Küçük su kaplumbağamın suyunu ne kadar zamanda bir değiştirmem gerekiyor?

küçük bir su kaplumbağası aldım ve başım dertte :D bakımını nasıl yaparım. suyuynu ne kadar zamanda bir değiştirmem gerekiyor? ve bir zararı var mı bu hayvanların... Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya sorma ben besledım ot gibi hayvan ya ;) şöyle hayvan dediğin ele gelicek sevilcek konuscak ötücek ben bi sabah yem veriyorum bide aksam suyunuda haftada 2 kere değiştiriyodum pek sorunlu hayvan değilde dediğim gibi saman gıbı pek zannetmıyoerum daha alıp beslıceğimide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Akvaryum lazım. Kaplarda olmaz o iş.

1|0
    0|0
  • Hacı bende besledım gayet kolay ... Suda Muhtemelen motor Olmadıgı ıcın ... oksıjen Almakta zorlanacak... Hem kara hem Su Kamplubag ıse .. yapman gereken 2 gunde bır suyunu tazelemek Oksıjen acısından .. Onun dısında YEM bulamadıgın zamanlarda ... Yeşillik verebilrsin ÖRNEK . kıvırcık ..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Musluk suyu kullanma hazir su kullan klor zarar verir

0|0
    0|0
  • alırken sorsaydın ya;=)

0|0
    0|0
  • Her gün değiştirmen gerek ayrıca yemlerinide ihmal etme

0|0
    1|0
  • akşam kabın içinde olan kaplumbanı sabah odanın başka bi köşesinde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • bende de var suyunu haftada bır değiştir günde bir kereye mahsus 3 tanecik yem at, başkada bişey yapma çok su koyma hayvanın boyunu geçmesin, birde su kabı küçükse içinden atlayıp çıkıyorlar dikkat et

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...