Kızlaar göbişlerimiz ne olacak?

E haftaya okullar ben bir aydır amaan bir ay var iki mekik çekerim düzelir diye erteliyordum göbeğimin halini ama kaldı bi' hafta lan. Nasıl en çabuk şekilde yok ederim şu göbeği bir haftada? Var mı benim durumumda olanlar? Ha biraz da bacak inceltsem fena olmayacak.

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR ŞU AN CEVAPLARI CEVAPLARKEN NUTELLALI MİLFOY BÖREĞİ YİYORUM. SİZCE NERDE KAYBEDİYORUM?
ARKADASLAR EGER GOBISIM OLMASAYDI BU SORUYU SORUP BU KADAR EGLENEMICEKTIM. BU SORUDA COK EGLEDIM BU YUZDEN GOBISIMI AFFEDIYORUM. VAZGECTIM ERITMICEM AHHAHAHAJAHA
HEPINIZE COK TENKS SUPERSINIZ ACAYIP KOMIKLIYDI. ADMINLERE SOYLICEM BU SORUNUN PUANINI HERKESE PAY ETSINLER :D

1|0
31|48

En İyi Erkek Görüşü

• Amaann dert ettiğin şeye bak eritirsin nedir yani. Ayrıca kızlar kilo vermeyi kafaya koyarsa yapar. Bir hafta değil ama bir aya eritirsin sen o göbeği. Kahvaltıdan önce yürüyüş yap ve az ye artık şu boğazına hakim ol biraz yeter ya. Nutellalı milföy böreğiymiş yemesen olmuyor sanki. Canım çekti ablacım olsa da yapsa bana.

0|0
    0|0
    • niye kızdın ya yemiyorum tamam AGLİCAM

• Olsa yersin ama :)

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 47

• http://www.nasil.tv/Gobek-nasil-eritilir Ben bu taktiği kullanarak 8 günde göbeğimi yarıya indirdim birde yemene çok dikkat etmelisin @Slovensky :)

0|0
    0|0
    • ya izledim şimdi bize bunları pilateste yaptırıyolardı işe yarıyo gerçekten ama uzun vadede
      bir de çıkışta mantıcıya gitmezsen

• Yok ben yiyip yatiyorum. Peki sekerden kastin cikolata da mi :(((

• Tabikii de size mesaj atıcam oraya gelin.

• Az bir göbiş yakışıyor bence kızlara. Çok tatlı oluyor. Gülşin Bubikoğlu ve Müjdet Ar misâli güzel oluyor. 😎

0|0
    0|0
  • göbiş mekikle gitmez cınım bence yavaş tempoda koşuya başla üstüne koşu bitince de mekik çek. önce yağ yakarsın sonra da göbişini şekillendirirsin. ip atlamayı seviyosan ipte atlayabilirsin o da çok iyi özellikle alt karın için. koşu yaparsan hem bacağında incelip sıkılaşmış olur. hadi kolay gelsin :))

0|0
    0|0
    • koşmak mı ııy koşu öğğğk koşuş yani bööö yavaş yavaş yürüsem olmaz mı?
      mekik eritir ayrıca

• yok cınım mekik karını sıkılastırıyor eritmiyor ben 1 sene denedimde ordan biliyom kardiyo sart. ee kosmadan da olmaz ayrıca sana da hic yakıstıramadım yaslı mısın yahu. yürümek cok az kalori yakar, hele birde hep evde oturan ya da hareketsiz bir hayatın varsa hic fayda etmez. zinciri bir yerlerden koparmaya baslaman lazım yani. ac karınla sabahları git kos, kosudan 20 dk önce türk kahvesi ya da sekersiz kahve icersen (2 si 1 aradalardan diil) hem uykun acılır hem de yag yakımını hızlandırır. yemekleri de yagsız yemeye calıs.

• Zamanla eritirsiniz

1|0
    0|0
  • Sen onu yersen nah erir o erimez erimesin zaten yapıssın kalsın hep sisko kalırsın insallah oh dedim rahatladım

0|0
    0|0
    • bu ne öfke ne celal jkfsdg

• sen spor yapmazsan nah erir o istediğin kadar yırtın burada sonra göbekle gez dışarıda dar tişört giy önünde bir çıkıntı senin iğrenç itici pis ıy öğk ıy nalet

• hayır dahası göbeğimi büyütüp büyütüp göbeği açık tshirt giyicem o zaman görün beni jhsfasff

• Ne olacak kalsın :) Sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • bak smiley koymayınca ciddiyetini anladım tamam salıyorum jhfdaf

• Mesajlarda her şeyi smile belirliyor ya ona ayar oluyorum :) Ses tonu gibisi yok ya valla yazılar duyguları anlatmyor ya :) Sal valla sal :) Kilosunu kafaya takmayan kızlar kadar çekicisi yok bana güven her şey kilo değildir :)

• 1 haftada olmaz o iş

düzenli mekik ve squat yap

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap
    3-4 lt su günde
    tuz, şeker uzak dur
    sebze ye

victory *

0|0
    0|0
  • ayva göbekse sorun olmaz aksine iyi olur

0|0
    0|0
    • he iyi olur he kaburgalarım sayılsın istiyorum sdgsg

• koruyacaksın işte o göbeği fazla olursa katmer olur tabi tam kıvamı o olduğu için ayva göbek :D zayıf kızlar ölsün ayva göbekli kızlara selam

• hahahasgas selam kanka

• Erimez o fazla büyük değilse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Göbekli kızlara bayılırım la

0|0
    0|0
  • Erkekler eritir onlari, merak etmeyin mum gibi yaparlar sizi bir ayda.

0|0
    0|0
  • azcık göbiş olsun ama göbek değil göbiş :D öyle tatlı oluyo :) az olcak ama :D

0|0
    0|0
  • Bence okula falan yazdırın hem kurtulursunuz qwesadasdwd

0|0
    0|0
  • göbiş diye diye yutuyonuz tostları dürümleri, göbek o göbek:)

0|0
    0|0
  • O göbek 1 haftada erimeyecek ve içine çeke çeke gözlerin pörtlicek :D :D

1|0
    0|1
  • iki mekik çekersin düzelir

0|0
    0|0
  • Koyver gitsin göbekli kız iyidir zaten diye teselli et kendini

0|0
    0|0
  • Eritme lazım :D

0|0
    0|0
  • Göbeğini iceri cekiceksin :) napcan bu kadar usengeclik olur mu :)

0|0
    0|0
  • O göbüş 1 - 1,5 ay gibi bir zamanda anca erir :D

0|0
    0|0
  • yazın kilo almayı asıl beceriyorsunuz kardiş. banada anlatında faydalanayım. :)

0|0
    0|0
    • olay şu;
      bütün yaz yatılıp totoş büyütülecek bazen oturulacak. çok hareket edesiniz geldiğinde de mutfağa doğu gidip tıkınacak malzemeler depolanacak tekrar yatağa tercihe göre koltuğa dönülecek ve totoş büyütme işlemine devam edilecek

• ilk seans başarısız oldu sanırım. totom acıdı oturmaktan. :D

• eeh zamanla biz ne kadar oturduk haberin var mı yavru çekirge

• şimdi bşla daha 10 gün var zararrın neresinden dönsen kardır

0|0
    0|0
  • o gobeklen okula falan gıtme

0|0
    0|0
  • nüfusuna geçir.. ilerde okula yazdırırsın..

0|0
    0|0
    • benle beraber gelse olmaz mı okula işte benimki ileri zekalı direk üniden başlayabilir

• o zaman öyle yap senle beraber gidip gelsin okula

• salın göbişleri kızlar boşverin yaa :P

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz dert etmeyin bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Önceden az tıkınsaydin olmazdi bunlar asdfghjk

0|0
    0|0
  • Afrika'ya bağışlasan açlık sınırı azalır

0|0
    0|0
  • Kilosunu 5 tl ye alıyorlarmış kasapta :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 31

• bendede var var işte o pislik şey.
    lanet olsun onaaağ.
    günde 30 mekik 10 şınav çekiyodum yemeden içmeden kesildim litrelerce su içtim günde 3 kere yeşil çay içtim 1 .5 ay böyle gittim 1cm inceldi gerisi yokkkk!!! lanet olasıca göbiş.

0|0
    0|0
  • Aynı durum :D önce pilates seti aldım yaa dedim amaan okul açılmadan 3 hafta önce şu 21 günlük programı uygular gayet fit giderim dedim ama nerdeeeee :D anne yemeklerini bulamayacağım diye yedikçe yiyorum nerde kaybediyorum bende bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • deli misin ben pilatese gittim, stepe gittim hepsine gittim verdim kiloları sonra bırakınca hooop dombili
      aynen ben de şehir dışına gidicem nasıl olsa orda açlıktan ölürüm diyorum da bence orda iyice hazıra yüklenip 300 kilo olucaz

• Ben çok özlüyorum anne yemeklerini valla o yüzden takmıyorum, okul başlayınca da koşular falan, şimdi zayıfladım tekrar ama göbüş var işte

• Fitness yapmayan kız kalmasın! Türk kızları olarak dikkat edelim vücudumuza herkesi fitness'e çağırıyorum :)

0|0
    0|0
  • Sarimsak çayı iç o eritiyo göbeği.. bide şok diyet yap

0|0
    0|0
  • aynı ben::D erteledim hep okullar açılcak dünden beri sadece su içiyorum gece yatarken kırmızı biber varya hani acı olan pul biber ondan bir kaşık döküp yiyorum

0|0
    0|0
  • göbiş yok bende hıh :D

0|0
    0|0
  • dışarda içine çekerek yürü sıkıntı olmaz :D o zaman hem vücudunda güzel şekl alır :D

0|0
    0|0
  • salalım gitsin :P
    bende aynen mekik çekicem diye erteliyorum öyle böyle kaldı valla :D Amaaaan hallederiz neyi kafamıza koydukta başaramadık kızlar olarak ^^

0|0
    0|1
  • Spor ve sağlıklı beslenmeyle eritebilirsin birde yeşil çayın göbek eritmede faydalı olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • Mekik squat lunge

0|0
    0|0
  • Kaya tuzu al. Bastira bastira gobek bolgene piling yapar gibi sur. Yani bir kac dk ovala sonra strec filmle sar. 1-2 saat bekle. Bunu yaparkende efor sarfet hareket et. 2 cm inceleceksin :)

0|0
    0|0
  • Bence seni göbeğinle sever kank çok sempatiksin :D ufaklığa selamlar :D

0|0
    0|0
  • Gülmek eritiyormuş 😁

0|0
    0|0
  • Sabah erken kalk ve kahvsltidan once sporunu yap o zaman güzel eritirsin

0|0
    0|0
    • ne sporu yapıyım? evde yapmalı bişeyler olsun oturarak yapılan var mı?

• Evet ozellikle youtube dan karin eritme hareketlerine bak derim cok basarili videolsr bulmustum ben burdan anlatmaya calisirsam anlamazsin

• 1 haftada halledebileceğini düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Cevapların altında yaptığın geyiklere gülüyorum bir saattir sdglakshdhsh

0|0
    0|0
  • e sen böyle nutellalı milföy böreği yersen kusura bakma o göbecik biraz zor erir canm

0|0
    0|0
    • Nutellali milfoy mu yoksa incecik bir vucut mu deseler incecik vucut derim tabi ama yemeyince de incelmiyorum yiyince de

• biberiye yağının yağ yakıcı özelliği var 6dan sonra bir şey yeme yağı gündüz sür streç sar üzerine annene 1 hafta hiç iş yaptırma nasıl eriyorsun o zaman

0|0
    0|0
  • Brnde kilo alma derdindeyim :D

0|0
    0|0
    • git burdan...

• ya kızım ne kadar zayıfsın ki anoreksi kadar falansan kötü tabi ama ben kaburgalarım sayılsın istiyorum aghahah

• 45 falan. Bir haftadir da modemi bozup kustugum için azar azar kilo verdim

• o sorun bende de var :(

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum valla ne olucak. Aldı başını gidiyo

0|0
    0|0
  • Güncellemeden anladığım kadarıyla sen bu işi unut :D :D

0|0
    0|0
  • herkes yaza incelir sende kışa mı :D ne ara aldın o kiloları :D

0|0
    0|0
    • yazın başında yaz geliyo diye inceldim bir tur sonra yazın full yatınca hoop göbiş came back sjfdsg

• ahaha :D geçmiş olsun o zaman

• Ben de hiç yok ya ben iri kemikliyim :)

0|0
    0|0
  • katkatkat:D

0|0
    0|0
  • cevaplarını da okudum. beni ozetlemissin resmen. burdan bisey cıkcak bize eminim artık :D

0|0
    0|0
    • kank bence burdan kızlar olarak göbişli ve mutlu olarak çıkıcaz skgvsd

• Güncelleme oy oy oy oy :D

0|0
    0|0
  • Göbişimiz artikk bir oldu vücudumuzla ayrılamazlar ://

0|0
    0|0
  • 1 hafta bişey yeme bişey kalmaz. d

0|0
    0|0
    • ölüm orucu diyosuun olur tamam jbdsfsd

• he topum var en son tavandaki sivri sineği öldürmek için kullandım

• aynen ya bende tüm tatilde yedim içtim yattim klimanin karsisinda erteledim hep okullar acilmasina yakin diyet yaparim dedim sagliksiz ne varsa goturdum sonuç hüsran :((

0|0
    0|0
    • NİYE BİZ YA NİYE BİZ. Bütün tatil totomus yer görmeden gezsek sürtsek daha mı iyiydi Allahım al bizim göbişleri bence biz uslu kızlarız

• Aynen biz cici kizlariz niye boyle olduuu

• Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...