Beklediği sözü ona vermeyince neden değişir karşınızdaki?

Bu kızları anlamakta zorluk çekiyorum... 1 hafta okulda beraber takılıyoruz ... flört şekli ama ben bir duygu besleyemiyorum neyse her şeyi anlatıyorum ne istediğimi söylüyorum buna rağmen hala konuşmaya devam ediyor ... beraber iyice yakınlaşıyoruz ama gelin görün ki ayrıldıktan sonra bir şey istiyorum ama hep derslerle ilgili sanırm onun beklediği hisleri vermediğim için şimdi bir takmama evresi yaşattı bugün bana ... şimdi bu kızların amacı ne biri bana söyleyebilir mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Doğasına bırak.. Karşılık alamamak onu biraz incitmiş olabilir.. Bu yüzden

dengesiz hareketler sergileyebilir. Küsmek, yüzüne bakmamak, yanındayken ağlaması herhangi bir sebepten... 2 haftaya düzelir. Düzelmiyorsa karşılıkta veremiyorsan yolundan çekil. Daha çok

incinir... :)

0|0
    0|0
    • haklısın galiba öyle yapmam gerekiyor .. teşekkürler ... şu durum var ben kızlar ile bir erkek olarak çok iyi dost olan birisiyim ama sanırm karşımdaki bir duygu besliyorsa uzaklaşmam daha iyi olacak .

• KesinLikLe yoksa huzurunu kaçırırlar :/ :)

Kızlar Ne Diyor 1

• şu kızları bi anlamadınız gitti. biz bazı hareketleri bazı sözleri acaba siz karşılıgında napıcaksınız ne söylüceksiniz diye yaparız belki seninkide böyledir

0|0
    0|0
    • ilk defa bir kız bana karşı böyle açık kapı bırakıyor ve yalnız kaldığımızda hep birşeyler ima ediyor ..ama işte ben 1 aylık bir ilişkiden çıktım ve hala değer verdiğim kişi kalbimden çıkmadı .. o çıkmadan bir şeylere başlamak zor gelecek bana ... yalan söyleyemem ...

• haklısın kalbinde biri varsa zaten boşver ötekini

• kötü tarafı ben hep kızlarla iyi dost olduğum için şu ana kadar tüm sorun bu ... en iyisi hiç ortamlara girmemek ... manzeret bulup kaçmak.

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü insanlar bencil

0|0
    0|0
Yükleniyor...