Aranızda akıllı kız var mı?

yani oturup atom teorisi konuşunca beraber heyecanlanacağım felsefik bir tartışmaya tutulup nietzsche yi eleştirdikten sonra hala yüzüne bakıp güzel göreceğim : kitap okuyan, mümkünse fizikçi ve yahut felsefe okuyan hoş bir bayan. salt et parçası olmayan ruhuyla bir şeyler yapabilen akıllı ve iyi bir kadın. kadın gibi bir kadın zeki yetenekli ve sözünü geçirebilen bir kadın?

Güncellemeler:
bugün de yalnız ve mutlu bir gün bitirirken elvedamı yabancı bir parçayla yapıyorum ww.youtube.com/watch?v=EymAJQ-Ki3U

0|0
18|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çabuk sıkılıyorlar hafız, sulandırmak lazım zillileri, kafaları basmaz öyle şeylere...

1|1
    0|0
    • bira içelim haftaya benden çekiştirelim eleştirelim sonra tanıyalım birileriyle sevişip günü geçiştirelim ben zaman kaybetmeyi buralarda yapmaya karşıyım

Kızlar Ne Diyor 18

• hayalimdeki erkeğin hep atom karınca gibi olmasını,teorik saçmalamayı bilip,hoşluğumun karşısında kendinin nekadar da boş olduğunun farkına varmasının akabinde,salt katıksız ruhumu saran etimin üstünü sarmalayan tenimi ,panpaca konuştuğu anda,onca kurduğum hayalin enteresanlığı ya çişim geldi 1 dk gelcem...

4|1
    1|0
    • jkdghasdjklasghdjkas

• cok tatlısın ya. :D ++++

• teşekkür ederim makarnam benim :))artılayan arkadaşlar ayrıca tşikür ederim :)felsefi maco bir cevap yazmış ee alışmadık dötte don durmaz atom ile sidik torbası bağlantısını anlayan bayanlar çok şanslı..,seni kendi cümlende boğar üstünede wc giderim..sende anca kılavyede zik yazarsın ...kılavyemle bende zikerim ne varki..zik zik zik bak ziktim..hayat güzel yaşamak güzel atomlar felsefi sorular olunca daha bir güsel..

• kusura bakmayın konuya geç kalmamışımdır umarım. arkadaşlar ile büyük hadron çarpıştırıcısı-cern-big bang hakkında her ayın 27.nde düzenledigimiz Atomun içine doğru adlı söyleşi-tartışma programından geldim. aşagıda arkadaşımda sağolsun beni önermiş. tabii burda izdivaçta degiliz neticede saygı ortamında herşeyi tartışabilmek dilegiyle.

1|1
    0|0
    • higss... cevap ver. herşeyin teorisi... belki bir kelime... herşeyi bırakıp keyifle muhabbet edicem. sıradan mühendislerden seni bir anda arındıracak cevabı bana ver. konuyu kaçırmış değilsin :)

• Uyumuşum beyfendi, şimdi de toplantıya giriyorum. fizik ateşin sönmesin.

• sensin beyefendi

• napcen?

2|4
    3|0
    • Evlencek

• kadir gecesinde dogmusum yeminle, felsefeyle atamla matomla uzaktan yakindan alakam yoktur. fizik benim icin icin sadece 90-60-90ini ifade eder. ehe.

• Onlara bayan dersen kafani kirarlar uyandirayim.

2|2
    0|1
    • ben beni bayan insan değil zeki güzel baymayan kadın gibi kadın olması umuduyla beklemeyi sürdürürüm diyordum. ihtiyaç duyduğumdan değil bana gelicek teklifleri kabul etmemek için bu umudu korumak istedim :) işe de yaradı hani. bu arada bayan da desem kadında desem birşey yapmaz. o dediğin model benim istediğim akıl formatına kusursuzluğa uzak. elbet bir kadını konuşturmasınıda susturmasınıda bilrim :)) haydii iyi geceler

• Hahaha anlamadi ya :))

• neyi anlamadım kadın?

• salt et parçası gibi bakmışsın.üzgünüm.

yani soran diyor ki, memeli fizikçi arıyorum o bana atomdan bahsederken ben onun memelerine bakayım diyor.konulu seviyormuş.

2|0
    0|1
    • :Datomlu mememi memeli atommu salak işte anlayamadım:D:D:D

• füze niyetine meme.

• meme seven bir tek benmi varım?

• Hem zenginsin hem de akıllısın dediğine göre...gelip buralarda böyle bir kızı araman oldukça tezat dostum...

0|1
    0|0
    • neden ? sen aptal ve fakir misin? bence ikimizde gayet internet kullanabilecek kadar özgürüz. ne yani p*rno mu iziliyim. dostum. o kız burada gayet tabi bulunabilir. ben pişman olarak yaşamayanlardanım... ne demek istediğini ve istediğimi anladığını biliyorum.

• he sağ ol.

• 1. en iyi cevap öyle zırt pırt değiştirilmez

2. her insanın ilgi alanı farklıdır,senden farklı tarzda olanları "akıllı değil" olarak nitelendirmen ne kadar akıllıca orası da ortada.

2|0
    0|0
    • 1. en iyi cevabı yazabilmen için senin o kız olman gerekir

2. insanların ilgi alanları nitekim yakındır ve ben sen değilim ,tarz arayışı serdar ortaç ve tarkan gibileri, senin çoğunlukta olduğun insanların dinlediği kişilerin ihtiyaç duyduğu bir sıkıntıdan ibarettir. aklı bana özetlemek isteyen bir insan değil akıllı bir insan dedim.

• Simartilmaktan buyuk zevk alibi. Hem bride modalités dergilerini okurken guneslenmekten. Sari saclarima bronze ten acaip yakisiyor. <3

2|0
    0|0
  • birs35 diye bir üye var kendisi fizik mühendisi.o sana yardımcı olabilir.hemen yönlendiriyorum link

2|0
    2|1
    • çok fenasın la :D

• sagol arkadaşım :) +++

• bir35 insanı sizin gerçek bir kişi olmadığınız konusunda şüphem ne kadar kalmadıysa yazdıklarınızı da bir o kadar umursayamayacağım. çünkü eski sevgilimde aynı sizin gibi şu tarz birşeyle zamanını harcayan bir zavallı . ve size önerim defolup MIT ye gidin. çünkü ben çok gördüm o cern deneyi toplantılarını. gelin beraber kendi hızlandırıcımızı kuralım? ölümü göğüsleyebilirmisin sen benimle kadın? kendinden emin hallerini topla da git iki bira içip kendine gel senden sadece üniversite mezunu olur.

• akıllı kız oturup felsefe konuşan değil zengin sevgilisi olandır bence

2|0
    0|0
    • nesliniz tükensin artık lütfen.ayaklı cüzdan yok sizeee

• zenginim. iyi ve akıllı bir insan arıyorum.

• zenginilkte zevk vermez bi noktada blondebaby kafana taş düşşün emi... aklın fikrin cüzdan..

• seninki de iyi taktik:)

2|0
    0|0
    • ben pas attım ilk golü o atıcak. taktik diyorsan stratejim aşık olmak :)

• vay be nietzshe şinitzsel gibi bişe mi

2|0
    0|0
    • daha çok sarımsaklı bifteğin sucuk tadı vermesi gibi çok acıkmadan yencek birşey değil

• tao dan konuşmayı tercih ederim :P

2|0
    0|0
    • yok ben direkt işi bağlamak istemiyorum bu sefer kararlıyım :) arkadaşlık süreci karşılıklı insani diyaloglar zeka parıltısı ve bilimsel deneyler. anatomik kısma acilen geçmek başkalarının işi :)

• nietzsche yurdum ergenlerinin diline pelesenk olmuş yegane filozoflardan biridir.

2|0
    0|0
  • aklım bir karış havada

2|0
    0|0
  • akıllı kız tanımını kes.

nietzsche ve freud'a ayrı ayrı girsin patilerim. tractatus olasıcalar

0|0
    0|0
  • Doğru araman normal her insan anlaşabileceği insanı bilir ve ister yalnız Türkiye'de zor

0|1
    1|0
    • seni yılın olgun insanı ilan ediyorum

• Almadım sigaranız sizin olsun

• enfess :) sigara o kadarda zararlı birşey değil bu arada bilginize. tabii 18 yaşından büyük hatta daha da büyük olanlar için. gece gece pisipisine içeri girmeyelim kimseye önermiyorum başlamayın efemm ya da başlayın anasını.. şimdi içmiyceksinizde yaşlanıncamı iççeksiniz için bol bol sigara. herşeyi yaşayın sonra gelin. hem o zaman insan o kadar akıllanıyo ki...

• akıllı demek yerine keşke kültürlü deseydin daha doğru olurdu. akıl herkesde bulunur ama o aklı herkes tercihi yönünde kullanır.

akıllı ve kültürlüyü ayır edecek kadar okuyup kendini geliştirmemişsin sanırım arkadaşım.

umarım aklına uygun birini bulup uzun uzun sohbet edersin.

1|1
    0|0
    • yo yo gerçekten hakaret ediyorum aslında. kültür konusunda ise söyliycek birşeyim yok. sen haklısın kültürlü erkek bulmakta aynı zorlukta. kelimelerimde bir isabetsizlik yok arkadaşım.

• niye senin gibi konuşulan her kelimeyi üstüme almadığım ve daha sağlıklı çok daha güçlü olduğum için mi? bu arada beni silerlerse rahatlarım. fotoğraftaki kartal da güzelmiş. lakin senin hamsterdan farkın çok az ve hamsterları severim...

• çok naziksin arkadaşım teşekkürler iltifatlarına. sana söyleyecek çok sözüm yok olamazda aynı dili konuşmuyoruz.

Erkekler Ne Diyor 7

• bir gün nietzsche yolda yürüyormuş yanındada öğrencisi cır cır böceğiyle karşılaşmışlar ey cır cır nbrsin demiş nietzsche böceğe böcekte cır cır cır demiş.öğrencisine dönmüş gördünmü nasılda iyi olduğundan bahsediyor demiş.öğrenci ya bırak hoca benimi yiyon cır cır cır dedi demiş hocada öğrencisine lan salak felsefik bişey bu sen ne anlarsın demiş.öğrencide ne felsefesi ne alakası var amk * demiş yürümüş gitmiş.öğrencisinin arkasından uzun uzun duygulu gözlerle bakan hoca beni dile düşürenin lafımada laf katanın demiş

1|1
    0|0
  • Bir filmde görmüştüm, aynen böyle şeyler yazıyodu, arkadaşıda ona böyle kız tavlayamazsın, ***** demişti.

1|1
    0|0
    • yok panpa akıllı kadınlar harbiden var. beni umutsuzluğa itme :D

• doğru demiş böyle kızlar yok çünkü ancak belki böyle kadınlar var denir..

• Bi' eski sevgilim öyleydi. Onun haricinde bir de tanıştığım kimi 30 yaş üstü kadınlar. Şimdiki sevgilim Avrupa dilsiz haritasında Fransa'nın yerini bile bulamıyor. N'apalım.

1|0
    0|0
  • Sen de mi nietzche ağladığındayı okudun :/

1|1
    0|0
  • Entelim ayağiyla kiz bulma çabasimi bu :)

1|0
    0|0
  • Şimdi benim aklıma bişe takıldı bu sorusu kültür sorusu mu? Kategori bakımından?

1|0
    0|0
  • tamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...