C. Ronaldo neden penaltı kullanmadı?

düşünüyorum düşünüyorum anlam veremiyorum neden penaltı kullanmamış olabilir ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben de çok düşündüm..ya 5. penaltıyı kullandıracaktı ya da Şampiyonlar Liginde Bayern e elenirken Cr7 nin kaçırdığı penaltıyı düşündü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Barcelona ile Chelsea'nın maçını hatırlıyorsunuzdur... Chelsea 10 kişi kalmasına rapmen, 2.0 yeniliyor olmasına rağmen maçı almıştı hani. O maçta Messi penaltı kullanmıştı ama atamamıştı... Yine Öyle Real Madrid'in maçı da vardı, Ronaldo da penaltı kaçırmıştı... Bunun nedeni ikisinin de kötü oyuncu olduklarından değil. Çok iyi oyuncular, penaltı kaçırabilir. Dünkü maçı izledim Ronaldo kötü oynadı, çok pozisyona girdi ama hiç atamadı. Bu yüzden ona penaltı şansı tanınmadı.

0|0
    0|0
  • ilk 5 arasında yok muydu emin misin sanki sonuncusunu o kullanacak ama gerek kalmadıgı için kullanmadı gibime geldi .

0|0
    0|0
  • serbest vuruşuda kale üstü yaptı , niye acep çıldırdım akşam. İddaaa onun yüzünden yattı pisluk.

0|0
    0|0
    • bana danışsaydın bu şekilde bi saçmalık yapmaman gerektiği konusunda uyarırdım seni -_- baştan sona kadar ispanya destekçisiydim ve beni yanıltmadılar =*

• Ama yinede bana danışmalısın bu konuda =*

• Bugün italyaya oynayabilirsin rahat ol -_-

• Çünkü canı istemedi şekerim.geçende aradı söyledi bana hadi by

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yahu sebebi şu: real madrid - bayern münih şampiyonlar ligi yarı final maçında ilk penaltıyı kullandıda ne oldu ? kaçırdı, elendiler. bu maçtada portekiz'in diğer oyuncuları üstüne düşeni fazlasıyla yaparken Ronaldo ne yaptı ? bencil herif sanki dünyanın en iyi duran top ustasıymış gibi bütün free-kick'lerin başına geçiyor, ne oldu dağa taşa vurdu hepsini, yetmedi portekiz'in çok önemli bi kontratağı var, yanında 3 kişi bomboş koşu yapıyor, kime pas verse yüzde 90 gol, bu barzo ne yapıyor yine kendisi dağa taşa vuruyor, tabiii kendisi atacak kahraman olacak onun peşinde egosu 1 milyon aq, takımı ne olursa olsun düşünen mi var önce ronaldo gelir tabii ? işte bu yüzden sırf tek kahraman kendisi olmak için en önemli penaltı olan 5.penaltıyı yine kendisi atacaktı, olmadı ama dünkü maç için konuşursak bana göre son penaltıyı kullanma şansı kendisine gelseydi, onuda kaçırırdı.

0|0
    0|0
  • teknik direktör polo bento ona son penaltıyı attıracaktı ama elendikleri için bu olmadı ayrıca o kadar hücum oyuncusu varken savunmacılara penaltı attırmak çok garip İspanyamın kazanması beni çok mutlu etti.

0|0
    0|0
  • çünkü alvesin atıp durumu eşitlicegini düşünüyordu, ve berabere gidince en kritik olan son penaltıyı kullancaktı, dogru ve yapılması gereken bir seçimdi ama malesef alves 4. penaltıyı da kaçırdı.

0|0
    0|0
  • son zmanlarda cok kacırdı bence bu yuzden vermek ıstemedı BENTO dusunsene bırde bu sefer kacırdıgını bır suru hayranı bır nebzede olsa sogucak dıye kullanmak ıstememıs olabılır yada son penaltı onun olabılırdı...

0|0
    0|0
  • kacırırım die gt yememişdir

0|0
    0|0
  • çünkü son penaltıyı atıp gole çevirirse ve portekiz çıkarsa maçın adamı olacağı için ;) bu kadr basit her zaman şampiyonluğu getircek golu takımın yıldızı atar bknz:uefa şampiyonlar liginde son gölü drogba atması gibi

0|0
    0|0
  • Kritik durumda son penaltıyı kullanacaktı ama sağolsun takım arkadaşları s*çtığı için Ronaldoluk bi durum kalmadı.

0|0
    0|0
  • bende anlamış değilim o kazma topun başına gelirken atamayacağını anladık zaten

0|0
    0|0
  • ben de şaşırdım

0|0
    0|0
  • 5. penaltıyı kullanacaktı ona kalmadan elendiler bide öyle bak mevzuya :D

0|0
    0|0
  • o an ıcın hazır hıssetmedı kendını..

0|0
    0|0
Yükleniyor...