Spor spor spor?

Sporla ilgilenenler? Ben taekvoncym. Rahatsızlıklar için ara verdim Sizce en iyi spor dalı hangisi? Sporu sadece zayıflamak için adonis amaçlı yapmak. Doğrumu? Spor bana bunu kazandırdı diyenler var mı

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun kısa sürede dönersin işallah. bence vücut geliştirme "insanın içindeki tanrı krallığı"
    kim hangi sporda mutlu oluyorsa onu yapmalı artıları getirileri saymakla bitmes fiziksel sosyal toplumsal zihinsel duygusal bazı getirilerini biz bile farkında olmayabiliriz herkese spor dolu günler ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kickbokscuyum , En iyi spor dalı muay-thai, sporu sağlıklı kalabilmek için yapıyorum ve o amaçla yapılmasını istiyorum , Spor bana azmi isteği ve sabrı kazandırdı..

1|0
    0|0
  • iyi bir vucut ve hani sigara gibi seyleri içmememi sağladı o kadar

1|0
    0|0
  • Basketbolcuyum ve bence en iyi basketbol

1|0
    0|0
  • sporcu candır güresciyim knk :D

1|0
    0|0
  • bana kazandırdıkları başta sağlık ve özgüven.

o değil de senin erkek arkadaş bulmanda sorun çıkarıyor mu? :)

0|0
    0|0
  • Bencede en iyisi boks ozguven kazandirdi guzel bir vucut kazandirdi guzel bir cevre baska seylerde vardir da şu an aklima gelmedi

0|0
    0|0
  • sporun her dalı çok güzel ben boks yapıyorum geçmişolsun sanada devam et bırakma

0|0
    0|0
  • Kick bocx

0|0
    0|0
  • Yanlis

0|0
    0|0
  • mma (kafes dövüşü)

0|0
    0|0
  • bu sadece insanları dövmek icin sanırım kas zaten cogu sporda yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sporla ve dansla iç içe uğraştım, sonra daha çok dansa yöneldim.

Yürümeye başladığımdan beri hayatımda dans var, tabiki küçükken çok amatördüm, şu an için de profesyonel olarak devam etmektense bireysel olarak devam ediyorum.

Öncelikle özgüven konusunda dansın bana çok büyük bir faydası oldu. Topluluklar önünde iyi olduğun bir şeyi sergileyebilmek gibi... Ya da partnerinle arandaki uyum, güven vs. kişisel olarak kendimi ve karşı cinsi tanıma noktasında bana çok yardımcı oldu. Ekip çalışmaları, sosyalleşme, yaratıcılığın gelişmesi, ya da motive olabilme gibi psikolojik bir çok artısını gördüm.

Bedensel olan kısmını zaten bir çok kişi biliyordur. Yalnızca fiziksel olarak estetik bir görüntü değil, kalp sağlığı için de çok faydalı, sonuçta kardiyovasküler bir egzersiz olarak görebilirsiniz. Çeviklik, esneklik, dayanıklılık ve bedensel hareketlerde uyum gibi şeyler de var tabi.

Saymakla bitmiyor.

İleride kesinlikle çocuğumu müziğe ve dansa yönlendireceğim :) Yani şu an görüyorum, daha çok matematiğe ve okumaya yönlendiriliyor çocuklar, ama ben daha farklı alanlarda çocuklarıma farklı şeyler katmak istiyorum. Elbette dersin ve akademik başarının da bir zamanı olacaktır :)

0|0
    0|0
  • spor bana mutluluk sağlık veriyor ben voleybolcuyum çok seviyorum voleybolu ayrıca fitness çok büyük bir hobim 4 yıldır yapıyorum gayet mutluyum..

1|0
    0|0
Yükleniyor...