Bir erkek neden tutarsız davranır?

Açıkcası anlayamıyorum.Ne yaptığını yada ne yapacağını sektiremiyorum bir değer veriyormuş gibi yapıyor sonrada hiç umursamıyormuş gibi yapıyor bir kenara atıyor.Konu bulamıyoruz onunla konuşmadığım zaman tirip atıyor yazmadığım zaman hesap soruyor neden yazmadım diye konuşmaya çalıştığımda da ağzından zorla laf alıyormuşum gibi oluyor bir türlü konu bulamıyoruz aramızda bir duvar var gibi sanki bir türlü onu aşamıyoruz ben ona arkadaş gibi mi yoksa benden hoşlanan biri gibi mi davranacağımı bilmediğimden sınırlı konuşuyorum oda konuşmasını bana göre çeviriyor ciddi olduğumda ciddi biraz sıcak olduğumda oda öyle oluyor benimle konuşurken kasıldığını söylüyor bir tek bende kasıldığını söylüyor neden kasıldığını sorduğumda beni sıkmaktan korktuğunu söylüyor ona bu sorunumu dile getirdim özür diledi sonra bir hafta sanki çıkıyormuşuz gibi bana hesap verdi gelişini gidişini ama bu konuşma problemimizi bir türlü aşamadık yine sınırlar vardı her şeyi benden bekliyor ondan beklediğimi hiç hesaba katmıyor 3 yada 2 gün birbirimizden bekliyoruz yazmıyoruz sonra yazıyor neden yazmadın diyor bende sende yazmıyorsun diye başladığımda asıl sen neden yazmıyorsun sorun bu diyor özürler diliyor ama yine yapıyor sonra hiç birşey demeden ortadan kaybolup tekrar değer veriyormuş gibi geliyor benden çekindiğini hissediyorum arkadaşlarımda öyle söylüyor benden hoşlandığını da söylüyorlar ama hoşlanıyorsa neden bir değer verip sonra yok oluyor son tartışmamızda bunu ona söyledim sonra düzeldik ona şuan için her şeyi söyledim dediğimde başka bir şey söylemeyecek misin hepsi bumu yani dedi bende duruma göre değişir olumlu yada olumsuz bir duruma göre dediğimde oda olumlu olmalıyım o zaman dedi benden bekliyor diye anladım yine... Ama sonra özür diledikten sonra yine konuşmamaya başladı ben konuşmaya çalıştığımda kısa kestirip attı şimdide tatilde konuşmuyoruz mesajda atmıyor ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum son konuşmamızda kestirip attı sanki sus da işime bakayım der gibiydi sıkıldı diye düşünüyorum bilmiyorum sizce ne yapmaya çalışıyor

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Hareketlerini sana bağlamış gibi bir şey. Yanlış yapmaktan korkuyor, açıkçası ona biraz yüz vermen gerek. O seni umursamadığında ona kız, ama korkutma. Sen de onu önemsediğini yani onu korkutmaman gerektiğini egosunu fazla şişirmeden belli et, çaktır yani.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sıkmamaya çalış. Sürekli konuşmak zarar verir. Bu işi mesaiye çevirmemelisin. Yani dün bu saatte aradın bugün niye aramadın, ya da dur bakalım nereye gidiyorsun gibi şeyler sıkar adamı. Diyalog illa birileri sıkılana kadar sürmemeli. Adam hoş bir cümle söyleyip kapatmaya çalışıyorsa buna kötü bir anlam yüklememelisin, işi olabilir, sıkılmış olabilir, yorulmuş olabilir ya da senin sıkılmanı beklemeden onu özlemeni sağlayacak, ona ilgini canlı tutacak bir şekilde konuşmayı sonlandırmak istiyordur. Ben de gelemem hiç öyle şeylere, bu yüzden biraz fazla yazdım sanırım:)

Senden işaret bekliyor zaten, ona göre kendini ayarlamaya çalışıyor. Daha ilişkinin başında biraz fazla ilgi bekliyorsun gibi geldi bana. Her dakikasını sana ayırmıyor olması senden hoşlanmadığı anlamına gelmez, normal insanlar böyle yapar zaten. Çok üstüne gidersen bunaltırsın bak ona göre.

0|0
    0|0
  • Sevgilin mi arkadaşın mı? Sadece birbirinizden hoşlanan iki insan mısınız? Yada benim tahminim sana daha önce duygularını açtı fakat senden olumlu yanıt göremedi. Şimdi ne olduğunuzu birbirinizin neyi olduğunuzu anlayamıyorsunuz. Doğru muyum? Yoksa iyice kurmaya mı başladım.

1|0
    0|0
    • Bende senin gibiyim sorunda orda işte beni ne olarak gördüğünü bilmiyorum benden hoşlandığından emin değilim o yüzden nasıl davranacağımı kestiremiyorum ve bu yuzdende aramızda bir duvar oluşuyor

• o şüpheyi giderebilir miyim bilmiyorum.Ben baya bir kötümserim ve asla iyi düşünemiyorum.Şu an aramız kötü o tatilde ve tatilde olduğu içinde konuşamıyoruz bir de şöyle bir şey var ki tatile gitmeden bir gün önce onunla ben konuşmasam bana tatile gideceğini bile söylemeyecekti öylece gidecekti yine yok olacaktı hiç bir şey demeden ! ben konuştum ve öyle öğrendim sonrada soğuk konuştu zaten kestirip attı bu sefer ondan bekleyeceğim konuşması için eğer konuşursa denerim

• Tartışmalar, küslükler aşkın belirtisi. Şüpheyi gideremiyeceğini düşünüyorsan eğer bence yol yakınken dön.Eğer bir ilişkiye başlayacaksan, önce kendine güvenin olmalı.

• Cocuk adiimini sana gore atmak istiyor. senin onden gitmeni ve seni takip etmeyi tercih ediyor. bu iliskide belirleyici rolu sen oynayacaksin. O sana ayak uyduracak gibi gorunuyor

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım peki ben mi koşacağım peşinde

• ben konuşmaya çalıştığımda yani adım attığımda kesitirip attı zaten sanki konuşmak istemiyor gibi sıkılmış gibi hissettim benden bilmiyorum bende ondan bekliyorum

• eger boyle bir izlenim veriyorsa sana o zaman hic uzatma derim cunku seni yorar bu iliski

• kafasını karıştırıyor olabilirsin. ya da gözünü korkutmuş olabilirsin. bir ihtimal daha var senden önce tanıdığı bir kız bütün özgüveninin ve kızlara olan güveninin içine etmiş olabilir. upssydaissy'nin söylediklerine katılıyorum. biraz cesaret ver ona. biraz da özgüven aşıla ama egosunu şişirmeden.

0|0
    0|0
  • yaşınız 18. bu yaşta kişiliğinizin oturmasını beklemeyin.

sen 15 yaşında dizilerde gördüğün erkeklere aşık olup onları hayal ederken, 15 yaşında erkek sokakta top oynuyor. bu hareketler tamamen normal.

0|0
    0|0
  • erkeklerın cogu oyledır.

0|0
    0|0
  • sevgisi bitiyor.

0|0
    0|1
  • çünkü tutması gereken kişi kadındır!

0|0
    1|0
    • ne demek kadındır . ben tartışma konusu olarak sorunlarımızı dile getirmesem o halinden memnun bi şekilde böyle yapmaya bir var olup bi yok olmaya devam edecekti

• bilmem kadınlar tuttuğu dalı bence kesmez :/ erkek ise apayrı bir sorun zaten pii zaten yuvayı dişi kuş kuruyor kim ne derse desin. bu konu bile bunun kanıtı

• nooldu gerçekleri söyleyince :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu anda bir sevgilimin olmayışına bir kez daha şükrettim :-/

0|0
    0|0
  • cogu böle hava durumu gibi değişkenler

0|0
    1|0
  • senden bi adım bekliyo bi süre hep sen mesaj atmalısın bence

0|1
    0|0
    • Ben ona sorunlarımla zaten ona yeteri kadar açık nokta verdim ki hoşlandığımı anlayabilir ama o daha 3 gün önce bana değer verirken bir anda konuşmayı kestirip attı

Yükleniyor...