İlk buluşmada hediye alınması doğru mu?

iyi günler.3 yıldır tanıştığım kız arkadaşımla ilk kez buluşma fırsatı bulduk .daa doğrusu ilk kez buluşacağm içn çok heyecanlıyım evet ilk buluşma genelikle tanışmak veya birbirini tanımak amaçlı ancak dediğim gbi biz daa önce tanıştığımız içn ona ilk buluşmada hediye almam doğru olur dye düşünüyorm ayrıca gül papatya vb .çiçek.(ilk buluşmada tanşma faslı oldğu içn hedye alnmazmış dye dydğm içn sizlere böyle bi soru sorma gereği duydum .Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• Aslına bakarsan şöyle yapsan daha etkileyici ve doğru olur;

Kızla buluştunuz geziyosunuz... Takı toka takan yerlerden geçerken vitrinlere bak bişeylerin güzel olduğunu söyle, kızda eminim şu daha güzel felan diyecektir :) çaktırmadan al ve hediye et. Bu güzel olur. Ama şunuda yapabilirsin kıza 5 dk beklemesini söyleyip gül alabilirsin ona çook mutlu olacaktır emin ol :) Ama hediye hemen pat diye olmaz. İkinci yada üçüncü bulusma daha uygun olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • gülü giderken alsam olmaz yani:))ya hayatımdaki ilk ilşkm ilk blşmam:))çok heyecanlym yaa

• eet ya pat dye alym havalara uçsn o zaman daaii:))teşekkürler:

• :) rica ederimm kardeş.

Kızlar Ne Diyor 12

• Al bence bir sıkıntı olmaz.Almazsan ayıp olur.

0|0
    0|0
  • bir kız olarak bana ilk buluşmada bir şey alınmasını istemem aslında çok gereksiz boş yere egolarını yükseltme ya da en fazla abartı olmayan bir çiçek yaptır fazlasına gerek yok , öyle düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • eğer çok iyi ibildiğin uzun zamandan beri görüştüğün konuştuğun onunla geleceğini düşlediğin biri olsa bile mi:)

• her zaman :)

• Tabii ki çiçek :)

Kesinlikle çiçek al ona. Papatya olabilir. Çok da hoş olur. Arasına da not yazabilirsin minik bişey...

Hediye ise abes kaçar gerek yok. Her şeye rağmen içinden geliyorsa al tabii.

0|0
    0|0
    • ya aslnda aldım bile :)))öyle gümüş kalpli kar taneli bi kolye..

• :))) Gerçekler azizim.

• Gerçekler yaşam gibi. Ağır ağır geçiyor önmden..

• Ben hediye isterdim , büyük bir şey olsun da değil ,amaç o günü hatırlatacak bir şey olması ...

0|0
    0|0
  • bence hediye doğru değil nasıl düşüneceğini bilemezsin belki abarttığını düşünür ama sokakta çiçek satanlar olur ya o an alsan sevinebilir

0|0
    0|0
  • bence alma abartmış olursun ama küçük bir çiçek cok hoşuna gidebilir :)

0|0
    0|0
  • cicek al cicek :)

0|0
    0|0
  • küçük kır çiçeklerinden oluşan bi buket olabilir ama bundan fazlası iyi olmaz ters tepki yaratabilir

0|0
    0|0
  • hediye değilde çiçek alınması hoş olur

0|0
    0|0
  • Bence alsan hoşuna gider her türlü.

0|0
    0|0
  • ne gerek var bide ilk buluşmada

0|0
    0|0
  • para harcamak için henüz çok erken.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• sennle tansmak ıstıyorum arkadas benim hıkayemn aynısı sende varr aynı hıkaye 3 sene uzaktan ılk blsma vs. :))

0|0
    0|0
  • "Kızı şımartma nasıl atıştırırsan öyle ister"

nickegerekyok

0|0
    0|0
  • ilk buluşmada ne hediyesi alabilirsin daha tanımadan alırsan sadece çiçek ama ilk günden abartı olur sen önce bir tanımaya bak hediyeler alarak onu etkilemeye çalışman yanlış olur karakterinle kişiliğinle kendini sevdir

0|0
    0|0
  • Arkadaşların dediği gibi bir buket çiçek yeter :)

0|0
    0|0
  • çiçege paramı verilir vay anasını satıyım kızlar napıyor çiçegi bir saat sonra atılıyo veya 1 hafta odun bu kızlar odun

0|0
    0|0
  • hediye almana gerek yok, bir gül ya da hatun kişinin hoslandıgı bir çiçek türünden götürmen fena olmaz. bol sans

0|0
    0|0
  • 3 yıldır muhtemelen netten tanışıyosundur ve anca fırsatını bulmuşsunuzdur çünkü farklı şehirlerde yaşıyosunuzdur. Bence herhangi bi hediye alma çok fazla kroca. Git görüş ve doğal davran =*

0|0
    0|0
    • evet hayatı çözmüş arkadaşım aynen öyle valla:))

• anlıyorumm..sizi...dediğiniz sadece bir ihtmal olsa bile tbki göz önnde bulundurulması gereken bir şey..ama şunu söylemekle yetncem etrafımda aşk yaşadığını zannedenleri gördükçe kendime hak vermemek elde değil işte .teşekürler..

• insanoğlu yaşamadan akıllanmaz yaşa ve gör ben seni anlıyorum sende beni zamanla anlıcaksın :)

• ilk buluşmada hediyemi alınırmış ? ohoo sonra kızlar neden tepemize çıktı diye sor :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Sonra kızlara yüz verince astar da istiyor veya ilişki biraz daha ilerledikçe yok sen beni sevmiyorsun, yok eskisi gibi bana hediyeler almıyorsun felan filan

• ya açklamayı okmdnz her halde ilk blşma ewet ama 3 yıldır tnşyorm konşyorm ...yani bu blşma diğer ilk blşmalar gbi tnşma amaçlı değil..

• gerek yok ilk bulusmada almana, ikinci veya ücüncü de olur bence

0|0
    0|0
  • dostum nasıl alıştırırsan oyle gider..

0|0
    0|0
  • o günün anısına, hatırlatıcı bir şey alabilirsin. yükte ve pahada hafif bir şey düşün derim.

0|0
    0|0
  • çiçek haricinde doğru değil bence.

0|0
    0|0
  • en fazla cıcek tarzı bısı olabılır abartmadan...

0|0
    0|0
  • 3 yıldır tanışıyorsun ve ilk kez görüşüyorsunuz? :S

0|0
    0|0
    • valla hayırlı zamnaı bekledik hep okul flan vardı ikmznde üniv.sınavı flan .bir türlü nasip olmadı işte ne yplmmm :)

• Anlamadım ama neyse :S Ayrıca ilk buluşmada hediye almamalısın bence.

• Yanlış

0|0
    0|0
  • 3 yıldır tanışıyorsanız hediye almaman yanlış olur kanımca...

0|0
    0|1
  • saçma olur dostum ergence

0|0
    0|1
  • Arabayı çıkarıp verdim ilk buluşmada, fakirliğin alemi yok.

0|0
    0|1
Yükleniyor...