bayanlar iç çamaşırının görünmesinden rahatsız oluyorlar ama bikinide hiç bir rahatsızlığı yok bu neden?

bayanlar iç çamaşırının görünmesinden rahatsız oluyorlar ama bikinide hiç bir rahatsızlığı yok bu neden halbuki aynı şekilde vücut hatları belli oluyor nedendir

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• doğru kıyafeti doğru yerde giymek gerekir.nasıl günlük hayatta da bikini ile gezmiyoruz zaten,sadece denize havuza girerken giyiyoruz onları.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sen hiç çarşının ortasında bikinili , denızde de kazak gıyen bir bayan gördün mü arkadaş . her şeyin yeri ayrı .

4|1
    0|0
  • Bir koyun ucurumdan atlarsa sürü onu takip ederek arkasından gelir herkes bikinilidir bir tek siz değilsiniz dikkat cekesiniz. Yarın grup olarak 10 tane kız sütyen külot gezerse dışarıda sadece 1 hafta yeterli arkasından gelenleri görün.

0|0
    0|0
    • Azız Nesini hatırladım bir anda Allah rahmet eylesin o bugünleri yıllar öncesinden görmüştü :)))

• Çünkü denize yahut havuza giriyoruz onlarla.Dışarı çıkarken bikini mi giyelim yani?

0|0
    0|0
  • ben genelde utanırım.

plaj elbisemle inerim kumsala.

denize gireceğimde çıkarır, denizden çıkar havluya sarınır yine elbisemi giyerim.

malak gibi sere serpe güneşlenmem.

utanırım işteeee.

0|0
    0|1
  • he ne diyorsun iç çamasırı aksesuar olarak kullanılabilir mi?bence de şeker gibi sütyenler var.

0|0
    0|0
  • birinde herkes çıplak diğerinde herkes çıplak

0|0
    0|0
  • farkı var bırısı ınce kumas bırısı astarlı

0|0
    0|0
  • bikiniyi sokağın ortasında mı giyiyorlar .

0|0
    0|0
  • Ikisi cok farkli yine

0|0
    0|0
    • neymiş farkı göruntu olarak aynı bir farkı kumaş farkı benım gordugum baska ne

• bizi senin gördüğün değil bizim hissettiğimiz ilgilendiriyor ama

• bana iç çamaşırıyla bir farkı yok gibi geliyor bu yüzden kullanmıyorum bikini

0|0
    0|0
    • Mayo kullan o zaman biraz daha kapalı :)

• mini şort tarzında giyiyorum kalabalık plajlara gitmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Denizde tek şortla geziyoruz ama çarşıda tek boxerla gezmiyoruz. Mantık bu.

0|0
    0|0
  • Sen yazlık olmayan bir yerde, sadece mayon ile ve üstün çıplak halde dolaşıyor musun? Sanıım cevabın hayır.İşte sorduğun soru ile bu dediklerim aynı şey ;)

0|0
    0|0
  • sen peki normalde boxer le gezer misin, rahat eder misin. Ama plajda sıkıntı olmuyor o hesap

0|0
    0|0
Yükleniyor...