İlerde hayatınızı kurmak istediğiniz kişinin yani eşinizin paralı birisi mi olmasını istersiniz?

kızlar sorum sizlere ilerde hayatınızı kurmak istediğiniz kişinin yani eşinizin paralı birsimi olmasını istersiniz ..yani yada zengin olmasın ama kalbi temiz olsun mu dersiniz..yoksa parası olsun zengin olsunda ne olursa olsun mu dersiniz..şimdiki dewirde kızlar paralı erkekleri tercih ediyolar...?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• ya sen onu bunu bırakda ben geçen ne yaşadım sırf paralı diye adam seçen hatun yani kaşar görmüştümde sırf paralı diye bir bayanı çeken adama şahit oldum o adama ne denir hı söyleyin bakalım senin sorunsa eger o klabi temiz olan kaldımı ki laa varsa gelsin bulsun beni zaten kalbi temizse evlenelim 3 5 yıla zengin oluruz bizz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• durumu cok kötüde olmasın cok iyide olmasın orta dereceli bi işi olsun.cnku ben cocuklarım içinde iyi bi gelecek isterm.evinide gecndrsn.kalbi temiz olsun tabii.ama hayat artık para üzerine kurulu attıgın adım bile para.

0|0
    0|0
  • Para falan bahane hep. Para olursa tabiki daha iyi olur ama ilk önce duygular önemli. Zengin olsun da ne olursa olsun mantığı yok, varsa da oynatmak içindir o :D

0|0
    0|0
  • çok zengin olmasını istemem ama geçinebilceğimiz kadar parası olsun.

0|0
    0|0
  • ilk önce iyi biri olmalı ama para kazanma potansiyeli olmalı.

0|0
    0|0
  • karakterli olsun ve çalışkan olsun gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Napim parasını ? Para bende de var.

0|1
    0|0
  • Paranin onemi sorun edilmemeli bence evlilikte

0|0
    0|0
  • Şu erkek suçlamalarından bıktım ya ne parası adam olsun adam parayı birlikte kazanırız !?

0|0
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • Valla bana adam gibi adam olsunda gerisi paraliymis degilmis bos yani!Iyi niyetli olsun o cok onemli!Ha birde vicdanli ve merhametli.

0|0
    0|0
  • hem paralı hem temiz kalpli olmasını isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Para önemli bra. Hadi git çalış çok zengin ol.

0|0
    0|0
  • para tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...