Türkiye Fiba 2014? Avustralya eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar eleme maçlarında avustralya ile karşılaştık sizce nasıl bir maç olur. Takımın şu anki durumunu nasıl buluyorsunuz. Kimler iyi kimler kötü oynuyor. Cedi de umut var mı? ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Avustralya'yı büyük oranda geçeriz , geçtiğimz takdir de Litvanya-Yeni Zelanda maçının galibiyle oynayacağız yani bence Yarı Final %70 bizde... Bizden kötü takımlara iyi oynamamış olabiliriz ama ABD'ye karşı oynamak istediğimiz gibi oynadık.. Bu da demek oluyor ki önemli karşılaşmaları iyi oynayabiliriz... Bence çok farklı olacak... Ama tabi benim düşüncem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İstikrar yok rakip takımdan andersen ve inglesi kilitleyebilirsek cikariz

0|0
    0|0
  • kolay bir rakip değil böyle oynarsak çok zor ,,, ama yenersek en azından dünya 4 süyüz buda muhteşem aslında ,, ama çok zor ,,,

0|0
    0|0
    • Avustralya da iyi oynayan kimler var?

• devşirme bir pivodları vardı şimdi hatırlayamadım ,,, ve doğal olarak amerika ekolü taşıyorlar kolay değil ,, bakma angola gibi saçma bir rakibe sırf bizimle karşılaşmak için yenildiler aslında 2. olup , bizim gurubun 3. ile karşılaşacaklardı ,,, bizi gözlerine kestirdiler

• İnanılmaz bir performans düşüklüğü var takımda ne olur bilemem de bu şekilde pek ümit yok.

0|0
    0|0
    • Savunmada iyiyiz ama dış oyuncularimizi ben pek beğeniyorum

• Takım bir kere dengesiz sağ solu belli değil ne yapacağını kestiremiyorum gidip abd yi yenebilirler gidip saçma bir ülkeye yenilebilirlerde öyle bir saçma psikolojide takım hazırlık maçları zaten berbattı yani çok enteresan umarım en kısa zamanda toparlarlar kendilerini şu an tek diri duran uzun oyuncularımız gibi geliyor bana.

• Aynen tam bir istikrar yok. Bence yeteneklilrr ama bunu sürekli sağlayamiyorlar

• güçleri eşit ama türkler sanki bir düşüş içerisind eve kendilerini toparlamaya başladılar gibi avrupa şampiyonası en byk kanıtı

0|0
    0|0
Yükleniyor...