Kas hamlığı nasıl geçer? çok zor durumdayım?

Arkadaslar dizimin arka tarafına dokunca boyle sanki icinden birisi cimcikliomus givi oluyo bacaklarımı hareket ettirince biraz agrı girio bir abi fazla harejetsiz kalmıssın ondan dolayı dedi gun icinde fazla hareket etmem gerektigini soyledi sizcede oylemi yapmam lazım?

Güncellemeler:
Samsun ilkadımdan biri yok mu abiyaa?

yuruyus yapardık:D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• zorlamışsın muscoril + voltaren vurdur 30 dk. etkisini gösterir başka türlü çekersin

0|1
    0|0
    • o dedigin seyler igne mi? ne?

• kardeşim o ağrılar zamanla geçer 10 gün süresi var üstüne gidiceksinde falan filan git iğne ol rahatlasın vucut çekmene gerek yok kas gevşetici ağrı kesici

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin yine bacaklarında varmış benim kol kaburgalar belime kadar her nerde var masaj yapıyorum ama en az 1 haftada geçer egzersizlerle hafifletebilirsin

0|1
    0|0
    • sen bendende zor durumdaymışsın sen hic mi hareket etmiyorsun?

• Ediyorum ama kas hemen iyileşmez yani ağrı hemen dinmez sadece egzersizler sıcak suyla falan azaltılabilir

• pardonda abi tıpmı okumuş

0|1
    0|0
    • yok.. sadece süper amatörde futbolcu ama sen super amatör ne demek nerden bileceksin bosver..

• boş olan sensn cahil by

• super amatörde futbolcu diyorum kas agrılarından sporcu anlar tabi.. neyse tm bn bosum asıl seni anlıyorum sende haklısınbb..

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet Yüzmek hamlığı çok iyi gideriyor ama şimdi denize girersen kramp girer Boğulur ölürsün :D Ağır ağır'da olsa koş zıpla hopla birşeyler yap yürü hamsizliği atarsın 10 gün içinde

0|1
    0|0
    • benim tek salaklıgım ben sadece arkadaslarım beni almaya gelince evden cıkıyom onlarda haftada 1 kez ya geliyorlar ya gelmiyorlar.. tek basıma yürüyüs yapmaya bile useniyorum yani usenme degilde tek basıma yurursem hareket etmek icin dısarı çıkıp egzersiz yapsam bile canım sıkılır.. off ulan off yokki bnle yuruyus yapacak bir arkadas :D

• Çağımızın En büyük hastalığı Yalnizlik.

• ayn krdesim malesef..

• Su içme ne durumda?

0|0
    0|0
    • Su içmemde sorun yok. ama bnce bacaklar cok fazla hareketsiz kaldı o yuzden

• O da çok büyük etken tabiki ama yinede yeterli su tükettiğinden emin ol. Vücut su sıkıntısı çektiğinde kaslardaki sudan yararlanabiliyor diye biliyorum.

Yükleniyor...