Karısı peşimi bırakmıyor laftan anlamıyor ne yapmalıyım?

Eski sevgilim evliymiş evli old.gizlemiş karısından öğrendim evli olduğunu şimdi kadın peşimi bırakmıyor.Arıyor sürekli beni rahatsız ediyor kurtulamıyorum ikiside hayatımdan defolsun istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Karısının öfkesini mazur gör, derdini anlatmaya ve durumu öğrenince kocasını görmediğini ifade et.

0|0
    0|0
    • böyle bir zorundalığım yok kusura bakma zaten ayrıldım diyorum inanmıyor günde on kere arayıp seni arıyormu dior çıldırcam artık

• elbette yok, beni bir daha arama, polise şikayet ederim demek en mantıklısı sanki

• diyorum ama kar etmiyor gerçekten savcılığa şikayet edince arkasının geleceğini bilsem hiç durmayacağım

Erkekler Ne Diyor 13

• Karısıylada yat.

0|0
    1|0
  • bence konuş kadınla kadının içini rahatlat. sen kaçtıkça kadın dahada yuklenecek.şikayet etsen neolacakki

0|0
    0|0
    • banane kardeşim benim içimi kim rahatlatacak onca yıl kandırılmanın acısını hesabını kim verecek umrumda değil ikiside canları cehenneme..

• insanlar öyle yalancı olmuş ki ayak üstü kırk yalan söylüyorlar yaşamayan bilmez anca böyle yorum yapar sen gibi bana karşı tarafı koruma aralarında en masumu benim anladınmı

• ya bak guzelim bir ayolsa anlarım bir yıl olsa anlarımda onca yıl yazmışsın hiçmi bi açığını görmedin .yani bişeyler diyeceğim kırılacaksın neyse nasıl biliyorsan öyle yap

• Kadına en baştan düzgün bir şekilde anlat. Anlamıyorlarsa bana bildir ben gelip icabına bakarım ikisinin de =*

0|0
    0|0
  • Biraz empati kurmayı dene.Aynı şekilde o kadın yerine sen olsaydın?

0|0
    0|0
    • sadece o aldatılmadı benim açımdan duruma bakmayı denesen kocasını dizginlemesi gereken kişi oydu başaramamış şimdi hiç suçum olmadığı halde gelip beni suçlayamaz yapıştı sülük gibi

• Bişeyleri görmek istemiyorsun.At gözlüğünü çıkar.Öyle konuşalım.Böyle biyere varamayacağız.

• yürü git be kimin nerden baktığı belli!

• Savcılığa ver icabına bakarlar.

1|0
    0|0
  • kocanin kendi iradesi yok mu sen kovaliyorsun de kes alakani

0|0
    0|0
    • herşeyi söyledim ama kadının ilk aldatılması değilmiş inanmak istemiyor kadın kadına konuşalım aynı durumdayız falan diyor iyice piskolojik sorunları oluşmuş ben bu durumundan onu çıkardım önemli olan nasıl kurtulacağım çok sıkıldım bu durumdan

• rahatsiz etmesi de tacizdir

• bunu mahkemeye nasıl ispatlıcam arama kaydından işte arıyor buyrun diyerekmi bana komik olma deyip kapıyı göstereceklerine eminim burası türkiye böyle bir durumda polisin veya savcılığın bana yardımı dokunurmu hiç zannetmiyorum

• polıse sıkayet et.

0|0
    0|0
    • ne diyebilirim ki tecavüz edeni bile serbest bırakan bir ülkede yaşıyoruz biz

• malesef haklısın haklı olmanı ıstemwzdım bu sozunde.

• hattını kır. yada çıktığın EVLİ ! adama söyle karısı ve kendisi peşini bıraksın!

0|0
    0|0
  • benzin dök yak :)

0|0
    0|0
  • Sen de numaranı değiştir.

0|0
    0|0
  • savciliga ver yada polisi ararim de

0|0
    0|0
  • sakin olun..

0|0
    0|0
  • Ex yarine "Karına sahip çık, bulaşık gibi yapışmasın bana. Şikayette bulunurum yoksa, senin de ne mal olduğun çıkar ortaya" de.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• savcılığa şikayet et en kesin yolu.

0|0
    0|0
  • Evli oldugunu bilmeyecek kadar saf olduguna inanmıyorum, hicbiriniz masum degilsiniz, hicbirimiz degiliz..

Her şeye rağmen kimsenin kimsenin huzurunu kacırmak gibi luksu yok, karısına söyle seni kontrol edip duracagına kocasına sahip çıksın, sahipsiz olmadıgını belli et, seni bir daha rahatsız ederse şikayette bulunacağını söyle, gerekirse şikayet et, birazda kocası ugrassın.

0|0
    0|0
    • karısıyla aynı evde yaşamayan ailesiyle yaşayan bir adamdan nasıl şüphe edebilirdim.Her gün telefonda konuşuyorduk yedi yirmidört mesaj atıyordu nasıl şüphelenebilirdim çok iyi gizledi ayak üstü kırk yalan söyledi.Anlamamam için elinden geleni yaptı.Annesiyle tanıştırdı kadın hiçbirşey söylemedi salak değilim ama ayrı şehirde olunca bu kadar oldu insanlara güvenmek saflıksa evet safım.Masum temiz duylarıyla oynanmış hayatı altüst edilmiş olan benim o kadın değil!

• günah keçisi yaptığım falan yok benim ben kadından öğrendim haline üzüldüm kendimi geçtim ayrıldım ama laftan anlayan bir tarzı yok kadının piskopata bağlamış sanki hala kocasının peşinde koşuyormuşum gibi davranıyor.Ve ben bu durumdan çok sıkıldım numaranı değiştirsende bulurum seni diyor.Kadın kadına dertleşiyoruz niye rahatsız oluyorsun diyor.Arama şikayet edicem diorum et dior amacım kavga etmek değil anlaşabiliriz bilmem ne intikam alalım buluşup yüzleşelim falan falan kadın manyak! anladn

• anladım tatlım. ama sen bunlarla ugrasmak istemedigini sert bir sekilde belirtmelisin, yoksa bosu bosuna basın agırır

• senn ki evli yine haklı benimkinin sevgilisi peşimde arıyo gerizekalı gibi mail face onun yüzünden kaç yıllık msn ve face hesabımı kpattım

0|0
    0|0
  • telefonunu değiştir ve o ne yaparsa yapsın sakın cevap verme muhattap olma kendini unutturmaya çalış sen cevap verdikçe o daha çok yazacaktır. çok rahatsız edersede polise git

0|0
    0|0
    • cevap vermeyince daha sık arıyor ardı ardına mesaj atıyor lütfen aç çok önemli bişey söylemem gerek diye.

• dikkat çekmek için bak önce hattını kapat onlarla ilgili herşeyi hayatından ve aklından sil ondan sonra her şey daha kolay olur.

• Böyle kadınlar kocalarına suç bulmak yerine karşısındaki insana suç bulur.Hiç düşünmezler acaba kızın evli olduğundan haberi varmı diye.Şimdi arkadaşlar savcılığa git demiş ..Savcılığa gitsen adamın evli olduğunu bilmediğini nasıl kanıtlayacaksın_?

0|0
    0|0
    • kanıtlarım mesajları var evli olmadığını idda ettiğine dair ama bunlar kanıt olarak sayılmazmış yani bu işin ardı yaş sonuç alacağımı bilsem mahkemelerde sürünmeye razıyım yeterki yakamı bıraksınlar

• hattını değiştir .

0|0
    0|0
  • Benimle uğraşacağına kocan yeni sevgili yapmış onunla uğraş de.

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştir. Veya savcılığa ver

0|0
    0|0
  • numaranı değiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...