Galatasaray'ın yeni forveti Pandev hakkında düşünceleriniz neler?

Pandev hakkında düşünceleriniz neler iyi futbolcu mu kötü mü anlayamadim ben fazla

0|0
1|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Siradan bir forvet

0|0
    0|0
  • Pandev iyi oyuncudur, görev oyuncusudur ama harikalar yaratmasını beklememeli bence Galatasaraylılar.

0|0
    0|0
  • Bireysel olarak değil fakat takım oyununa iyi katkı sağlayacak, ligimizin seviyesinden daha üstün bir klasa sahip oyuncu... Iş yapar ;)

0|0
    0|0
  • Şaka maka iyi futbolcu. Güzel futbolcu. Yalnız, baya baya iyi futbolcu. Ama iyi futbolcu. Fakat ne iyi futbolcu bee. Kabul edelim iyi futbolcu.

0|1
    0|0
  • burak yılmaz öküzünü antalyadan tanıyorum tam bir beleşçiydi küçükkkende nasıl galatasarayda oynuyor hala anlamıs degilim bende devam etseydim realde felan oynardım galiba ve ısrarla satmıyorlar

pandev biraz daha bitirici 10 pozisyonun 4-5 tanesini atıyo ama oynamadan belli olmaz böyle adamlar sürpriz yapıp gol kralı olabilir devamlı oynatılırsa

0|0
    0|0
  • önceden iyiydi şimdi nasıl bilmem

0|0
    0|0
  • İnter de ki halini bir kaç defa izleme şansım olmuştu güzel forvet bence öyle bir takım da sürekli ilk 11 çıkıyorsa demek ki harbiden iyi çunku inter italyanların en Class takımlarından

0|0
    0|0
  • hem galatasaraylı hem sarışın hem futbol bilgisi var :) Daha ne isterim ki...

Yapılan son transferler hıncal'ın dediği gibi; fener nasıl yobo-cristianı başkalarına kakalamaya çalışıyorsa, napolide bu oyuncuları galatasaray'a kakalamaya başarmıştır...

Pandev alınmasının tek artısı ; bonservis bedeli vermemiş olmamızdır. Odun dışında pek bir avantajı yok. Halimiz duman, boşuna lig tv aldık gene :D 2 senedir boşuna para veriyoruz...

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum hangi takımdan gelmiş

0|0
    0|0
  • Git bulaşıkları yıka kaç gündür kurudular.

0|1
    0|0
  • Pandev mi :D pandev die bir mide ilacı var Gs ye gelen Pandev 40 mg 28 tabletmi yoksa 40 mg 14 tabletmi? :D :D bence Lansor gelmeliydi.

0|1
    0|1
  • Hem gercekte hemde fm den takip edoliyorum hic bir ise yaricak bir Adam deyil dzmali cok ise yarar ama

0|0
    0|0
  • İstatistikleri çok iyi değil inş faydalı olur ama üst düzey bir transfer değil biraz aceleye geldi şamp liginde bizi taşıyacak oyuncular yok gibi bu sene hayırlısı olsun artık.

0|0
    0|0
  • bir kızın pandevi sorması enteresan. ama iyi sol ayağı var.

0|0
    0|0
    • Futbolla çok olmasada biraz ilgilenirim inşallah iyi olur galatasaray için :)

• Pandev iyi bir futbolcu, Burak kazmasından iyidir en azından kaleciyle karşı karşıya kalınca burak gibi kalecinin üstüne yollamıyor. Direk işi bitiyor inşallah yararlı olur.

0|0
    0|0
    • Buraga geçen sezon kafa atasim geldi ama inşallah bu sene ilk geldiği sezon gibi oynar

• Umarım, yol yakınken satmak lazım burağı ama yönetim satmıyor iyi parada verirler anlamadım ünal aysalın akrabası olabilir :D

• Hahaha bende satılır diyodum aynen :)

• Iyi ama bir Alex degil.

0|0
    0|0
  • hic sevmedim umrumdada değil zaten gs ye uyuzum

0|0
    0|0
  • Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

0|0
    0|0
  • İşe yaramaz

0|0
    0|0
  • bir gs'li olarak diorum
    bk gibi transfer bence

0|0
    0|0
    • Bende galatasarayliyim valla çözemedim adamı iyi mi kötü mü doğru düzgün bir transfer yapamadık zaten

• rezil transfer

0|0
    0|0
  • Necati ateş etkisi yaratacaktır.

0|0
    0|0
  • iyi topcu yanlıs transfer.. kanat forvet ıhtıyacı yoktu gsnın

0|0
    0|0
  • bir drogba değil

0|0
    0|1
  • Futbolu bilen kız hayat paylasilir ya

0|0
    0|0
  • İdare eder ama bir demba ba degil :)

0|0
    0|0
  • O bir dev emenike canavar

0|0
    0|0
  • iyi ama yeterli olur mu bilemem

0|0
    0|0
  • Pandev forvetmiymis :)

0|0
    0|0
  • İyi futbolcu ama forvet arkası forvet değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok iyi değil. Fazla umut beklememeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...