Aşık olduğunuz kişinin ateist olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız ?

çok sevdiğiniz aşık olduğunuz insanın ateist olduğunu öğrenseniz ve bu yöneliminden döndüremeyeceğinizi farketseniz ne yapardınız bırakırmıydınınz yoksa devam mı ederdiniz ?

0|0
18|24

En İyi Kız Görüşü

• başka dine bile izin yokken ateist asla! yani ailem izin vermezde ben kendim ateiste karşıyım

1|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 24

• Onu cami avlusuna bağlar, kaçarım sonra..

3|0
    2|1
  • sevgiliyken gayet eğlenceli oluyor. test ettik onayladık .) hatta hristiyan için olanı da eğlenceli oluyor. ama ilerisi için ailenizle sorun olabilir .)

2|0
    0|0
  • Acır ve üzülürdüm. Bırakmazdım ama onunla ileriye yönelik bir ilişkim de olmazdı.

2|0
    0|1
  • benimki Müslümandı da ne oldu, Fatiha suresini bile bilmiyordu.

devam eder onu kendi inancıma yönlendirmeye çalışırdım.

2|1
    0|2
  • Bu şarkıyı açarım birlikte doğru yolu buluruz: link

1|0
    1|1
  • o da beni seviyorsa bırakmam tabiki..

zaten beni seviyorsa o inandıgı yada ınanmadıgı seyden doner.

1|0
    0|0
  • Ben daha iyi bir kişi daha müslüman olacak derdim ve döndürürdüm ateist kız buliyim direk teklif edicem döndürecem insanlığa bir müslüman daha kazandırmış olurum

1|0
    0|2
    • güzel bir bakış açısı. hemde çok sevap

• evet varsa rize içinde ateist kız pas atın peşini bırakmam etkiler sonrada islama şereflendiririm inşallah allahın izniyle tabi

• seviyorsam neden bırakayım ki? Döndürmekle hiç uğraşmazdım zaten. Kimsenin kaderini değiştiremem.

1|0
    1|1
  • ataistler insan değilmi yada, düşüncesizmi, seni kendine aşık etmiş seni sevdiğini söylemiş inançlarmı engel oluyor bunlara

0|1
    1|1
  • Ateistse daha çok aşık olurum

0|1
    1|3
  • walla bu soruyu sormaktan bıkmadın haa ne var yani ateist insan degil mi ayin mi yapıyo kedi mi kesiyo insan mı öldürüyo

1|0
    1|1
  • Ona küserim.

2|1
    3|1
  • Ayrılırım (:

Cehennemde yer bol vallaha girmek istemem.

3|0
    2|2
  • Müslüman ol derim.

2|0
    0|2
  • farklı mezhepler anlaşamazken farklı dinlere mensup insanlar hayatta biraraya gelemez

1|0
    0|0
  • Ergen lan bu der döverdim.

1|0
    0|0
  • aşık olmadan önce insanları az çok araştırmak lazım

1|0
    0|0
  • benim için sorun olmazdı. ilişkide özgürlük olmalı. benimde sevgilim hristiyandı hiç sıkıntım olmadı

0|0
    1|0
  • Önemsiz böyle şeyler.

0|1
    1|1
  • bitiririm işim olmaz

1|0
    1|2
  • Devam tabbikı .s

0|0
    1|1
  • hiçbişey yaapmam

0|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2012 millet hala din peşinde koşuyor.

0|2
    1|4
    • ne demek bu

• Neden gizleniyorsun? Bizden korkuyorsun ama seni yaratan Rabbinin senin söylediklerini bildiğinden haberin yok bizden korkacağına yanmaktan kork

• Yav he he, Allah create everything inşallah.

• Devam ederdim. Neye inandığı değil, bana inanıp inanmadığı önemli.

2|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 17

• inançlı birisi nekadr kabul etse de bu durumu ister istemez ilişkide iki kişi arasında görüş ayrılıkları kaınılmaz olacaktır. o yüzden yorum yok gittiği yere kadar diyorum. ha taraflar olgun, anlayışl tiplerse farklılıklar güzel bile olablir.

1|0
    0|0
  • dinimizce öyle insanlardan uzak durmamız gerektiğini biliyorum sadece başka bir dinden olabilir ama ateist olamaz

1|0
    0|0
  • Müslüman olması için elimden geleni yapardım, baktım olmuyor. Yapacak birşey yok-gülegüle.

(Ayrıca bana yalan söylemesi de çok ayıp)

1|0
    0|0
  • Bırakmam onu ..

0|1
    0|1
  • herkesin kendi dşüncesi saygıyla karşılarıım. ben kendimden sorumluyum o da kendinden sonuçtaa. insanın kendi inancı! inanc özgürlüğü herkesin doğuştan hakkı tbii

1|2
    0|1
  • Açardım Sırlar Dünyasını oturturdum önüne :(

0|0
    1|0
  • bence eğer gerçekten aşıksan karşındaki kişinin dini dili ırkı... hiçbişeyi önemli değil sonuçta sen ayrı bir bireysin o ayrı bir birey. Eger bıraktırmaya çalıştıysanız ve bıraktıramadıysanız fazla zorlamanın anlamı yok o kişiye saygı göstermelisiniz.

0|0
    0|0
  • ne güzel ortak yönlerimiz artıyor diye sevinirim.bi boka yarayacağından değil tabi.

0|2
    1|1
  • öperim.

1|4
    1|1
  • iki dini kitap alır al şunları oku adam ol derdim :D

1|1
    2|4
  • en büyük kabusum , tanrım !

0|0
    1|0
  • onlar herşeyi bili,r bol bol soru sorarım :)

0|0
    0|0
  • "sonradan görme gavurdan dönme" diye bir deyim vardır bilir misin?

kendine has insanları severim dostum,yolundan dönmesin kimse onun bunun demesiyle. dönerse de ben bırakmazsam şerefsizim.

0|0
    0|0
  • çok kere soruldu bu gene aynı cevabı vericem olmaz bence ailemde karşı çıkar kii bu konuya en sona bırakmam en başta sorulur böyle şeyler.

0|0
    0|1
  • Ateist , ateizm...vs gibi şeylerden gına geldi bu akşam...Ne konuymuş mübarek.

Bırakırdım.

0|1
    0|2
  • Tobe de abdest al

0|1
    0|2
  • ayrılırım ztn ailemdev izn vrmez böle bşeye

1|0
    0|1
Yükleniyor...