Türkiye milli takımını görünce gözleri dolan sadece ben miyim?

Türkiye milli takımının futbolda olsun basketbolda olsun son saniye basketleri gollerini görünce mutluluktan gözleri dolan sadece ben miyim :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben hala cek ve hirvatistan maclarini izleyip aglarim mesela😄😄😄

1|0
    0|0
    • Nerede o eski kadro :) o son 10 dakika da 3 gol neydi be o :) hırvaristan maçında elendik diye üzülürken semih can verdi o adamı da harcadılar :)

• O günleri zaten bir daha göremeyeceğiz bu gidişle imparatorun takımı düzeltmesi gerek bu rüyalara tekrar dalmak için :) Görüldüğü üzere Türkler bitti demeden bitmiyor :)

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• butun spor dallarını severim özellikle futbolu ve fanatik beşiktaşk'lıyım uganda 2. ligini izlerim ama nedense milli maçları bir türlü sevemedim çünkü bizim mlli takımın başında kim olursa olsun biraz başarılı oldumu aşırı şımaraklık oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eski milli takim iyiydi ama simdikiler beni sadece delirtiyor

0|0
    0|0
  • Aynen. 😎

1|0
    0|0
  • Benim tüylerim diken diken oluyor ve aşırı derecede gururlanıyorum ne diyorsun sen.. :)

1|0
    0|0
    • Durup durup canım sıkılınca hırvatistan ve çek cumhuriyeti maçını izliyorum basketbolda da sırbistan :)

• Ben kardesm bide

1|0
    0|0
  • Hayr bende varm gercekten özel seyler

0|0
    0|0
  • Türk milli takımları bir bok yapamıyor kusura bakmayın ne sistem var ne düzen var ne disiplin var hiçbirşey yok fubolcular koşmaktan extra antrenman yağmaktan aciz az koşup çok para almanın derdinde böyle olduğu sürece sıkışa sıkışa gol aramaya şampiyonaya zorla gitme ve ya gidememe durumlarıyla hep karşı karşıya kalacağız

0|0
    1|0
    • bir burada eskileri konuşuyoruz yenileri düşünmek istmeiyoruz bile :)

• evet bunun farkındayım sadece düşümem yazdım bende ama bir arakdaş eksilemiş canısağolsun

Yükleniyor...