Evlilik düşünüyorum ama engeller var...

evlilik düşünüyorum ama gece hayatına düşkün biriyim istanbulda THRASH metal yapan bir grubun basistiyim bunu bırakmak istemiyorum Ünüm var tanılıyorum ve bunlardan vazgeçemiyorum 6 senedir yalnız yaşıyorum Günü birlik ilişkilerden bir hayli Sıkılım kendi camiamızdan bir bayanı Anneme gelin diye götüremem .. benim bulduğum Düzgün insanlarda benim işimi kabullenmiyo ne yapmam lazım Kararsız kaldım

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendi camiandan bulacağın kızı annene götüremeyeceğini söylüyorsun neden? Kendi camiandan birini sen kabul etmezsen dışarıdaki insan sanin hakkında da aynı fikire sahip olacaktır.

1|1
    0|0
    • İletimde Gunu bırlık Ilıskılerden bahsettıgımı sanıyorum beraber oldugum Kızlrla Bır cok arkadasım daha beraber oldu Sen erkek olsaydın sımdı bunları bıle bıle bole bır ortamda bulunan Kızlardan brııyle devam edermıydın

• Herkesmi öyle yokmu başka bir camiadan birisi?

Kızlar Ne Diyor 7

• sen annene evlenmek istiyorum de ertesi gün annen sana elinde bir katalogla gelir :))

0|0
    0|0
  • Her kadın gece yatarken kocasını yanında isterr..O isin seni mutlu ediyosa devam et.Ama aile kurmak istiyosan bırak.

0|0
    0|0
  • sen bu işten gelir sağlıyorsun öyle değil mi

0|0
    0|0
    • BU işten gelir sağlıyorum Kendi mesleğimden var elektrık elektronık teknısyenıyım bundan da gelır saglıyorum :=) gelır konusunda sıkıntı yok.. ev sıkıntı degıl arac sıkıntı degıl sıkıntı bu

• geçim sıkıntınn var mı demdim ki arkadaşım yani bunu soruyorum çünkü eğer sen bunu sırf ekmek paran için yapıosan orda çalışşmaya devam et ve kendine elbt aileninde uygun bulduğu bir kız bulabilrsn sırf bunu ekmek paran için yapıosan eğerkafanı işinden çevirmiosan ama şu ki ben evlenicem bnim stn param pulum var ama bu hayatı bırakamıorum diosan bu ciddi bir sorun ne yapmak istdiğine karar veermelisn çnkü senin paran pulun var sırf keneden için adın var o bu şu bence doğru karar var

• gelir sağlıyomusun demişsin arkadasım yanı gecim sıkıntın varmı anlamına geliyor bu ya dısardan bır ınsan boyle anlar benımde anlamıs oldugum gıbı

• bazı işlerin mesai saati 09.00-18:00 değil en zor meslekler seni anlayan ve sabırlı biri olmalı yoksa ya iş ya evlilik arasında seçim yapman gerek. başka bir iş yapıp hobi olarak müzik yapmayı denesen

0|0
    0|0
  • düne kadr camiandaki kızlar iyiydi evlenmeye gelincemi uygun değiller.belki içlerinde seni sevende olmuştur.gezmelik başka evlenmelik başka ha.şimdi o kızları kim alıcak siz yiyin için.sonrada dalından taze meyve isteyin oldu başka emriniz?

0|0
    0|0
  • sizin camia nasıl

0|0
    0|0
  • elbet vardır seni kabul edicek biri adam olduktan ve gereken zamanı ailene eşine sağladıktan sonra ve sonuçta kötü bişey yapmıyorsun sende ekmek paranı öyle kazanıyorsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O iş iyi bir iş değil. İmkanın varsa başka bir iş yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...