Kapat

Hayatınızda milatlar yaşadınız mı?

maddi ve manevi sıkıntı içinde buhranlı bir dönem geçirdiniz, ciddi anlamda muhtaç duruma düştünüz,ailenizde sıkıntılar yaşadınız ama belli bir zaman sonra hayal bile edemeyeceğiniz bir seviyeye geldiniz, hem maddi hemde manevi olarak çok rahat bir duruma geldiniz,

şahsen ben bundan 2-3 yıl önceye kadar ciddi sıkıntılar yaşadım hem maddi hemde manevi anlamda, boyumdan büyük sıkıntılar yaşadım, maddi olarak büyük sıkıntı içindeydim, manevi olarakta çok mutsuzdum

ama inancımı yitirmedim, şu anda hayal bile edemediğim bir seviyedeyim, bir dev haline geldim, allaha olan inancımı hiç yitirmedim, malımın zekatını her zaman veririm, ve insanlara elimden geldiğince yardımcı olurum,

bu durumda olan varmı içimizde

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• çok büyük sıkıntılar yaşadım şükürler olsun acaba yaşıomuyum ben dediğim zamanlarım oldu ama Rabbim herkese iyisini doğrusunu verir sdece çalışmak lazım biraz çaba göstermeli sanırım illaki vvardır bir yerlerde kısmetimiz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• esimi örnek vererek yaziyorum !

esim bir sekilde viyanaya gelmis biraz sıkıntılar cekmiş , esimle tanistigimda cami de kaliyordu cebimde parasi yoktu, benden yardim istedi cok ugrasmama ragmen yardim

edemedim , viyanada kalmasini belki kismetinin viyanada oldugunu söyledim böylelikle iliskimize baslamis olduk, vizesiz calisma izni yoktu kac calisti hic bos kalmadi cok uykusuz kaldi her isi yapti , Allahtan isterim Allah bana verir diyordu , öylede oldu evlendik calisma izini vardi sigortali ise girdi ek isler yapti en sonundada kendi isini kurdu Allaha sükrediyoruz !

esimin eksi durumunu bilenler sen hak ettin , sen her isi yaparsin , ne durumdaydim simdi ne durumdasin diyorlar ! Allaha sükürler olsunki beni kimseye muhtac etmedi isini kurana kadar yeri geldi sadece ekmekle ve cayla karnimizi doyurduk , simdi hem esimin is yeri calisanlar var , hemde ben calisiyorum ! tek sıkıntımız tatil yapamamak ama Alla nasip ederse bu yaz onuda yapacagiz :)

kusura bakma biraz uzun oldu ama azim olduktan sonra yapilmiyacak hic bir sey yok !

0|0
    0|0
  • Sözün sonu kederli bir gülüştür

Ayrılık zamanı yetim bir eylüldür..

Varsın olsun yıllar geçsin üstünden

Sevdim ya seni miladım o gündür..

0|1
    0|0
  • Henüz o tür bir milad yaşamışlığım yok ...

0|0
    0|0
  • birisi ile karşılaştım. o bir dönemeçti. dedikleri ile bir süredir dönüyorum.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    1|0
  • bu durumdayım ben şu an. sureklı ıntıhar etmek ıstıyorum ıcınden cıkılmaz bı durumdayım sanki. okulum az kaldı ama bıtırecek gücü bulamıyorum kendımde şu an ılaclarla sakınlesıyorum ama nereye kadar gıder bılmıyorum.umarım ben de senın gıbı olurum sonunda umarım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir kız vardı miladım olan, o gitti ve sonsuzluğa eriştim sanırım

0|1
    0|0
  • Şuanda yaşım ve yaşadıklarım itibari ile milad yapacak tecrübeye ulaşamadım. Önü açık hergün herşey değişiyor bugün iyiyseniz yarın kötü olabiliyorsunuz. Maddi ve Manevi durumda da sıkıntılar çekersiniz herşey tamam ama allah kimseye sağlıkla ilgili acılar vermesin. Bakın siz de diyorsunuz Maddi, Manevi sıkıntıları aştık diye ama sağlığınıza birşeyler olsa geri getirebilir misiniz?

0|0
    0|0
  • çok şükür doğduğumdan beri en ufak bir maddi sıkıntı çekmedim! Ama başımdaki en büyük bela olan sigara konusunda hep milad yaşamak istedim! Sürekli bugün sigarayı bırakacam ve o an benim için milad olacak diyorum! Ama hala başaramadım! :)

0|0
    0|0
  • ben...

şu an dev değilim, ama yine de varlıklı sayılırım.

0|0
    0|0
  • Bizde para her zaman bok gibiydi de, psikolojik sorunlarım vardı. Onun miladı oldu 5 sene önce.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bi milat yaşamadım bekliyorum. 14 temmuz doğum günüm. Bi umut belki milat olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...