Spor bağımlılığı olan bir kız arkadaşınız olsa ne düşünürsünüz?

ya tatlı bişeyler yemeliyim ve ya spor yapmalıyım...ikisi sonucunda da vucutta endorfin salgılanıyor..ve ben bu ikisinden.. birini yapmadım mı kendimi kötü hissediyorum çünkü vucudum endorfinsiz kalıyor..ama çok tatlı yersem kilo alıyorum, düzenli spor da ya yapmaya erinirsem?

(aslında sigara bağımlılığıyla aynı..sigara bağımlılarıda nikotinsiz kaldıklarında endorfinsiz kalıyorlar aslında)

şimdi benim gibi bir sevgiliniz olsa ne düşünürsünüz?

(bu arada endorfin vucuttan salgılandığını unutmayın)(,endorfin vucudu rahatlatan stresi azaltan mutlu eden bir hormon, heyecan sporlerı tutkunları da aslında endorfine bağımlı..korktuktan sonra da endorfin salgılanıyor)

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecan sporlarında endorfin değil adrenalin salgılanır. Bu da vücut için zararlıdır. Endofrin, adrenalin ile aynı duyguyu verim fakat zararsızdır. Önce bunu açıklığa kavuşturalım.

Soruna gelirsek, spor yapan kadın hoşuma gider. Mümkünse birlikte yaparız hem birilikte vakit geçiririz, eğleniriz hem de sporumuzu yapmış oluruz fit, sağlıklı oluruz.

Ben de basketbol oynuyorum düzenli olarak. Sevgilim de basketbol oynarsa süper olabilir. Spordan kastın plates falansa... I ıh. Ben yapamam onu. =)

0|0
    0|0
    • adrenalinle birlikte endorfin de salgılanıyomuş...plates zetan kadınsı bir spor...erkeklere hiç gitmez..ama spor bağımlısı bi kız her türlü sporu sever zaten

• O zaman önce biraz koşu, ısınma turları ve ardından basketbol. Bence süper olur.

Evet bak kriterlerim arasına bunu da eklemeliyim. =)

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadınların yapması gerekn tek spor plates dir çünkü diğer sporlar kadının kadınlık özelliklerini kaybetmesine yol açıyor ben basketbolcu futbolcu yada diğer sporlarla uğraşan birçok kız gördüm ve hepsininde göğsü ve kalçası küçük şimdi burda sapık gibi algılanmak istemem ama kadını kadın yapan bu faktörler olmayınca insanın dikkatini çekiyor amaç o saydıklarımın büyük olmasıda değil ama normalde büyümesi veya olması gereken boyuta ulaşmıyorlar benden sana tavsiye sadece plates yap (: istediğin kadar da tatlı ye verirsin plateste kiloyu .p

0|0
    0|0
    • doğru diyosun..ağır sporlar vucudu erkeklerştiriyor..ben genelle yürürüm ..1,5 saat falan..platesi de kışın yürüyemediğim zaman yaparım..

• en güzelini yapıyorsun..

• Ben bir sporcu olarak çok hoşuma gider. Ne güzel her sabah onunla sabah koşusu yaparız. Birlikte bir yemek programımız olur birlikte yemek yaparız. Birlikte Sabah sporları yaparız (açma-germe). Spor bir şeyler alacaksak alışverişe bile gidebiliriz. Akşam bir salona gidip vücut filan çalışırız işte ne güzel olur :) Ama benim sevgilim yok...

0|0
    0|0
  • bilmem adrenalin yapardık heralde bende yaşamayı seven bir insanım değişiklikler beni mutlu eder heyecan severim ben endorfin doluyum naklederdim :D

0|0
    0|0
  • çikolata ye ve sevgilinle birlikte olmayı dene. çikolatadan aldığın enerji onunla eriyeceği için çifte mutluluk gibi bir şey olur

0|0
    0|0
  • walla senın gıbı bı sevgılım olsa...yanı spora baglı ve spor yapmayı ısteyen..cok sanslıyıö dıye dusunurum cunku bende spor yapmayı cok ama cok severım 2.5 yıldır duzenlı yapıyorum

hatta hayalımdır aynı salonda brlıkte calısabılmek :)))

0|0
    0|0
  • Keşke düzenli spor yapan manyak bir kız arkadaşım olsa da peşine takılıp sahil boyu at koştursak =) şaka bir yana spor yapmayı tercih et senin daha yararına olur pek sık rastlanan bir kız modeli değil spor yapanlar...

0|0
    0|0
  • Heyecan güzeldir spor daha güzeldir sağlıktır en başta.Spor tutkunu bir kız arkadaşım olsa ona katılmaya çalışırım yettiğimce...

0|0
    0|0
  • kilo almak kolay vermek zordur:D spor yap sporunu aksatma derim. tatlı yemeye gelince de eğer vücudun kilo almaya eğilimli ise her zaman olmasada haftada bir tatlı yiyebilirsin tabi abartmamak şartıyla

0|0
    0|0
  • valla benıde spor yapmaya sürüklemesinde ne yaparsa yapsın derim :)

0|0
    0|0
  • fena olmazzz kadınsı tavırları terketmesınde ...

0|0
    0|0
  • bana spor yaptırmasında kendi ne yaparsa yapsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...