Seninle birlikte olurken eski nişanlım aklıma gelir mi acaba?

evet kızlar...

Nişanlısınız, düğüne 1 ay var... nişanlınızla tartışıyorsunuz ve sizi 14 gün boyunca aramıyor... 14 günün sonunda sorumluluk alarak onu aramaya karar veriyorsunuz... konuşmak istiyorsunuz...

Bomba1: görüşelim diyorsunuz ama ''akşam arkadaşlarla program yaptık. başka zaman konuşalım'' diye bir cevap alıyorsunuz...

Bomba2: görüştüğünüzde sizi yanında bir kız arkadaşıyla karşılıyor ve ikiniz de bu kızın nişanlınıza aşık olduğunu biliyorsunuz... tek açıklama; ben sadece seni seviyorum biliyorsun...

Bomba3: 14 gün boyunca aramamasının sebebinin biraz düşünmek olduğunu söylüyor... düşündüğü şey;

4 yıl nişanlı kaldığı eski sevgilisinden ayrıldıktan sonraki bütün sevgililerinde ve birlikte olduğu her kadında eski sevgilisini gördüğü, sizinle evlendiği gece de birlikte olurken aklına onun gelip gelmeyeceği ve sizin yüzünüze baktığında onu görüp görmeyeceği konusunda korktuğu...

bunu düşünmüş...

savunma:

''ama ben öyle olacağını sanmıyorum. şeytan aklıma getiriyor işte. ben şimdiye kadar sana baktığımda onu görmedim. bir kez bile olsaydı çoktan uzaklaşırdım senden.''

hadi buyrun, yorumlarınızı alayım...

bu adama şans verilir mi? devam edilir mi?

not: bu adam yanınızda, kalabalık bir arkadaş grubunun içindeyken, başka bir kızdan ''allah var! ben böyle güzel bir kız görmedim''diyebilen,

yine yanınızda birlikte kahvaltı yaptığınız, sizinle tek ortak noktası aynı kursta olması olan bir kıza ''seninle başlayınca günüm daha güzel geçiyor'' diyebilen bir adam... yorum sizin...

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• burda küfür serbest mi?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Okkalı bir osmanlı tokadının ardından arkamı döner çeker giderim , sokağına semtine şehrine uğramam ...

1|0
    0|0
  • Adam mı dedin bu paragrafta adam göremedim ben ?

0|1
    0|0
  • Nişanlı biri olarak söylüyorum:

Nişan filan kalmaz.Benim bir gururum ve onurum var.Daha evlenmeden böyle ise evlendikten sonra neler olur bilmiyorum.Daha sonra üzüleceğime şimdi üzülürüm daha iyi.O adamdan hayır gelmez.

Pardon Adam dedim.

0|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu diyorum nokta

0|0
    0|0
  • ne bu ya böyllerinden uzaklaşılmalı derhal hem de hiçbişey demeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!