Sokakta dolaşan bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlamak mümkün mü?

sokakta dolaşan bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlamak mümkün mü? sevgilisi olmayan kız kendisini nasıl belli eder?

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• O kadar da değil anlaşılmaz o.Ama ben sevgilimin yanına gidiyodum dışardaydım.Bikaç abaza laf attı kesin bu kızın sevgilisi vardır dediler baka baka.Onlara sormak lazım :D

0|0
    0|0
  • belli olmaz aslında ama.Varsa illaki denk gelir mesajlaşması konuşması tel. ile

0|1
    0|0
    • ah bi gelse :(

• evet cevaplayan diyince ben oluyorum soran yazdığında soruyu soran oluyo :)

• Sağolunuz bayan

• sudansebep katlıyorum .

1|0
    0|0
  • sevgilim yokk diye bağırnır durur ordan anlarsın ahahaa

0|0
    0|2
  • anlamak mümkün degil. nokta.

1|0
    0|0
  • Sevgilim varken kafami cevirip etrafa zor bakarim nasil bi psikolojim var :( Ve ilk gunler cok laylaylom oluyor akil bir karis havada gibi tabi olan sevgiliye de bagli

0|0
    0|0
  • bu sıralar modadır çıkarlar 2 gün sonra yüzük takarlar oradan anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • her erkeğe iğrenerek bakıyorsa sevgilisi vardır ya da çok pis aşık olmuştur

0|1
    0|0
    • imrenerek diyecektin herhalde :D iğrenç yaratııkmıyız :D

• valla çıngar çıkarıyodum cevap yazmasaydın :P

• Anlayamazsın

0|0
    0|0
  • kızdan kıza değişir kız hafif oynaktır sevgilisi olsada oynaşır olmasada

kız ağır başlıdır sevgilisi olsa da susar kafası yerde yürür olmasa da kızdan kıza değişir

0|1
    0|0
  • sana bakmaz o zaman anlarsın :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen bu sorunun cevabını bende merak ediyoprum lütfen ciddi cevaplar verin tecrübe sahibi arkadaşlar..

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz bir bakarsın bunu kesin sevgilisi var dersin ama yoktur ya da tam tersi olur o hiç belli olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...