Buradaki kendini birşey zanneden ukalalara birşey demek ister misiniz?

Bazen öyle tepem atıyor ki zor tutuyorum kendimi büyük büyük konuşmalar temiz insan ayağına yatmalar beni sinir ediyor bilmiyorlar ki o büyük konuşmalarını birgün yaşayacaklar buradaki insanların çoğu derdine bir çare aramak için soruyor yada akıl danışmak için o kadar ahlaklıysanız gidin ahlak masasında çalışın yada ne bileyim kendinizi bir odaya kapatın orada yaşayın ömrünüzün sonuna kadar en azından burada derdine yananları hoplayıp küçümseyip günaha girmezsiniz değil mi?evet arkadaşlar sizinde yorumlarınızı bekliyorum bu insanlarla ilgili...

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir an dedim heralde bana geldi bu taş :)) son günlerde hep bana ukala denmeye başladı da o yüzden ... gerçi doğuştan öyleyim ama bir şey söylüyorsam emin ol doğrudur ve kimseyi kötülemem hakaret de etmem , bana edenler çok oldu misal , yaşları küçük yaa o yüzden .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• insanlar sorunlarını yazıyor farklı düşünceler almak için. Ama harbi bazıları fikir vermiyor yardımcı olmuyor dalgasına yorum yapıyor keşke onlar hiç yorum yapmasa laf kalabalığı yapıp milletin aklını bulamasalar. Kendi sorunları olduklarında nasıl cevap istiyorsa millet öyle yorum yapmalı. Erkeklerden de şımarıklar var kızlardan da ama nedense kızların şımarık olması daha çok can sıkıcı geliyor kız başlarına ne yorumlar görüyorum küfürler ediyorlar iğrençlik. Afedersiniz ama bacak aralarindakine bakmadan erkeklere has özellik taşıyan küfürler ediyorlar neyse dünyanın kahri çekilmez en iyisi sallamak

0|0
    0|0
  • Ayağımın altında dolaşmasınlar kafi

0|0
    0|0
  • BAZI XPERİ FAZLA OLAN BAZI DİYORUM DİNGİLLER SANKİ KÜÇÜK DAĞLARI KENDİLERİ YARATMIŞLAR GİBİ DAVRANMALARI BENİ ÖLDÜRÜYOR ..

SİZDEN BÜYÜK ALLAH VAR..

0|0
    1|1
  • aşktan kafadan yiyenlerle dolu bu hayat :D Hor görme mecnun naptığını bilmez kendinden geçiyo artık :)

0|0
    0|0
  • Çok üzülüyorum :(((

1|1
    2|0
  • Gözüm görmesin hiçbirini kaybolun hemen.

1|0
    1|0
  • delikanlılar zor bulunuyor. bu dünya elbet karşılıklı.

1|0
    1|0
  • Sanırım bu kız benden bahsediyor.

1|0
    1|0
  • "derdine yananları hoplayıp" derken?

0|0
    1|0
  • hepsini kiniyorum sonra kendimi bi odaya kapatmaya gidiyom by

0|0
    1|0
  • devam edın ukalalar