Spor yapmadan zayıflayabilir miyiz?

bence spor yapmadan zayıflanmaz ama bazıları diyor zayıflarız siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• spor yapmadanda zayıflanabilir
    mesela senin vücudun günlük 2000 kalori yakıyorsa, sende günlük 1750 kalori alırsın ve hergün 250 kalorilik bir fark oluşturarak kilo verebilirsin

buna ek olarak hergün 250 kalorilikde spor yaparsan bu farkı 500'e çıkarmış olursun ve kilo vermen hızlanmış olur, ayrıca spor yaparak vücudunun daha sıkı olmasınıda sağlamış olursun.

0|0
    0|0
  • zayıflanıyor, hem de nasıl. dukan diyetiyle zayıflayanı da gördüm karatay diyetiyle zayıflayanık da gördüm. ama zayıflama işi disiplin istiyor. yeme disiplini şart. sporla zayıflamak da disiplin istiyor sporu bıraktığında zıçtın :D

0|0
    0|0
  • Zayıflanır kalori alımıyla alakalı bir durum bu beslenme ne kadar az olursa o kadar vücut açık verir ama sağlıklı olma konusun da spor kadar olmaz

0|0
    0|0
  • Yediğinizden kısmalısınız ama ne kadar kısarsanız kısın asla istediğiniz şekilde zayıflayamazsınız düşünün bir araç durduğu yerde benzini çalışırken yakar değil mi ama asla bobinler çalışmaz ve motor temizlenmez yani araç ilerlerse yol katederse ancak öyle birşey olmuş olur.. sizinde yürümeniz koşmanız en azından bisiklet sürmeniz gerekir vüccut hareket halinde olmallı sadece midenizi yakarsınız yağlar durur..

0|0
    0|0
  • bir uzman diyetisyenle zayıflanabilir ama bence en doğrusu spor tabi onuda bilinçli yapmak lazım bu zayıflama uğruna bilinçsizce işler yapıp hastalanan hatta ölenler oluyor

0|0
    0|0
  • zaten bu işin %75 i beslenme ile olur , gerisi düzenli uyku ve spor dur

0|0
    0|0
  • zayıflayabilirsin

0|0
    0|0
  • var spor yapmadan da zayıflarsınız nasılmı YEME ya da AZ YE

0|0
    0|0
  • Yapılırsa iyi olur, ama yapılmasa da olur. Her şey spora bağlı değil lan.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde kolay ama kızları bilemem yemeyerek 2 haftada 20 kg verdim ozmn 100 düm

0|0
    0|0
  • Zayıflanr tabi ki hersey hesap kitap işi ana sporla zayiflamak daha iyidir tabi ki

0|0
    0|0
  • bünyeye göre değişir ama en azından yürüyüş yapılması gerekir

0|0
    0|0
  • Su ic bol bol

0|0
    0|0
  • günlük hayatında aktif olman hareketli olman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Zayıflanır ama zaman alır

0|0
    0|0
  • Zayiflarsin da hep sarkar oran buran. Çatlak daha çok olur.

0|0
    0|0
  • En iyisi spor yapmak hem vücut şekillenir

0|0
    0|0
  • Evet ama sıkılaşamazsın.

0|0
    0|0
  • solucan gibi olcan spor yap ben o hataya düştüm kurudum iyice

0|0
    0|0
  • Zayiflanir ama cok fena da etleri sarkar sallanir iyk

0|0
    0|0
  • zayıflanır ama daha zor olur

0|0
    0|0
  • spor yapmadan zayıflanır da, şekilsiz.

0|0
    0|0
  • Sporsuz zayıflanır bence ama sarkma ve çatlak oluşabilir

0|0
    0|0
  • 5 günde 3 kilo verdim ben spor yapmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...