İDDAAA... DÜN YAPTGM KUPON YALAN OLDU?

Arkadaşlar bugun kupon yapıcm ama bu sefer tavsiyelerinize uyarak yapmak istiorum. ilk 2 denemem hüsranla sonçlandı. tavsiyelerinizi bekliyorum. bakalm gün sonu neler çıkacak.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• idda yaparken seye bakabılrsınz en cok oynan maclar yazınca nette cıkıyor en cok oynana ılk on maca oynama bunların patlatılma ıhtımalı %90 ndr bunlardan 2 tane patlatılarmı zaten tum dunyanın kuponlarını patlatmıs oluyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Oynamaya Deger mac yok bugun

0|0
    0|0
  • iddaadan para kazanan mı var.

0|0
    0|0
  • ha haaa... :))
    şans oyunu sonuçta
    elbet kader bir gün sanada güler :))

0|0
    0|0
  • Sen bunu hobi olarakda yapıyosan at yarışını tavsiye ederim emi ol daha heyecanlı :)

0|0
    0|0
    • Sıra ona da gelecek knk :)

• Valla ben oynuyorum yarım saatte birde koşu var güzel oluyo izlemek falan heyecanlı :)

• neden ıdda oynuyorsn para ıcın mı :D

0|0
    0|0
    • Yo sadece para deil. şans oyunları hoşuma gidio. hislerime dayalı oymamayı severim bu arada para kazanmış olmak da kötü fikir değil dimi :)

• O kadar da deil. ben zaten yapıcgmı yapıorm. bu eğlencesine sadece. Konu para kazanmak değil dedm az önce.

• tamam knka kızma hemen

• güzel maç yok bugün..

0|0
    0|0
  • yatarsın al sana banlo mac 106 - 1 109 - 2 116 - 1 102 - 1

0|0
    0|0
    • teşekkür yazıcam bunları. olmazsa akşam bulur yakana yapışrm zaten 😄😄

• :) sistem 3 yap oyna 5 tl yarıacana sistem oyna bir maç da ga koy guvendıgın sıstem 4 yap 5 lıra verıyosun bı mactan yatarsan tutdurdunu alrısın :)

• 101 - 2
    119 - 1
    127 - 1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşuna kuponla uğraşma yasal olmayan yollardan siteler var. burada 1 maçtan yatma derdi varkene orda tek 1 maç+canlı oynayabiliyon. Hani aklın yatarsa :D

0|0
    0|0
    • Onu duymştm başka birine sordm yalan dedi bende üstelemedim

• Ya yok piyasada en az 10 tane site var. Ama araştır hangisi güvenilir hangisi değil. Ben kendim oynadım kendimden biliyorum

• tamam knk teşekkürler :)

Yükleniyor...