Vücut geliştirme hakkında bilgisi olanlar içeri>>?

Fitness antrenörü bir abimizin önerisi ile sporu bir tık yukarı çıkararak vücut geliştirmeye başladım. vakit ayıramadığım için salonlara gidemiyorum,175 boy-60 kilom var toz almaya kesinlikle karşıyım protein desteği olarak önerebileceğiniz gıdalar ve gündelik ne kadar çalışmayla iyi bir sonuç alırım?
Amacım farklı yorumları görmek.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 40dk ve ya 1saat calisman yeterli,
    en kaliteli proteinler yumurta beyazi, et, balik, lor peyniri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim kuzenim fitness body e gidiyor. Evde de surekli haslanmis yumurta ve patates yiyor. Bana da demistu bunlar bana protein veriyor demisti. 6 7 tane ikisinden de yiyor.

0|1
    0|0
  • Toz niye almıyorsun faydalı onlar bende spor yapıyorum erkekler hep alıyor

0|1
    0|0
    • Birkaç arkadaşım toz alıp çok kısa sürede istenilen vücuda ulaştılar ve haliyle saldılar ve sonrasında kas çok kısa sürede indi ve yerini çok iğrenç görünüme sahip sarkmalara bıraktı ben bırakma durumunda o olayı yaşamak istemiyorum eskiden aşırı kilodan şikayetçi bir ergendim göze alamam :)

• Olabilir bana dedikleri sonradan buydu. Süreç yavaş işlesede olur sıkıntım yok yani :)

• seni kndırmışlar

Erkekler Ne Diyor 4

• günde en fazla 1 saat antreman yeterli.
    protein içeren besinler: ton balığı, tavuk göğsü, yumurta. bu 3'ü çok kaliteli proteinlerdir.
    bunların dışında peynir yoğurt süt vs. vs. diye gider.

0|1
    0|0
  • pro. tozu nu hala temel reisn ıspanağı sananlar ve stroid yerine koyanlar :) vakit ayırmadığın bierşeyden sonuç bekleme! vücutgeliştirmeninde hayat gibi birinci kuralı sabırdır. yoksa herkes yapardı

0|0
    0|0
    • Sabır var zaten sadece toz kurbanı olan çoğu arkadaşım var. ayrıca salona vakit ayıramam dedim çalışmaya değil.

• toz kurbanı mı burundanmı çekiyolar :)

• Spor malzemelerini evine al derim. Ben evde yapıyorum. Fiziğim gayet iyi. Doğal da besleniyorum.

0|1
    0|0
    • Önerdiğiniz aletler varmı? Karın bölgesi kol ve göğüs bölgesi ağırlıklı çalışıyorum.

• Kol kasları için dumbellarım var , göğüs kasları için şınav çekiyorum , karın kasları için mekik , kapıya takılan barfiks demiri , el sıksığı bunlar yeterli oluyor. İstersen fiziğimin fotosunu atabilirim düzenli çalışmayla evde bile iyi bir fiziğe sahip olabilirsin.

• Ne kadar süreyle nasıl olduğunu merak ettim sana zahmet süreyide yazarsan kral olur

• lor peynirine abanacaksın

0|1
    0|0
Yükleniyor...