücresine kadar eminsinizdir aşk budur diyorsunuzdur, o karşınıza çıkmıştır.. hatta abartmıyorum aşk denen kavram bir insan bedeniyle tasnif edilseydi bu odur diyorsunuz ama tanışmak ve bir adım atmak için çaresizsiniz her konuda kendinize güvenseniz de onunla sanki hiç bi deneyim ve tecrübeniz olmamışcasına kitleniyorsunuz karşınızda .. ne yapardınız? mantıklı tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Komşu olmanız sizin açınızdan arti bir durum bu yüzden herhangi bir konuda bahane üretir konuşmaya çalışırdım.Eve giriş çıkışlarına dikkat ederdim ve karşılaşmaya çalışırdım o kişiyle.Belli bir süre sonra bu kişi ondan hoşlandığımı hissederdi çünkü her görmemde derin bakışlar atardım anlaması için.

0|0
    0|0
    • ewt sonuca gitmede bi aşama kaydedilebilir ama işte aslında şöle düsününce kadın erkekten biraz daaha ince ve derin nie dersen ona zaten direk muabbete başlayınca direk zaten son cümlemide tahmin edebilri en azından benm bahsettigim kişi öyle birine benziyor.. ama işte öyle lise kesişmesiyle işi zora sokabilirim ... benm düsüncem aslında insnalarla oldugu gibi hiç bi his vermeden düz bi şekilde konuşup o hissi araya serpiştirmek işte ama afedersin bazende düşün düşün boktur işine cıkıyor :)

• evet haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Çocuklugumdan beri hayalimdi hiç olmadı :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olsun daha iyi ya sonrasinda vicdan yapmazsin

0|0
    0|0
  • coktan tanisirdim, komsuluk bahane iste ne cekinir ki insan

0|0
    0|0
  • Böyle duygular hissediyorsan bu duyguların hakkını ver, yarın çok geç olabilir. Emek olmadan ekmek olmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...