Kızlar futboldan anlar mı? Ofsayt nedir?

1-Kızlar ofsayt nedir bilen var mı?

2-Erkekler kızlara ofsaytın ne olduğunu nasıl anlatırsınız ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• veee bence erkekler futbolu soyle anlatmalı:)Ucuzluktaki süper çantayı almak için Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmış,o da kasanın (kale) hemen yanında.

Ama bu cantanın tek taliplisi siz değilsiniz elbette!

Çantayı gozüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor.

İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız Zara'da ödemeyi yaptıktan

hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya

kaldırarak arkanızda kalan arkadasınızdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezseniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor,herşey bir an meselesi.

Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdani (topu)almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi gecmeye çalışmanız.

3|0
    0|0
    • hahaha güzel anlatim ama 'nasi ya! ya cüzdani tutamazsam yere düserse cüzdan? ve bu zaman kaybindan yararlanan diger müsteri cantayi benden önce kaparsa! en mantiklisi önce cantayi kapip sonra cüzdani almak degilmi? salakmiyim niye cüzdanimi almak icin kendimi yirtayim, cüzdan zaten benim önce cantayi alir daha sonra cüzdanimi alir kasaya yönelirim!' diyerek bu teoriyi yerle bir etmek geldi icimden hahhaha (:

• şimdi anladıımmm :D

• valla bı arkadasım anlatmıstı bana bunu ılk once onu dıyım 5 sene once fılan daha comezken ben:)kıtap yazıcam ya dusunuyorum:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Nedir bu kızların ofsayt bilgisin den yararlanma takıntınız. Anlata anlata dilimiz de tüy bitti bilmiyorsanız öğrenin kardeşim

Bilgi paylaşacaksak karşılıklı paylaşalım ben sana ofsayt ı anlatıyım sen de bana makyaj yapma inceliklerini anlat bak onu da ben bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Sen simdi offsideyi bilmiyormusun ? ! :))

• ooff sait i biliyom da göz kapağı na gölge yapmayı bilmiyorum bi anlatın yav... rakip takımın kale çizgisine kendi oyuncusun dan daha yakın olmasın dan daha önemli bi bilgi bu :))))

• rakip kaleye sigir sürüsü halinde kosan futbolculardan birisi takim arkadasina topu attigi esnada topu alacak olan sahis iste orda biyerde ofsay pozisyonuna düsüo ama tam olarak cizginin disindamiydi icindemiydi cizgiye kosarkenmiydi aceb bilemicem (:

1|0
    0|0
  • Tamam türbünde bagırabılırım,maç izleyebılırım ,takımımın formasını atkısını takabılırım

ama illa ofsayt nedır bılmem gerekmez değil mi ? gercı bır kaç pozisyonu

defalarca izlemekten anlamıstım ne olduğunu ama unuttum :)))

1|0
    0|0
    • ben bi kismini anlatabiliorum! ama sadece bi kismini gelecek 20 yil icinde diger kismi da ögrenicem ins. kendimden uumutluyum ((:

• Hayır ben o an ,muhtemelen hakemın kafasına kaç tl lik bozuk para atıldı onu hesaplayacağım

• Belkide gerçekten ofsayttı ve adamın kafasına boş yere bozuk para attılar. Ama sen bunu hiç bilemeyeceksin :)

• ben ofsayt olayını cozeli yıllar oldu da, gecen sene arkadastan duydum serbest vurusun direkt iyle endirekt i varmıs onu hiç blmiyordum

0|0
    0|0
  • topa rakıbınden daha yakın olamamak futbolu okadar cok sevıyorumkı o kadar maç delısıyımkı bana bırı bısey anlatmasın:)

0|0
    0|0
    • ne alaka ya

• ne alaka derken?sen sevmedıgın bır olayın ozellıklerını bılırmısın?bılmezsın ogrenmekte ıstemezsın ama sevdıgın bır seyın tum ozellıklerını bılırsın alakası bu

• ben genelde futbolcularla ilgileniyorum

futbol benim ilgi alanım dışında :))

0|0
    0|0
  • kızlar futboldan hoşlanmazlar hoşlanıyor gibi yaparlar bana anlat falan derler hiç oralı olmazlar

0|0
    0|0
  • Dııtt! Gubudik soru!

0|0
    0|0
  • anlar niye anlamasın...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Koca üniversiteleri bitirmiş bir sürü cinsilatif var bu sitede, kala kala ofsayta mı kaldılar yani :)))

0|0
    0|0
  • kafasını calısan herkes anlar takım arkdası pası verdıgınde kendısı aktıf durumdayken en gerıdekı rakıp futbolcunun kol ayak dahıl az onundeyse ofsayttır aynı hızada ya da gerısındeyse degıldır...ofsaytt pasıf durumda olanlar gozonunde bulundurulmazlar...kısacası bole...

0|0
    0|0
  • Yapmayın etmeyin sitede 3 katlı integral alan kadınlar var.

0|1
    0|0
    • hatta artık bırakın birler basamağı 5 olan sayının karesini alanını bütün sayıların karesini bilen bayanlar da var değil mi:D

• Nerde tüm bunlar,ben anca sevgilimden ayrıldım çok yalnızım diyenleri görüyorum.Site bana filtre mi koydu yoksa?Tüm şahane hatunlar sizde çıkıyor bana da kezbanlar kalıyor.

• Anlamıyorlar ki o kadar denedim. :D

0|0
    0|0
  • anlamazlar mı :D

0|0
    0|0
  • neden anlamasınlar ki

0|0
    0|1
  • anlarlar

0|0
    0|1