Futbolla ilgileniyorum diye bana erkek gibi kız diyorlar?

Kendimi bildim bileli futbol aşığıyım. Sokakta , okulda , halı sahada , her fırsatta her yerde futbol oynuyorum. Bundan dolayı çok arkadaş kaybettim ve hala kaybediyorum. Sizce bundan vazgeçmeli miyim?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence bir kadına yakışmıyor.. Tercih yine de senin..

0|0
    0|0
  • mutlu olduğun gibi devam et bence... sen futbolu seviyorsun diye senden soğuyan arkadaşlar, varlığı çok da lüzumlu arkadaşlar değil zaten bence...

0|0
    0|0
  • Amaann dert ettiğin şeye bak ya. İstediğin gibi yaşa kimseyi takma futbolla mutluysan alayına gider de devam et.

0|0
    0|0
  • seviyosan oynamalısın başkasına bakma :)

0|0
    0|0
  • ya byndan arkadaşmı bırakılır bee ben sırf onun için arkadaş olurum daha ne istiyomuş onlar cık cık cık

0|0
    0|0
    • anlamdm tam olarak

• dediğim gibi önemli değil :DD

• Arkadas karşılıksız olarak senin yaninda olan kisidir sporla ilgilenen kiz erkek gibi kizdir diye birsey yok. Srn kaybetmiyorsun onlar kaybediyor

0|0
    0|0
  • Çok fazla ilgilenenden, hatta oynayandan çok tiksinirim l*n ben. İtici geliyor bana nedense bilmiyom.

0|0
    0|0
  • halı sahaya adam lazım olursa çağırırız seni :))

0|0
    0|0
  • İbrahimoviç gibisin :d

0|0
    0|0
  • Bence sadece izle oynama.

0|0
    0|0
  • futbolu seven kız sevilmez mi nerdee oyle biriside bize denk gelse

0|0
    0|0
  • Herkesden vazgec kadar neinde vazgecme ole bole diyeceklerine erkek gibi kiz desinler bosver takma

0|0
    0|0
  • bacakların çarpık olur oynama sadece izle :)

0|0
    0|0
  • haha aynı dertten mütekabilliz bende futbolla ilgilenmiyorum diye dost kaybediyorum ve daha ilerisi

0|0
    0|0
  • bu eksı deıl artı bıkere

ofside ı bılıosun işte daha ne *.*

0|0
    0|0
  • maça gidelimmi? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sırf bu yüzden kaç erkek engellemiştir benii :) Boşver o senin kimliğin vazgeçme

0|0
    0|0
  • Futbol seviyosun diye arkadas mi kaybettin ilginc

0|0
    0|0
Yükleniyor...