Güvenlik sertifikasında sorun ne demek? Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. bugün az önce her zaman olduğu gibi faceye gireyim dedim şifremi falan yazdım giriş yap dedim sonra bu web sayfasının sertidikasında güvenlk sorunu var gibi birşey dedi. işte sayfanın güvenlik sertifika süresi dolmuş olabilir . ya da bilgilerinizin ele geçirilmesi için değiştirilmiş olabilir falan dedi. tam olarak hatırlamıyorum bunu.

siz bunun ne demek olduğunu biliyor musunuz ben napmalıyım? ayrıca diğer herkeste de bu yazı çıkar mı yoksa benim bilgisayarımla ilgili bir şey mi? :S

Güncellemeler:
bir de arkadaşlar hangi siteye girersem gireyim,linkteki microsoft sitesi dahil, güvenliğinizin korunmasına yardımcı olmak için internet explorer bu web sitesinin güvenlik sertifikası hataları bulunan içeriğini görüntülemesini engelledi yazıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 2

• Google Chrome'den değil de Mozilla'dan dene ya da explorer'den

• explorerdan girdiğimde böyle olmuştu. mozilladan denedim

bu site güvenilr değil.Genelde bu siteye hiçbir sorun yaşamadan bağlanabiliyorsanız, bu kez bir başka kişi siteyi taklit ediyor olabilir, dolayısıyla devam etmemelisiniz. yazdı :S

• Fake siteye girmiş olmayasın¿ Bazen bana maille gelen linklerde çok benzer fake adresler geliyor, tıkladığım zaman o uyarıyı alıyorum

• baktım yardımcı olacak gibi görünüyor teşekkür ederim link için, nolacak bakalım..

• Bu link e göz at bakalım

• yok hayır her zaman girdiğim siteye girdim yani öyle maille gelen bir site de değil bu :S

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...