Beyler harbiden protein tozsuz kas olmuyomu ya? Fitnesscilar gelin bakin +1?

Bugün salonda bir cocuk geldi eleman üst kismi gelistirmis gogus, omuz, kol, sirt ama dedigi sey su protein tozsuz olmuyor. protein tozu kullanmicaksan gundw 10 tane yumurta yok et, tavuk, peynir, vs makarna falan yiyeceme o kadar seyi bundan iciyorum o karsiliyo zaten filan dedi dogrumu bu

Güncellemeler:
Protein tozu hakkinda bir sey duydumda kullanan bir tanidik vatdi cocuk kalp krizi gecirip oldu otopside tozdan dolayi filan demisler

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük ihtitacın olan protein kilo x 1.2 gramdır.
    70 kilo isen gunluk 84 gram protein alman gerekir. Bunu ister doğal yolla al, istersen supplement yani besin destegiyle al. Supplementler besinlerin yerine geçmezler. Yani öğün olarak onu içip öğün atlamaman gerekir.
    Doğal yolla 84 gram proteini almak zordur. Sabah 3 yumurta beyazi yersin 21 gram. Öğlen 100 gram tavuk yersin oradan gelir 20 gram. Akşam da lor peyniri yedin oradan da 17 gram. 58 gram etti. Bizim gunluk almamiz gereken en az 84 tü. Eksik kaldık gordun mu? Peki hem bunlari yiyip birde sabah 2 olcek, antrenmandan sonra 2 ölcek yani protein tozu alsak direk 70 gram oradan gelecek. 70 + 58 olacak.
    Ben toz kullanmam dogal alirim dersen beslenirken kalori tavan yapacak bu sefer yağ kutlesi kazanacaksın.
    Oysa 2 olcek protein tozunda 174 gram kalori var. Protein tozu ilac degildir. Peynir alti suyundan yapilir. Dogal beslenmeden de ucuzdur

0|0
    0|0
    • Protein tozu hakkinda bir sey duydumda kullanan bir tanidik vardı cocuk kalp krizi gecirip öldü otopside tozdan dolayi filan demisler

• 98.

• Kardesim 85 falan ol. Cunku simdi yapman bisey kazandirmaz. Kas kutlesi yapsan bile yag oldugu için belli olmaz. Ayrica kutle kazandiktan sonra protein tozsuz diyet yaparsan kastan eritirsin. Bosa kurek cekmis olursun

Kızlar Ne Diyor 1

• Oluyor ama uzun zaman aliyor daha cok zorlanirsin ve her yeinden kas cikmaz mesela 3ay gidersin bir kollarinda/veya gobekten/ gogusten kas cikar. Prot heryerinde kas olusturur kisa surede, kotu yani var oda gelistikten sonra birakirsan 3ay sonra kaslar eriyo yag oluyor. Arkadasin da dogru dedi ztn yumurtalarda etl falan protein var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tozlan vücudunu yeterli besliyeceğin için vücudun erken flan kas çıkarmıyacak çalışmanın getirdiği zamanda çıkacaktır fakat tozsuz beslenmen daha az olcağı için vücut daha geç şişecektir eğer vücudunu yeterli bir şekilde beslersen aynı zamanda çıkacaktır

0|0
    0|0
  • protein tozsuz olmuyormuş?
    ben 1.5 senedir protein tozu kullanmadan vücut geliştirme yapıyorum, gelsin kapıştıralım vücutları.

0|0
    0|0
    • Kızım ve bicepslerim senden daha belirgin...

• büyük ihtimal incecik kollu kezbanın tekisin.
      senle uğraşamıcam.
      çok yüreğin varsa özelden fotonu at bana görelim, hadi eyvallah.

• protein tozu dediğin madde yumurta peynir vb. protein ve aminoasit içeren besinlerin tozlaştırılmış halidir. Ek gıdadır. Kalp krizi geçirtmesi için içerisinde herhangi bir etken madde yok tamamen saçmalık. üzerindeki ölçüye göre kullanırsan zararını görmezsin.

0|0
    0|0
  • Olur herseyden önce irade :)

0|0
    0|0
  • öyle sadece görüntü yaparsın kardeşim boş kas onlar ama şekilli herşeyin doğalı normal

0|0
    0|0
    • Oylede Başkan 1 gunluk o protein ihtiyaci icin dunyanin seyini yiyosun bide yag aliyosun onlarla

• Doğal yolla daha kalici olur diyosun yani

• o tozlar polenler hep yapay şeyler dostum yaparsın onlarla o kasları bir bırakırsın 3 ayda yağ tulumuna dönersin

• Götünden sallıyor çalışırsan olur

0|0
    0|0
    • Cok zaman alir ama demi?

• Buna emin olabilirsin zaman alır ama protein alan kişilerin kasları sadece şişer bir işe yaramaz ama harbi çalışırsan çok faydasını görürsün :D

• Oluyor ama biraz zamanını alır yani bu sefer vücut yapmak

0|0
    0|0
    • Sen dogalmi beslendin dostum?

• Yani az toz kullanıyorum doğal besleniyorum takılıyorum öyle

• Onların hepsini yersen kasın yanına göbekte yaparsın en iyisi protein tozu.

0|0
    0|0
    • Guncellemem baksana knk

• baktım. Herhalde çocuk uzman gözetiminde değil kafasına gör eiçmiş protein tozunu o yüzden olabilir.

• Protein tozu zararlı degil fakat dozunu ayarlıyacaksın sonra direk kalbe vuruyor ve normal gelişimi biraz hızlandırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...