İlişkilerinizde hangisini ön planda tutarsınız?

İlişkilerinizde mantığınızla mı hareket edersiniz yoksa duygularınızla mı? Neden?

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• ıkısınıde es tutmaya calısıyorum fakat kısılıgım yuzunden olsa gerek duygularım bır adım daha onde :D

0|0
    0|0
  • duygularımla

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra değişemem değişsemde bir önemi yok birçok misyonunu tamamlamış bir adamım ama dünyaya bir kez daha gelme şansım olsaydı asla duygularımı mantığımın önünde tutmazdım...

0|0
    0|0
  • ikisini birbirinden ayrı tutmak kadar saçma bişey yok. Duygular olmasaydı mantık olmazdı

0|0
    0|0
  • 30 yasina kadar Ask ararim bu yastan sonra mantikli hareket etmeyi secerdim

0|0
    0|0
  • ne desem bilemedimki mantıkta duyguda gerek kalmadı gayrı...

0|0
    0|0
  • ilişkide duygu herşey aşkla olmalı evlilikte mantık sonuçta geçim sağlıcaz

0|0
    0|0
  • biri git diyor biri kal biri kal diyor biri git cavabı çapkın_kuru_fasülye demiş

0|0
    0|0
  • mantık+duygu=benim benzin

0|0
    0|0
  • mantığımla...

0|0
    0|0
  • sen hala cevap bulamadın sorularına dimi.kafan hala baya bir karışık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• mantıkla hareket etmek gerek die düşünüyorum.. çünkü duygular geçicidir..ama MANTIK hep kalır.. duygular bigün seni pişman edebilir ama mantıgına bugün uyan birsey yıllar gecsede uyacaktr.. mantığın kişiliğinin aynası olduğu için bizlerde kişiliğimizden ödün vermeyi seven insanlar olmadımız için MANTIK

0|0
    0|0
    • Diyelim ki mantığına uyan biriyle birliktesin,evlendin,hayatında her şey yolunda gidiyor,birbirinize saygınız sonsuz... Bir anda mantığını silip atacak kadar aşık olamaz mısın başka birine? Kendini kontrol edemeyecek kadar deli gibi sevemez misin? O zaman mantıkla geçirdiğin yıllarına yazık olmaz mı? Birden bire mutsuz olmaz mısın,dengeni kaybetmez misin?

• ilişki olana kadar mantığım,sonra duygularım

0|0
    0|0
  • valla bugüne kadar hep duygularımla hareket ettim hepte kaybettim ama artık mantığımla hareket etmeyi planlıyorum bakalım öyle nasıl olcak

1|0
    0|0
  • süper yazı tbrklr.. ayrılık... cok şey öğretmiş gibi ama aslna bakarsan yine aşk olsam yine sacmalarm demek ki hiçbişy öğretmiyr ayrılklar bize yaşanması gereken hep yaşanıyor

0|0
    0|0
  • duygularımla.

0|0
    0|0
  • sınırlara kadar duygularımı sınırlarıma gelince de mantığımı kullanırım , en iyisi böyle :)

0|0
    0|0
  • gereken yerde duygu gereken yerde mantık tabiki.herşey dengeli olacak ilşkilerde.hep duygu hep duygu olmaz hep mantıkta olmaz.ara yol

0|0
    0|0
  • hayatımın her alanında mantığımla hareket ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...